Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba jedan od tih igraca da ga odvali od batina. Ja ti garantujem da bi se sve okrenulo na bolje samo kad bi ga neko dobro isamarao.

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Evo ti, posto meni nije lako

      Mozes slobodno da prestanes od ove poruke da mi se obracas

      Najjača je ova priča kako štiti igrače Protiv Sevilje ih je štitio, a onda sutra dan pričao kako nema dovoljno dobre igrače i nema nasledstvo.

      Njegov pristup je jasan, njegova igra se bazira na tom izgaranju na terenu i davanju sve od sebe u odbrani, jer neki sistem razrađen on nikad nije imao, i kad to izgaranje pobaci tim je inferioran. Napred se sve zasniva na lucidnosti i spretnosti pojedinaca. On im pre utakmice da instrukcije i svi moraju toga da se drže, nema mesta greškama, bez obzira dal te je protivnik taktički nadmudrio kao što mu je Montela održao čas, a onda ovaj pričao kako nema nasledstvo i kako bi dosta Seviljinih igrača ušlo u njegov prvi tim. To je u njegovim očima izdaja i ti si na njegovoj nemilosti. Sa druge strane kada gineš kao Matić i Lukaku ti si nedodirljiv. Slep je onaj ko ne vidi da je Murinjo konzervativan, arogantan lik spreman na mobing da bi isterao svoje.

      Što se tiče ankete, išao bih po Poketina, Žardima ili Marselinja (?!) na kraju sezone da konačno gledamo neki fudbal. Ako ne mogu oni da se dovedu neka ga Mou, istrpeće se.
      Last edited by HeadBurn3r; 19-03-18, 09:32.

      Comment


      • Kancerogen lik, tek ce progledati neki kad ode pa kad krene da pljuje po svima


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...lame-game.html

          Ako mu ovo dozvole, onda i ne zasluzujemo nista bolje nego anti fudbal Manchester United Money Bus Company.

          Comment


          • Jose Mourinho is planning a summer overhaul of his Manchester United squad which could see as many 10 departures and arrivals at Old Trafford, sources have told ESPN FC.

            The United manager believes his squad lacks reliable, experienced quality in all departments and wants to recruit at least four players aged between 25 and 28 to improve his options.

            Tottenham full-back Danny Rose and Shakhtar Donetsk midfielder Fred are two leading targets and Mourinho continues to be interested in Willian, but accepts that signing the Brazilian from Chelsea will prove difficult, if not impossible, following last summer's capture of Nemanja Matic from Stamford Bridge.

            Mourinho also wants to add a winger to his attacking options, having missed out on Inter Milan's Ivan Perisic last summer, while Real Madrid centre-back Raphael Varane also remains on his radar.

            United will listen to offers for Luke Shaw, Matteo Darmian, Daley Blind and Andreas Pereira, with Chris Smalling, Ander Herrera, Anthony Martial and Juan Mata also facing uncertain futures if Mourinho is able to secure his targets before the start of next season.
            Ovo je skracena verzija.

            http://www.espn.co.uk/football/socce...-exits-sources

            Nego, jel Rouz igrao uopste ove sezone? Ako vec zeli da toliko baci para na l beka, zasto dovoditi polupanog Rouza?
            sigpic

            Comment


            • Znaci martial i Pereira out
              Najgori trener u povijesti za mlađe igrače
              bas me zanima kako ce tu mourinha obranit njegovi navijači ako ih stvarno proda


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Aldervajld/Umtiti/Varane

                Rouz/Sandro

                Zorzinjo/Fred/SMS?

                Vilijan/?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Evo ti, posto meni nije lako

                  Mozes slobodno da prestanes od ove poruke da mi se obracas

                  Jeste brate, Mou je toliko silovao Soa psihicki da se depresivna mukica bez samopouzdanja okrenula tulumbama, ćeten-alvi i slatkim sarmicama da popuni tu rupu u dusi, i otuda mu tih 10 kila viska, za sve je Mou kriv.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Brate,ne branim ja Soua per se, da sam direktno na njegovoj strani. Ima njegove krivice zasto mu karijera u Junajtedu nece uspeti. Ja samo kazem da ga Mo nije...hmmm...neka bude "gotivio" od samog pocetka, da uoste nije ni pokusao da se potrudi oko njega, video je kakve navike ovaj ima i samo mu je "pripremio" zamku. Kapiras, ovaj je morao da bude savrsen na svakoj utakmici da ne bi dobio nogu. Tj, vec je izgubio bitku i pre nego sto je pocela.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Aldervajld/Umtiti/Varane

                      Rouz/Sandro

                      Zorzinjo/Fred/SMS?

                      Vilijan/?
                      Poche, varane, Sandro,jorginho= odlican prijelazni rok


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by reddevil96 View Post
                        Znaci martial i Pereira out
                        Najgori trener u povijesti za mlađe igrače
                        bas me zanima kako ce tu mourinha obranit njegovi navijači ako ih stvarno proda


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Iako ne bih voleo da Marsijal ode ne vidim zasto bi neko napadao Murinja ako ga proda. Zavisi sve koga dovede kao zamenu. Marsijal nije dete kluba niti je necim zaduzio klub, placen 50 ako se proda za vise ok. Sad smo poceli i napamet da redjamo transfere i unapred ide pljuvacina. Ok, napredak. A ovo za Soa je totalna nebuloza i izmisljotina engleskih novinara zato sto je Englez i zato ga brane. 3 menadzera su ga kritikovala zbog radne etike i ponovo ispada da je Murinjo izmislio toplu vodu. Ok imao je lom noge jbg ko zna sta bi bilo od njega ali ako ne moze da igra na nivou na kome je potreban ovom klubu jbg mora da se ide dalje. Sansu ne moze da se kaze da nije dobio, cekao je ga klub da se oporavi i ima sansu i dalje. Isto i za njega vazi, nije dete kluba, nista nije posebno odigrao i koji su oni faktor da ih toliko branite ovde nije mi jasno. Na kraju ako ispadne da Marsijal ili So ili obojica ne idu ne sta cete onda pisati? Zajebite ove izmisljene vesti.

                        Comment


                        • [QUOTE=mikisavic89;1799205]Iako ne bih voleo da Marsijal ode ne vidim zasto bi neko napadao Murinja ako ga proda. Zavisi sve koga dovede kao zamenu.

                          Zato jer je jedan od najtalentiranijih na svijetu i jer je dokazao da ima mjesta u ovom Unitedu i to u ključnim ulogama
                          Ako njega prodamo, morat cemo dovesti opet nekog za 100mil i nitko nam ne garantira kako ce igrat taj novi igrač
                          Pogledaj sancheza kako igra otkad je dosao iako je odlican igrač, ocito da u mourinhovom Unitedu nema mjesta za igrače koji znaju igrat nogomet




                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Brate,ne branim ja Soua per se, da sam direktno na njegovoj strani. Ima njegove krivice zasto mu karijera u Junajtedu nece uspeti. Ja samo kazem da ga Mo nije...hmmm...neka bude "gotivio" od samog pocetka, da uoste nije ni pokusao da se potrudi oko njega, video je kakve navike ovaj ima i samo mu je "pripremio" zamku. Kapiras, ovaj je morao da bude savrsen na svakoj utakmici da ne bi dobio nogu. Tj, vec je izgubio bitku i pre nego sto je pocela.
                            Ne bih se bas slozio da mu je namestio, ali stoji da ga je verovatno otpisao nakon nekih pola godine. Fakat je da Murinju ne odgovara ova ekipa zbog karaktera, pa bar polovine igraca. Igrao je Sou s pocetka prosle sezone, ali brate ako ces ti kao profesionalni fudbaler da kuburis s kilazom, o cemu dalje da pricamo. Tu zalaganja nije bilo. Razumem ja taj point-of-view "treba da bude strpljiv, da da sansu", al opet, razumem i to Murinjovo: "Daj svoj maksimum ili ne postojis za mene". Budimo realni, ono sto je Sou igrao oko nove godine je debeli prosek. Momak ne sme u klizeci, slabo prati igraca, slabo prati igru, los je 1 na 1, znaci slab je defanzivno, ne pamtim kad je prosao igraca napred, ne pamtim kad je centrirao.

                            Znamo sta Murinjo trazi od igraca, trazi da ga slusas i trazi da mu das svoj maksimum. Jel to stvarno nesto previse zahtevno? Jel stvarno trazi previse? I jel pretera sto uzme za zub igraca koji to ne ispostuje? Mozes biti Maradona licno, al trenerova je poslednja i tu je kraj price.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Brate,ne branim ja Soua per se, da sam direktno na njegovoj strani. Ima njegove krivice zasto mu karijera u Junajtedu nece uspeti. Ja samo kazem da ga Mo nije...hmmm...neka bude "gotivio" od samog pocetka, da uoste nije ni pokusao da se potrudi oko njega, video je kakve navike ovaj ima i samo mu je "pripremio" zamku. Kapiras, ovaj je morao da bude savrsen na svakoj utakmici da ne bi dobio nogu. Tj, vec je izgubio bitku i pre nego sto je pocela.
                              Deki Stankovic jedini koji je uspio da natjera prevodioca da proguta svoje rijeci! Spremio mu je odstrijel i sve radio da ga sutne ali nije se srpska glava tako lako dala.

                              Luk So je bivsi igrac Utd, Marsijal je blizu izlaznih vrata.

                              Nadam se da ce prije prevodilac izaci na ta vrata prije nego li Marsijal ali da sacekamo.
                              Uglavnom ako ovaj ostaje Marsijal treba da ode da vrati karijeru na pravi put. Ne sumnjam da ce se velikani umijesati i pokusati da ga dovedu. To ce biti Salah, De Brujne Utd


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Deki Stankovic jedini koji je uspio da natjera prevodioca da proguta svoje rijeci! Spremio mu je odstrijel i sve radio da ga sutne ali nije se srpska glava tako lako dala.

                                Luk So je bivsi igrac Utd, Marsijal je blizu izlaznih vrata.

                                Nadam se da ce prije prevodilac izaci na ta vrata prije nego li Marsijal ali da sacekamo.
                                Uglavnom ako ovaj ostaje Marsijal treba da ode da vrati karijeru na pravi put. Ne sumnjam da ce se velikani umijesati i pokusati da ga dovedu. To ce biti Salah, De Brujne Utd


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Za ove nabrojane nije bilo mesta u tadasnjem prvom timu Celsija, De brujne nije hteo da ceka. Murinjo je osvajao titule sa tim timovima kada su obojica otisla, znaci drugi igraci su se pokazali, ne mogu da igraju 20 igraca u prvom timu. Ako proda bilo koga iz ovog tima Junajteda i uzme titulu jebe mi se za bilo kog igraca jer u timu ne postoji igrac koji je klub zaduzio za nesto, osim mozda Valensije. Drugo situacija ovde nije ista kao u Celsiju jer je konkurencija daleko manja i ako je Marsijalu tesko da igra na nivou koji je potreban za prvi tim ne vidim razlog da se zadrzava. On dobija minute i kad je los zbog nekonstantnosti jer nema neku konkurenciju. Dakle sansa postoji. Btw ne verujem da Murinjo hoce da ga proda ali generalno on mora da napravi korak napred.

                                Comment

                                Working...
                                X