Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali sta ss pise po medijima ovo je neverovatno. Pogba Murinju odredio taktiku, Murinju naredjeno da se izvini Pogbi... Kakave budalastine, ovo nisu istine

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Pogbu za trenera/menadzera!
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • A Mourinha za trenera, sportskog direktora i vlasnika!


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Portugalac i Pogba, kakav tandem

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              http://sportklub.rs/Fudbal/Reprezent...Podgoricu.html
              Vladane dolazi ti Murinjo u Pg,mogao bi da mu reces dvije tri
              Da gleda SMS-a[emoji23]

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Pogbu za trenera/menadzera!
                100% sam siguran da bi imali bolje rez i da bi bolje izgledali da nam je on igrac/menadzer
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  100% sam siguran da bi imali bolje rez i da bi bolje izgledali da nam je on igrac/menadzer
                  Naravno da bi izgledali bolje. Match day, ustajanje u 6 ujutru, dzogiranje do frizerskog salona, u 3 nikad spremniji za mec.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Naravno da bi izgledali bolje. Match day, ustajanje u 6 ujutru, dzogiranje do frizerskog salona, u 3 nikad spremniji za mec.
                    I nebi primili vise golova nego sad iako nam je na klupi “stručnjak za obranu”


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Nije do njega, on to sve odlicno postavi ali igraci ne slusaju.

                      Skoti na CB je fenomenalna stvar, jedino Ander odradi bolji posao. Genijalac



                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Runi je mozda jedan od najvecih... ali kurcinela, sramota i tragedija u istoriji ovog kluba.
                          Niko nije silovao ovaj klub kao taj govnar, kome je sad lako da prica dopadljive reci.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Grankvist prvo pojacanje u januaru izgleda, sam igrac potvrdio interes i rekao da doalzi na pozajmicu u januaru. Dobar stoper, poraz za Baljija, Dzonsa, Roha i Lindelofa sto dolazi starac iz druge svedske lige, za koji li su oni nivo takmicenja onda?
                            Poraz i za Žozea, jer su i Baiji, pogotovo Lindelof došli na njegovo insistiranje. Ne vidim svrhu dovođenja Grankvista i šta tektonski njegov dolazak može promeniti.


                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Evo i Hazard napokon uživa u nogometu za razliku s 2 prošla trenera
                              Morat ce i naši nogometaši cekat nekog novog trenera

                              Mislim da je on sjajan menadžer. Kada igrate fudbal, sve što želite je saradnja sa trenerima koji imaju filozofiju poput Sarrija. On zaista traži od nas da igramo fudbal, u pravom smislu te riječi, a to je nešto što i ja želim", započeo je Hazard, te nastavio:

                              "Imali smo sjajne rezultate u prošlosti i otkako sam tu, zato ne mogu reći da su raniji menadžeri bili loši. Ali u smislu ljepote u igri, Sarri je definitivno bolji i od Mourinha i od Contea. Otkako sam u Chelseaju, nikad nismo igrali ljepši fudbal sa toliko pasova i kretnji. Imamo dobre igrače u timu, red je da to iskoristimo na najbolji način i za sada nam ide odlično".


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Nego, Zardim je slobodan...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X