Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Mančester dva odlična centarhalfa: 2 VICTOR LINDELOF, 12 CHRIS SMALLING.
    Idealno rešenje je da doda još dva:

    Spoiler









    Posebno bi dolazak Matije Nastasića bio pogodak, primetno je da se ouzbiljio, da konstantno održava ozbiljnost u igri, preko potrebnu za tu poziciju, a takođe bi to bio crv sumnje ubačen komšiji, "šta bi bilo, kad bi bilo"
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Samo stopera da dovede. Ali nekog ko ce odmah u I tim. Desno krilo moze da saceka leto, mada je i to prioritetno.
      Da, to se mora rijesiti a onda na ljeto i Maticeva zamjena i RB mada Dalot mozda i odigra nesto u kontinuitetu ove sezone

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          Ima Mančester dva odlična centarhalfa: 2 VICTOR LINDELOF, 12 CHRIS SMALLING.
          Idealno rešenje je da doda još dva:

          Spoiler









          Posebno bi dolazak Matije Nastasića bio pogodak, primetno je da se ouzbiljio, da konstantno održava ozbiljnost u igri, preko potrebnu za tu poziciju, a takođe bi to bio crv sumnje ubačen komšiji, "šta bi bilo, kad bi bilo"
          Reprezentacija Srbije u fudbalu tema- Post 7057, strana 471.- "Nastasic je nula od igraca..." Post 6896 na istoj temi, kao i postovi 6902 i 6903. Sve o amateru Nastasicu. Jugosloven, pre dva meseca.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Što se tiče proslave Ronaldo je ispoštovao Junajted 100 puta, ispoštovao je i sada posle radovanja, jednostavno mu je značio prvi gol u LŠ. Nije svetac, ali nije ni najgori da bi se nazivao pogrdnim imenima. Najlakše je osuditi. Značio mu je gol puno da se pokrene opet, takav je to tip. Uvek je imao lepu reč i za Feegusona i za Junajted.
            Prošlo je mnogo godina i ne treba svaki put da se izvinjava.

            013177C2-6B4A-4412-A051-9626A8D81F95.jpg

            Comment


            • I ja mu ne zameram nesto, izvinio se nakon toga.

              Prvi gol u LS sto kaze Uros, i onakav volej, pa ko ne bi se radovao...

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Neko ko postuje Utd i njegove navijace. Navijace koji su se kleli u njega, koji mu pjevaju i dan danas, navijace koji su ga uvijek podrzavali pa i onda kad su svi bili protiv njega ali dobro, svako je razlicit

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Samo se cekalo ovo, lijepo lijepo. I Portugalac uskoci u Martial FC

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Ovo kao ono za Murinja i otkaz za vikend. Kako tim ljudima nije dosadno vise. Bas ga mrze, vidjelo se u poslednje dvije utakmice, nisu trcali ka njemu svi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koliko god bio najhajpovan njegovim dolaskom, na kraju dana po meni veci flop (i to dosta) od Di Marije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Od utakmice sa Newcastleom i onog gola malo je zivnuo na terenu, mada daleko je to dosta od onoga sto se ocekuje.. Nisam bio za njegovo dovodjenje nikako, mnogo prije Uniteda je pokazivao pad u formi.. Zadnje 2 sezone u Arsenalu imao je dosta takvih naleta..

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Koliko god bio najhajpovan njegovim dolaskom, na kraju dana po meni veci flop (i to dosta) od Di Marije.
                            Poredis covjeka koji guzicom nije htio da mrdne, koji je dobio sansu na svakoj mogucoj poziciji od sredine terena, preko oba krila do napada sa covjekom koji oce da crkne na svakoj utakmici. Ja prvi nisam bas bio odusevljenjem dovodjenjem Sanceza, ipak kad su se objavili detalji i kad smo znali da su spremni za zamjene Sanceza sa Mikitarjanom to je bilo nesto sto niko ne bi odbio, bilo je sjajno sutnti Mikitarjana jer ono sto je igrao je za zatvor i u toj razmjeni dobiti Sanceza koji je ipak top igrac, iako u silaznoj putanji. Ali me nenormalno kupio njegov profesionalizam, to je nesto sto svi moraju od njega da uci. Ne ide ti na terenu, radi na istom, nema odustajanja, pa ako bude islo bude, ako ne jbg. Ko se ne sjeca kako je igrao Mikitarjan ja mu tu nista ne mogu. Sancezova najgora utakmica u dresu Junajteda je milion puta bolja od Mikitarjanove najbolje. Jednostavno kad se igrac ne trudi, ne zeli, nece da trci, nece da prati igraca, nece da obavlja defanzivne zadatke ja to ne mogu da svarim. Je li Sancez na svom nivou? Sigurno da nije, ali nikad ne odustaje, to mu niko ne moze oduzeti, kapiraju li ga saigraci, to tek ne, ko zeli da vidi vidio je sve ofanzivne kretnje u prethodna dva meca, lik terorise stopere, ali jbg nema bas ni saigrace koji bi to pasom ispratili. I za razliku od pomenuutog Di Marije nije dobio sansu na svakoj mogucoj poziciji, tek je sad u samom spicu napada i igramo najbolji fudbal u sezoni, sto se ofanzivnih akcija i lopte po zemlji naokon to lici na nesto, bude li Murinjo to odma sjebao vracanjem Lukakua u prvi tim i samim tim vracanjem Sanceza na krilo, onda jbg, pucanj u nogu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Koliko god bio najhajpovan njegovim dolaskom, na kraju dana po meni veci flop (i to dosta) od Di Marije.
                              Ima jos vremena ako ce igrati kao napadac ili iza napadaca. Ovo dosad totalno razocaranje od lika, lika od kojeg sam ocekivao da bude top 5 igrac ove sezone a on ni top 50. Dobro je pa se Portugalac dozva pameti da coeka ne koristi vise lijevo pa mozda i bude nesto od njega ali u odnosu na hajp oko dolaska ni 1/10 nije ispunio

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Di Maria je slepac.
                                Izmislio da su mu provalili u kuću, samo da bi lakse otiso.
                                Uplašio se kiše, mukica.
                                Lepo je reko tu Ancelotti. Nakon odigrane sezone u Realu on je imao samo jedan cilj, da uzme pare.

                                Lik je 28god odlucio da igra francusku ligu, u najboljim godinama. Da je otiso u Chelsea, Barsu, City, Arsenal, ne bi mi toliki jadnik.

                                Alexis se barem trudi, jeste da je oronuo kao igrač. ADM je pritom imao taj stav da mora da igra 90min i kad se raspada.

                                Comment

                                Working...
                                X