Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze Dankan u Tajmsu Aleks Sandro na kraju sezone.
    sigpic

    Comment


    • Jose Mourinho wants to sign a right-back, centre-back, two central midfielders and a winger this summer. [Times]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Još uvek je United fudbalski najveći brend na planeti.
        GGMU!!!

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • E jebem ti fudbal kad je Mančester Siti peti brend.

          Comment


          • Od TOP 10 čak 6 klubova dolaze iz Premijer lige.
            Zanimljivo niti jednog nema sa Apenina.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Spursi i Psg ispred juvea a city 5. Hahahaha gasi sve, na idućoj ljestvici city ce biti ispred Reala Barce i bayerna


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • I to sve sa losim rezultatima i losim fudbalom zadnjih 5 godina.


                Sto se tice Nejmara, neka fala. Strasan igrac i sve ali ne mogu gledati ono njegovo ciganisanje


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Manchester United

                  Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Jose Mourinho wants to sign a right-back, centre-back, two central midfielders and a winger this summer. [Times]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Ko bi mogao biti taj RB? Fabinja da racunamo kao RB?
                  LB je isto pod obavezno kad vec ne racuna na Soa.

                  2 veznjaka bi bilo odlicno da budu Zorzinjo i Fred.
                  Krilo ce to biti vrvt Perisic ili Wilian ako se bude moglo. Mozda i Bejla pojure.

                  CB? Ne znam


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Svaki prelazni rok glavna meta medija bude Fabinjo i Brazilac po pravilu ostane u Kneževini.
                    Mnogo bi voleo Vilijana i Freda videti "u vezi", posle dužeg vremena imali bi tehnički superioran tandem u manevru samim tim verovatno bi gledali lepši United nego do sad.
                    Ja sam za Bejla ma šta ko mislio. I dalje ima magije u Velškim kopačkama, ako ga ozlede mimoiđu može puno toga doprineti na poboljšanju Uniteda.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Danas je Lukakuov 25. rodjus. Jbt koliko je dečko na fudbalskoj pozornici čini se ko da je dobrano zagazio u četvrtu deceniju.


                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Svaki prelazni rok glavna meta medija bude Fabinjo i Brazilac po pravilu ostane u Kneževini.
                        Mnogo bi voleo Vilijana i Freda videti "u vezi", posle dužeg vremena imali bi tehnički superioran tandem u manevru samim tim verovatno bi gledali lepši United nego do sad.
                        Ja sam za Bejla ma šta ko mislio. I dalje ima magije u Velškim kopačkama, ako ga ozlede mimoiđu može puno toga doprineti na poboljšanju Uniteda.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Bejl je WC igrac. Jeste da povrede j... ali kad je u formi onda je nezaustavljiv. Rodjen za PL, dominirao bi.

                        Ja sam bio za njega proslo ljeto, 1 opcija ali sad da puknemo masu para plus plata pored Sanceza mi je problematicno?
                        Willian bi bio sjajno resenje za tu bolnu desnu stranu ali sam ubijedjen da Celzi posle ovog debakla sa Maticem nema trika da proda nekog igraca nama narednih par sezona minimum.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Danas je Lukakuov 25. rodjus. Jbt koliko je dečko na fudbalskoj pozornici čini se ko da je dobrano zagazio u četvrtu deceniju.


                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          S obzirom na slike kad je imao 13 godina, nebi me čudilo da i je zagazio u 4. Desetljeće života


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Cim je rekao da ce mozda imati Brazilca u timu bilo je jasno da je neki Brazilac zavrsena prica, Sandro je najrealnija opcija i pozicija koja najvise trpi treba prva da bude rijesena. Sledeci cm pa rw
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da ce CM biti Fred, Zorzinjo, Seri i SMS, 2 od te cetvorke.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X