Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Marcelino - Valensija?
    Yup

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Nece Konte u Englesku nikako. I po dolasku u Chelsea je naglasio da ne namerava dugo da ostane i da ce se vratiti u Italiju.

      A i mislim da nije tip trenera za UTD. Nije ni Mou. Treba vam neko ko ce ostaviti dublji trag na duze staze, recimo Simeone.
      Simeone je meni tiha patnja, valjda dolazi vrijeme da promijeni sredinu. Mada bi i njega mediji urnisali, s tim što on spada u vrhunske trenere pa bi i takve stvari pregrmio. Atletiko ni ne igra dosadno, bar meni, za razliku od nas nisu statični već vrše taj presing koji i defanzivniju postavku čini uzbudljivom. I da, za klub bi igrali igrači koji bi se prije svega zalagali, a to odavno ne viđamo.

      Realnije je ipak da mi dovedemo nekog s kim ćemo imati 1-2 solidne sezone, pa opet dovoditi novog trenera. Bojim se da smo ušli u začarani krug što se trenera tiče, nešto kao Čelzi, s tim da oni u tom procesu makar uzmu neku titulu, nama je limit liga Evrope i FA kup. Još ako se završi u top 4, ljepota. Blaža smo verzija Arsenala postali, malo blaža.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Yup

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Odlican je Marcelino. Svaki njegov tim je igrao top fudbal. Siguran sam da si gledao sad protiv Chola. Ne moze direktnije da igra da ga jbs. Cholo je imao dosta srece sto je uzeo bod. Ubila ih Valensija.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Odlican je Marcelino. Svaki njegov tim je igrao top fudbal. Siguran sam da si gledao sad protiv Chola. Ne moze direktnije da igra da ga jbs. Cholo je imao dosta srece sto je uzeo bod. Ubila ih Valensija.
          On je radio ekstra posao i u Viljarealu. Meni se jako dopada njegov rad, za veoma kratko vreme mozes da vidis njegov pecat u igri tima

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Ne znam ni sam koga bi ali ne bi bilo lose nekog trenera koji je vise orjentisan na napad.

            Steta sto don Karla nismo uzeli kad je bilo vrijeme prije 5 godina
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Nema od Murinja nista. Treca sezona.... Poslije Seville je trebao rastanak da bude. Njegov ako se uopste to moze nazvati "fudbalom" vise ne prolazi. Vec duze vrijeme je procitana knjiga.

              Comment


              • Mucki provokator
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Mucki provokator
                  Sta nije istina od navedenog?

                  Comment


                  • Prva, druga, treca, cetvrta i peta recenica
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Nema od Murinja nista. Treca sezona.... Poslije Seville je trebao rastanak da bude. Njegov ako se uopste to moze nazvati "fudbalom" vise ne prolazi. Vec duze vrijeme je procitana knjiga.
                      Ne znam ni sta igramo pa da kazem da smo procitana knjiga. To je uzas, nema on nikakav pecat na ekipu posle 2 godine, ne pomazu nikakvi transferi. Nikakva organizacija igre, igraju kao da su prvi put zajedno, a ne treniraju 2 godine svaki dan skoro.

                      Comment


                      • Daj V neku novu anketu
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Simeone je meni tiha patnja, valjda dolazi vrijeme da promijeni sredinu. Mada bi i njega mediji urnisali, s tim što on spada u vrhunske trenere pa bi i takve stvari pregrmio. Atletiko ni ne igra dosadno, bar meni, za razliku od nas nisu statični već vrše taj presing koji i defanzivniju postavku čini uzbudljivom. I da, za klub bi igrali igrači koji bi se prije svega zalagali, a to odavno ne viđamo.

                          Realnije je ipak da mi dovedemo nekog s kim ćemo imati 1-2 solidne sezone, pa opet dovoditi novog trenera. Bojim se da smo ušli u začarani krug što se trenera tiče, nešto kao Čelzi, s tim da oni u tom procesu makar uzmu neku titulu, nama je limit liga Evrope i FA kup. Još ako se završi u top 4, ljepota. Blaža smo verzija Arsenala postali, malo blaža.
                          Dobro, mozda je posle one dominacije iz ere SAF-a morao i da usledi pad, nije realno da neko dominira 40 godina. Ne valja ni za popularnost lige.

                          Ali ne moze klub sa takvom tradicijom i tolikom bazom navijaca pasti u kanal u kojem je Arsenal.

                          Ocigledno da je fokus manje na fudbalu a vise na sponzorskim ugovorima, ali su vlasnici svesni da takva politika ne moze opstati na duze staze.

                          Ne ocekujem lak i brz povratak u vrh svetskog fudbala, ali je neminovan.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Daj V neku novu anketu
                            Pogba ili Murinjo npr
                            Ako postoji sukob bice ili ili. Dok je bio SAF znali smo kako se zavrsava sukob.

                            Comment


                            • I stari Žoze ovakve sukobe preveslao na svoju vodenicu.
                              Valjda su ga godine omekšale pa izgubio dozu autoriteta i drčnosti da sa nedisciplincima postupi po kratkom postupku.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 21-08-18, 21:49.

                              Comment


                              • Ma definitivno se ne pita on tu mnogo. Da se Marsijal ovako ne pojavi niti javi da kasni ako je bilo komplikacija igrao bi za rezerve do kraja ugovora i kod SAFa i kod Murinja i Van Gala. Jednostavno vidi se da menadzeri nemaju kontrolu. Sve je ovo velika greska Vudvorda. Kada imas Murinja ne treba ti sportski direktor samo ga pusti da radi. Ovako ovaj amer hoce da iskopira Siti sa direktorom. Za marketing i tu maglu je car ali evo sta se dogadja kad se on za sve pita i oko transfera. Definitivno je Vudvord kriv za sve ovo. Da se vratimo i na Van Gala gde mu je dovodio one zvezde a to uopste nisu njegov tip igraca. Pogbu ne znam ko je zapeo da dovede da li Murinjo ili Ed, za Lukakua znamo kod koga je dosao jer je sutnuo Rajolu i definitivno ima tu problema jer ne bi ga Lukaku sutnuo. Na kraju ce biti ili Pogba ili Murinjo tacnije Rajola/Murinjo/Ed. Pogba da sutne Rajolu kao Lukaku resen problem. Ako nece onda definitivno hoce da ide dalje pa da ga ovaj uvalja nekom od spanaca. U tom slucaju rastati se sa njim na leto. Lukaku vidimo da je posvecen i da mu nisu Real i Barsa u glavi.

                                Comment

                                Working...
                                X