Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebali smo da vratimo Zahu, bio bi on top kod Zozea.
    sigpic

    Comment


    • Ako ce posle svake i pobede i poraza da kuka na nepotpun transfer rok onda je stvarno preplasena luzercina.
      A fala bogu to mogu protivnici i da namirisi.

      Comment


      • Mislim da je u pitanju njegova zelja da objasni navijacima da on zeli, ali da biznismeni ne prate njegove zelje. I to je po meni vrlo bitno, ne bi bilo da se Vudvord nije kurcio svih ovih godina sa watch this space i kako on moze da uradi stvari na trzistu koji drugi mogu samo da sanjaju. Tako da pokusava da kaze da mu je stalo, izjave su mu skroz na mjestu poslednjih dana, a da navijaci treba da se useru u Vudvorda za ovakav prelazni svakako da trebaju. Posto seru po Zozeu konstantno, po igracima, a on je gori od njih, neka i on trpi pritisak.
        sigpic

        Comment


        • Trpi on pritisak od kad je doso, pogotovo posle prvog letnjeg prelaznog roka.

          Ed je mnogo vise isporucio od Murinja za ovaj klub, i naravno da zasluzuje vece poverenje od Murinja.
          Neobjasnjiv mi je hejt prema coveku samo zato sto se percipira kao neki bezdusni biznismen kojeg ne zanima fudbal.
          Trebalo bi o njemu imati stav samo na osnovu ucinjenog, a odradio je 4 odlicna leta, dao je svojim menadzerima uglavnom sta zele i neocekivano doveo neke dobre igrace.

          Murinjo je taj koji slabije obavlja svoj posao.
          Woodward se krivi za stvar za koje nije kriv, isto kao sto se Gill velicao za stvari koje je zapravo SAF cinio.
          Lik jedva da je nesto radio.
          Last edited by Busby Babe; 11-08-18, 17:03.

          Comment


          • Naprotiv, njega previse zanima fudbal ocigledno jer je on taj koji odlucuje ko je dovoljno dobar, a ko nije, ne vjeruje svom menadzeru vec kao da je on iz fudbala odlucuje e ovaj moze, a ovaj ne. To je za mene nedopustivo stvarno.
            sigpic

            Comment


            • Veliko olakšanje.

              3 boda koja vrede, ne 9, već 30 bodova u ovom trenutku.

              Upisana su ta 3 boda i to je sve što je važno.

              Nema šta da komentarišem pojedinačnu igru, videlo se da su igrači pod ogromnom tenzijom tamo negde do 60,70 min.
              Sad treba pedagoški Murinjo, što i on zna, lepo sa svakim.

              Očekivali su svi da će se pojaviti kao olupina, ali izašao je na teren hladan kao špricer sa ledom. Kralj.
              Kod 2. gola je malo pokazao emocije. Ali jbg. uzeo je ovu bitku, vodiće je do kraja. A zajeban je lik max.
              1. čovek koji se suprotstavio Vudvordu i Glejzerovima. Stari nije hteo zbog kluba.
              Ona nakaza Vudvord koliko je bio namrčen na 1:0 kad ga je kamera uhvatila... dok mu posle neko nije rekao "Smej se budalo, na tv-u si, a United vodi".

              Nisam imao nameru da ovoliko pišem.
              Vudvordu i Glejzerovima je poslata poruka "Hteli ste jebanje, jebanje će te i dobiti" - The Special One.

              Comment


              • Pogba: "There are things I cannot say, otherwise I will get fined"



                'You have to know one thing. A player that gets chosen and is happy, you always feel more comfortable than when he's not happy. That's all I'll say.'

                Pogba's mentality has been questioned by Mourinho and the midfielder was dropped last season for the Champions League tie against Sevilla.

                'I am the same Paul Pogba (as at the World Cup). It's a different team, obviously. I still love football and give my best. When you are comfortable, when people trust everyone, are good in the head, it's going to be easier.

                'If you're not happy doing what you're doing, there's no point doing it, right? There's point doing things because you love it.'

                Asked if he was happy and comfortable, Pogba replied: 'There are things I cannot say, otherwise I will get fined.'

                He was, however, happy to describe why it clicked with France at the World Cup under Didier Deschamps, where Pogba was filmed in the dressing room rallying his team-mates.

                'It's easier for a player to be on the same page with all the group,' he said. 'The manager was inside, the physio, the kitman, we were all a group.

                'So obviously it's easier to go and speak and express yourself, and we went for an objective and the big one was to win.'
                Koji maloumnik jbt. To je taj kapiten.
                sigpic

                Comment


                • Kako se brat posrao po Žozeu i Mančesteru. Ali će Busby okriviti Murinja za to. Kakvi su razmaženi tipovi Marsijal i Pogba, napisao bih i nešto gore da nije vaša fan tema.

                  Kad ovo kapiten izjavi sramotno, to je dokaz da nije k od kapitena. Za Pogbu je više ona "kada brod tone uvek prvo pale miševi."

                  Comment


                  • Znas sta je najgore, prva Murinjova zelja, sve gradio oko njega, odigrao jedan mjesec fudbala kako treba i pazi mu pricu. Kakav jadnik. Bas je oslabio Murinjo, s noge na nogu treba ovo, a ovako nosi kapitensku traku i igrace svaku 90 minuta, kako god igrao.

                    A zamisli koliko retardiran moras da budes posle onako dobre atmosfere i napokon pravog stava kazes ovo odjednom, pritom ga Murinjo toliko isfalio. On se ne pita s mozgom, debil.
                    sigpic

                    Comment


                    • Za Murinja ce se uvek naci neko opravdanje kad sere po klubu ko da je zadmji dan, uvek novinari preuvelicavaju i ostala sranja.

                      Ti Vladane kad zameris nekom onda je to to, ovde ces mesecima da guras tu pricu, kao za Marsijala, napravio si ga najprosecnog fudbalera, da neko cita za Felainija i Smolinga pritom da ne gleda pomislio bi da su Gatuzo i Maldini.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Da neko cita tebe i slicne za Smolinga rekao bi najgori stoper u ligi, a Balji najbolji ubjedljivo, a nema utakmica u karijeri koliko Smoling za dvije sezone, o greskama da ne pricam, Balji ih za pet utakmica napravi koliko Smoling za dvije sezone, SMolingove se sve pamte, nijedna Erikova. Kad je toliko ocajan kako je i dalje tu, kako je igrao kod SAFa, Van Gala i Murinja, mora da ih ucjenjuje dobro? Felaini rotacija klasicna i nije mu problem to da bude, cuti, radi, isporucuje. Nije jebena kraljica drame kao tvoji Pogba i Martijal. Ja sam uvijek pofalio Pogbu kad igra dobro, isto i Martijala, a neki od vas samo pljuju, pljuju i pljuju Smolinga i Felainija, samo dizu Baljija i Dzonsa pritom koliko god da su ocajni, ali to je ok, svako ima pravo na svoje misljenje. I niko ovo ne moze da podrzi sto je Pogba sad uradio, legenda Runi je za mnogo manje nazivan najvecim govnom od covjeka, a on nije bio kapiten, evo vam ga kapiten, uzivajte. Doba teletabis fudbalera, neka izdabuje malo, napravi frizuru i taman kad sve krene kako treba neka se posere na sve. Pisam se na ovakve debile. Ali ja sam svakako znao ko je i sta je Pogba, ja sam zestoko bio protiv njega, pljuvao i Murinja i Vudvorda sto pisaju po starom i kako mogu da ga vracaju posle svega, sad ce da jedu govna svi zajedno, nije problem, ocekivano potpuno.

                        Ali ako mu je Kerik ono stvarno rekao, a on nakon toga ovo izjavio, pa ja ne znam, on ima IQ ispod 70 garant, iznad toga ne moze biti. Upijte dobro, on je juce nosio traku i nakon toga ovo rekao. Kapiten ej. Kapiten dosao i smirio strasti. Not.
                        sigpic

                        Comment


                        • Brani ga ti Gagi, eno ga svi napadaju, ali ti ga brani, zaduzio nas je dobrim partijama u ove dvije sezone. Ne mozes nekog ko cijelu karijeru gradi na nelojalnosti ocekivati da bude lojalan. Jer nece, jer je to takva sorta, sve sto je pogresno u danasnjem dobu fudbala on je predvodnik toga.

                          Kroz ovo je i SAF prosao sa Pogbom, ali Zoze je sam kriv sto je saradjivao sa Rajolom, SAF se zajebao samo jednom, Arsen nije htio da saradjuje s njim isto, a i Zoze je ukapirao gresku, samo kasno, trazio od njega da se skloni od Rajole ali to je nemoguce naravno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ono kad se ovih dana osećam da više volim Junajted nego neki okoreli Junajtedovci. Mučno mi gledati ovako raspadanje, bilo mi je mučno i Arsenala gledati kako se raspada.

                            Ali objektivno previše loših stvari i mislim da bi za Žozea bilo najbolje da se povuče, kada već navijači i uprava ne veruju u njega.

                            Ogroman je pritisak, a može da te jebe i jedan Pogba i jedan Marsijal.

                            Ipak je Zidan pokazao koliki je gospodin i kako se to radi. Čim vidiš da neko hoće da te zajebava tipa Perez ili Vudvord, povuci se.

                            Ovo ne vodi nigde. Bukvalno je ovo loš spoj. Neka ostanu Pogba i Marsijal neka zabiju 50 golova i to je to, ako će tako biti.

                            Comment


                            • Ukapirao Vudvord da ovo nije za njega, daj Bekama ili Ibrahimovica

                              sigpic

                              Comment


                              • Kako bi ga Nevil, Vidić i Rio išutirali u guzicu na treningu, SAF bi ga zabio ne kopačkom, nego klizaljkom u glavu. Kakav teletabis, ne možeš od mentaliteta pobeći.

                                Comment

                                Working...
                                X