Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, samo krila nek se dovode


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Prema Manchester Evening Newsu Žoze Murinjo je identifikovao zvezdu Bajern Minhena Artura Vidala kao idealnu zamenu za Kerika i želi dodati još zrelosti u svoju ekipu.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Kerik i Vidal imaju zajednicko to sto se vode kao veznjaci inace 2 totalno razlicita igraca.
        Gledao sam ga u Bajernu, nisam odusevljen jer to nije ni sjenka one kidalice iz Juvea, strah me Svajni II epizode


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Vidal ozlijeđeniji od Svajnija, a i vec je u godinama i ne moze nikako bit zamjena za carricka
          Jorginho nam je vjerojatno prva opcija na ljeto


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Žoze Murinjo: "Promenio sam malo sastav, ali ne da bih kaznio nekog igrača. Da sam kažnjavao, kaznio bih i sebe jer sam dio tima. I dalje nemam sumnje u to da je Pol jedan od najtalentovanijih veznjaka na svetu. Jedan meč na klupi ne znači i kraj sveta."
            Čovek objasnio sve

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Poslovično ažurni ostrvski mediji pišu da je United spreman platiti 100 "milki" za Grizmana i da je "galski petlić" izabrao pre Đavole nego Čelsi.
              Navodno nastao je problem u Murinju koji sada nije baš preterano rad za pazar zvezde Atletiko Madrida. 'Posebni' pre želi da taj novac prosledi u remont odbrane, smatrajući da u timu ima dosta kvalitetnih ofanzivaca.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Grizman ce u Barsu, kod nas 7 nije vise slobodna, a oni su dali 14 Kutinju, i ostavili sedmicu za pojacanje na ljeto, vrv Grizman


                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Hahah jel me zajebavas da je uzeo 14?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Hahah jel me zajebavas da je uzeo 14?


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Kaze Anri mu bio idol
                    sigpic

                    Comment


                    • Gdje uopste igra, na kojoj poziciji?
                      Vidim da se Barsa muci, nema vise goleada


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Iskreno nije mi vise do Grizmana. Poštujem Žozeov stav da se krene u ofanzivu na defanzivce. Potreban nam je desni bek, ja se nadam i levom, jer nisam Lukov fan a i jedan kršten štoper nije na odmet. Treba pored Bailija jedan TOP centarhalf koji nije sklon kiksevima i glupostima. Očito Džons i Smoling ne mogu u kontinuitetu bez grešaka, Lindelof se nije snašao još kako treba. Ostaje Roho, koga cenim ali čovek vise provodi u ambulantnoj ordinaciji nego na svom poslu.

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Gdje uopste igra, na kojoj poziciji?
                          Vidim da se Barsa muci, nema vise goleada


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Bas se muču, imaju najbolji ulazak u sezonu od svih klubova iz liga petice, jos nisu izgubili utakmicu u ligi, imaju osiguran naslov lige(ako dobiju dns +21 u odnosu na najvećeg suparnika) i blizu su finala kupa
                          Volio bi i da se united tako muci
                          Valverde je pametan trener pa pravilno dozira momčad i zato nema 7:0 svaki utakmicu ali ima 2:0 rutinski i glavni su favoriti trenutno za sva natjecanja


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Jel ti sad malo pametujes? Pitam za Kutinja a koliko ja znam on je dosao prije 15 tak dana tako da tesko da on ima nekog uticaja na to sto pricas.

                            Ako ne umijes da odgovoris na pitanje onda zaobidji


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Jel ti sad malo pametujes? Pitam za Kutinja a koliko ja znam on je dosao prije 15 tak dana tako da tesko da on ima nekog uticaja na to sto pricas.

                              Ako ne umijes da odgovoris na pitanje onda zaobidji


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Pa jedino ako si sa tim "Vidim da se barsa muci" mislio na poslednju utakmicu?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Rekao si da se Barca muci, ocito nisi pogledao nijednu utakmicu pa to izjaviš a eto mi se ne mučimo nego smo uvjerljivo prvi u ligi ispred citya pa zato i produžujemo ugovor trener(a to nisu učinili niti Barca niti city koji su vec osvojili naslove)
                                Normalno da nema Cou nikakav utjecaj na njihove rezultat nego vrhunski trener i GOAT


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X