Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mourinho napokon pohvalio hrvatsku, a bio je prognozirao da nece grupu proci

    Da sam naivan i da nemam toliko iskustva, onda bih vam u poluvremenu kazao da je posao gotov. No, nije bilo tako. Kad im je rezultat i stanje na terenu išlo na ruku Englezi nisu zabili drugi pogodak. A kad je Hrvatska došla do izjednačenja onda su njihovi igrači dobili dodatnu dozu samopouzdanja i utakmica se u potpunosti promijenila. To se vidi iz posjeda lopte, broja udaraca na gol, sve se je dramatično promijenilo i Hrvatska je zaslužila pobjedu", kazao je Mourinho.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Nista nije tako strasno rekao, na kraju mogli su i da ispadnu ranije, ali se ipak gledajuci polufinale, zasluzeno sasvim bore za Boginju.

      Svidja mi se Perisa, a nisam bas imala prilike nesto ranije da ga gledam, no nisam ni bila protiv.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Rebić je mlada verzija perise pa se čudim da i njega nije pohvalio
        Isto je jak kao bizon i brz s loptom i bez nje


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Čudno videti Kerika u novoj ulozi.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Ocel ko Darmijana?

                Znaci Blind u Ajaxu za 16 miliona uz neke bonuse koji ako se ostvare bice transfer 21 milion ukupno


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Mislim da ce konacno lista igraca za turneju biti odlicna. Na treningu su Pereira, Mensa, Tuanzebe, Ro Son Vilijamns, Micel, Grinvud, Gomez, Cong, Garner i vrv sam jos nekog zaboravio.

                  Ocekujem da svi oni idu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Mislim da ce konacno lista igraca za turneju biti odlicna. Na treningu su Pereira, Mensa, Tuanzebe, Ro Son Vilijamns, Micel, Grinvud, Gomez, Cong, Garner i vrv sam jos nekog zaboravio.

                      Ocekujem da svi oni idu.
                      Da da, to je ocekivano. Nadam se da ce uspjeti da se izbore i za prvi tim.

                      Jedva cekam da gledam malog Gomesa i Chonga a i Pereiru, bas ga nesto gotivim


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Vrv Megvajer, mada ko zna. I Dalot je dosao totalno kao sok, mozda imaju jos nekog takvog za stopera

                        (hint Skriniara)
                        sigpic

                        Comment


                        • Opet mislim da ce Mou ici po nekog iskusnog stopera, imamo Bonucija, Godina i eventualno Boatenga kao neke realne opcije od tih iskusnih stopera, mada ko zna mozda i iznenadi sa nekim imenom kao sto Erik rece. (hint De Lit)
                          sigpic

                          Comment


                          • Jel su ovo dresovi? [emoji33][emoji33][emoji33]

                            Mislim jel moze na ovim tv aparatima da se izbrisu boje, recimo da se sve smanji i bude crno-bela slika?



                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ajde da uzmemo De Lita, ne pamtim takav stoperski talenat jos od Neste
                              sigpic

                              Comment


                              • Prvo da se prodaju Phil Jones i Rojo pa da se dovodi neki stoper.
                                Ako dovedemo prvo mi stopera, svi ce da nam obore dodatno cenu za Jonesa i Roja.
                                Prvenstveno zbog registracije. Sve i da hocemo, ne mozemo da imamo 40 igraca u timu.

                                Comment

                                Working...
                                X