Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duncan Castles:

    Increasing confidence at Manchester United on Alexis Sanchez transfer as Manchester City complain about fee and salary costs. #MUFC #MCFC #AFC #CHI


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • #MUFC boss Jose Mourinho:

      "Every player has a price, but Mkhitaryan will play the next match." https://t.co/aCeY0W2dZE
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Vi konstantno pricate da ustvari Arsenal stiska Siti da odmah deluju. Sta ako mi stiskamo Juve/Atletiko/Bordo ili nekog cetvrtog?

        Long shot ali nije nemoguce, jer kad u danasnje vreme imas sansu da dovedes wc igraca za 25 milki, svakako ti to moze posluziti kao dobra karta u pregovorima sa drugima.
        Last edited by bici; 14-01-18, 09:56.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Nema ovdje dimnih zavjesa, ide se po Sanceza.

          Grizman, Bejl ili Sancez? Uvijek sam za Bejla ali znamo da ima problema sa povredama, ova 2 nemaju ali Suarez je dokazan u PL, mislim da bi vise legao Utd.

          Dibala je druga prica


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Nije da sam ga gledao nešto puno ali ja sam skeptičan što se tiče ideje o Sančezu na desnoj strani. Djeluje mi kao fudbaler koji je mnogo efektivniji sa lijeve strane.

            @HeadBurn3r ti nemaš pojma koliko sam optimističniji po pitanju bilo čega kada se o Junajtedu radi kad ti napišeš komentar kao ovaj što si sad ostavio, jer si u prošlosti za gotovo sve bio u pravu. Znaš li šta je bilo sa onog foruma Junajtedovih navijača Srbija (bio jak prije 4,5 godina, pa i još koju godinu posle možda), ne sjećam se ni kako se zvao ali sjećam se tebe tamo. Pozdrav
            Jaka intuicija, šta da ti kažem.

            Znam dok je Žoze vodio ove prethodne ekipe kad bi nesto ovako procurelo u javnost to bi znacilo da se uveliko radi na dilu i da je to blizu zavrsenog. A kad nekog on hoce, na kraju uglavnom tako i bude.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Real ponovo opipava pula Uniteda i stvara dodatni pritisak na upravu da kaže DA i pusti De Heu u Madrid. Usledio je brutalan odgovor sa OT. Čelnici "Crvenih đavola" poručili su kolegama iz Reala da ako žele da dobiju španskog čuvara, moraće pored miliona da pošalju i Marka Asensija.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Samo da prosetam nov avatar temom
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Alexis Sanchez has not travelled with Arsenal squad to Bournemouth. Forget diplomatic groin strains, Sanchez trained yesterday, this is purely because a transfer is imminent. https://t.co/5IrYf2nmBu John Cross.
                  Last edited by nine33; 14-01-18, 11:38.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Koliko će samo trajati saga u koji deo Mančestera će Sančez, crveni ili plavi.
                    Alexis danas nije u timu Arsenala jer je saopštio odluku klubu kako želi prelazak u United. Vest su preneli Gardijan, Dejli Mejl i Miror...
                    Ostaje samo da čekamo i držimo fige da su izvori tačni.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Arsenal players believe Alexis Sánchez will be on his way to Old Trafford in the next few days. [john cross]

                      Zavrsavaj to Ed. Cim ga nema u timu znaci da je transfer blizu i da se ne rizikuje neka povreda


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Dzon Kros je prilicno pouzdan kad se radi o Arsenalu
                        sigpic

                        Comment


                        • Vladane, kakvo misljenje imas o mogucem transferu?

                          Comment


                          • Dobar transfer, cak mnogo u bitan u neki pohod na LS. Momak donosi end game. Jedino mi se ne svidja sto ce igrat desno, a bojim se da ce mnogo pocet da se gura put druge strane, mnogo je bolji lijevo, ali ako su doveli Sanceza da bi Marsijal i Rasford grijali klupu, e onda je to masu lose.

                            Cudi me ovo od Sitija, ni Van Dajk ni Sancez, nisu htjeli da daju vise para. Mozda pocinju neki novi vjetrovi na Etihadu i nece vise da ih svaki tim cerupa sad kad su skockali tim. Ne vjerujem ni da ce Freda dovesti.

                            Comment


                            • Znam da nije mesto niti tema ali šta kažete što je igrač Foresta Erik Lihaj kupio psa i nazvao ga Ganer [emoji23]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Nadam se da ce Alexis igrat desno ili iza lukakua a ne lijevo i tako zauzimati mjesto martialu koji za 2godine moze biti puno bolji nego Alexis
                                Martial Lukaku Alexis izgleda na papiru brutalna trojka naprijed i mozda najjača u ligi


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X