Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ili Murinjo Fosu Mensaha ili Pereiru recimo.

    Ne drzi ovo vodu ali ajde.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Nema Pereire npr, branio je i on
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nema Pereire npr, branio je i on
      Na Andreasa sam mislio

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Njega je zelio da ga zadrzi, bio bi rotacija i sigurno bi igrao, Andreas je zelio da ide i igra konstantnije. Murinjo je bas ispizdio zbog njegove odluke.
        sigpic

        Comment


        • Inace nista nije toliko suludo kao brojanje koliko je puta Sancez izgubio loptu. Tako su ih brojali Zlatanu prosle sezone. To su igraci koji prave strahovitu razliku, koji rizikuju, cesto se druze s loptom i ne igraju na sigurno, vec konstantno traze rupe i prostor. I stvaraju brdo sansi, daju brdo golova, imaju brdo asistencija, a gube brdo lopti upravo zbog tog rizika. Onaj koji pravi razliku ne igra na sigurno.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Inace nista nije toliko suludo kao brojanje koliko je puta Sancez izgubio loptu. Tako su ih brojali Zlatanu prosle sezone. To su igraci koji prave strahovitu razliku, koji rizikuju, cesto se druze s loptom i ne igraju na sigurno, vec konstantno traze rupe i prostor. I stvaraju brdo sansi, daju brdo golova, imaju brdo asistencija, a gube brdo lopti upravo zbog tog rizika. Onaj koji pravi razliku ne igra na sigurno.
            Ma meni to ko kad krenu svi Teodosic je dobar al jbg,ne igra odbranu a ume da gubi lopte,a onda dodje EP i svi ga zele i zbog njegovog izostanka, pre svega, ne uzmemo zlato,jer on sve to nadomesti i doprinese jos mnogo vise od toga svojom magijom,pa tako i pomenuti fudbaleri

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ma meni to ko kad krenu svi Teodosic je dobar al jbg,ne igra odbranu a ume da gubi lopte,a onda dodje EP i svi ga zele i zbog njegovog izostanka, pre svega, ne uzmemo zlato,jer on sve to nadomesti i doprinese jos mnogo vise od toga svojom magijom,pa tako i pomenuti fudbaleri
              Teodosić je baš cenjen u NBA, kamera ga uvek fokusira kad je u igri, i komentatori sa velikim uvažavanjem pričaju o njemu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Teodosić je baš cenjen u NBA, kamera ga uvek fokusira kad je u igri, i komentatori sa velikim uvažavanjem pričaju o njemu.
                To za NBA je druga prica,oni su za mene drugi svet ko i mi za njih,dok tamo ne uspe(za sad je ok),ja se nadam da hoce i verujem,bice njih briga sto je bio najbolji u evropi.

                Moj komentar se odnosio na ljude ,odavde koji mu zameraju,pomenuto,znam kad sam se bas iznervirao kad ga Muta nije pozvao onomad kad smo bili prvaci sveta u NS i mnogi su ga opravdavali,al ok Muta se tad pokrio sa rezultatom
                Last edited by 61563; 05-02-18, 16:26.

                Comment


                • Iskreno, malo sam se smorio kad sam gledao Aleksisa u subotu. Sad kad je na terenu odmah pored Marsijala, Rasforda, Lukakua, Mate, Lingarda, primetis tu, bas ogromnu, razliku kvaliteta i skontas koliko nam je tim shitty. Jedino Pogz moze donekle da mu parira, samo sto ima decko psihickih problema. Mada moze i Marsijal da mu parira, jednom u 5-6 utakmica.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Jep, napisao sam bas u PL temi za sve nase igrace je Mesi nazalost.

                    Jednostavno je za klasu iznad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Opusteno, ovako ce i Toni za 3-4 godine, i Pogba za 2-3. Jos samo malo
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Murinjo na leto da dovede Sandra,Bejla ,nekog vrhunskog na sredini koji god dal bio (Zorzinjo,Fabinjo SMS ili neko 4-ti),jednog stopera posto ocigledno ni sam vise ne veruje u Lindelofa,i bilo bi lepo neko na DR cisto da bude zamena Valensiji,ne mora TOP,osvojice PL i biti u vrhu da osvoji LS,pored Spanaca,PSZ i Bajerna

                        Naravno pod ovim mislim da se CFC raspdne kad dodje leto,tj.Roman ne poludii pljusne pola milijarde na pojacanja
                        Last edited by 61563; 05-02-18, 16:47.

                        Comment


                        • Uši otkrivaju ko se nalazi pored velikog SAF-a [emoji4]

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment




                          • Srećan mu 33. rođendan.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Pridruzujem se cestitkama

                              Comment


                              • E jbt, pa je li moguce da C. ima 33 godine... Ostarasmo i mi i on

                                Comment

                                Working...
                                X