Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate ako pažljivo čitaš jedno vreme sam toliko gledao Barselonu da sam počeo za nju nesvesno da navijam- period Ronaldinja. A i malo pre toga kad je Radomir došao, jer ga znam lično a tad kao klinac naložen bio. Saviola, Klajvert, imala je dušu tad Barselona veću nego Real. Posle sam izvršio transfer nazad na Real kad je Ronaldinjo otišao, jer su pomode kao pomode odjednom svi počeli da navijaju za Barselonu.

    Očigledno je da sam sem Zvezde svuda podložan tome da menjam. Ali sam Real voleo uvek, iako sam jedno vreme navijao za Barselonu. Nije mi to domaći klub pa da me radi toliko.

    I onda 95% ljudi navija za Barselonu, bljutavo previše. Nisu znali šta je Barselona pre Mesija. Generalno mrzim pomode svuda. Da li je to neka karakteristika da kontriram kao sada za Mesija, ne znam. Ne mrzim ga ali nisam ga voleo čak ni dok je igrao sa Ronaldinjom.

    Odličan fudbaler, ali ono. Čak mi on i ne smeta kad ga gledam i stvarno uživam jer lepo igra koliko drugi ljudi koji smaraju sa Barselonom i Mesijem.

    Ali dobro ja sam tip koji je više voleo KK Cz pre nego sad kad je IN biti navijač Zvezde. Brzo mi ljudi ogade klub, sem Zvezde i Reala oni su uvek na kritici i njih mrze svi sem njihovih navijača. Uvek će neutralan pre stati za Partizan i Barselonu, kao oni su bunt, ideja, a ovo režimski zlikovci.

    Comment


    • Mislim da gresis, mislim da mnogi ne navijaju za Barselonu, ali prosto ne mogu a da ne priznaju i iskreno kazu ko je po njima najbolji igrac danasnjice.
      Ja prvi ne volim ni Real ni Barselonu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Statistike i ostalo na stranu, uvek Ronaldinho > Messi za mene, uvek. I ja sam konstantno gledao utakmice Barcelone kada je Ronnie igrao za njih, sada mi je Barca sa Messi-em odvratna za gledanje.

        Comment


        • I ja sam gledao Barsu zbog Ronaldinja, sad ih i ne gledam toliko ali nema sumnje da je uticajniji mnogo Mesi od Ronaldinja iako je za mene Ronaldinjo nesto najbolje sto sam ikad gledao


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ronaldinho je mali Ronaldo, nije to slucajnost.
            Zuba is the man.
            Iako nisam navijao za njega, ni za jedan njegov tim, šta više, protiv tih timova navijao.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              I ja sam gledao Barsu zbog Ronaldinja, sad ih i ne gledam toliko ali nema sumnje da je uticajniji mnogo Mesi od Ronaldinja iako je za mene Ronaldinjo nesto najbolje sto sam ikad gledao


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Barsu sam gledao zbog Romarija, Stoickova, Gvardiole .... kasnije zbog El Fenomena - Ronalda i naseg Robrta Prosineckog, ali nikada nisam navijao za njih.
              Sa druge strane u Realu nisam gotivio nikoga (mozda Zamorana jer je bio kralj), kao ni ogromna vecina naroda sa ovih prosstora. E tek kasnije dolaskom Mijatovica i Sukera je popularnost Reala "ovde" pocela da raste. A tada se otprilike pojavio i Raul, i Real je napravio nekoliko vrhunskih transfera (sem maloprepomenutog dvojca) doveli su iz Sampdorije Karembea, iz Ajaksa Sedorfa Klarensa iz Intera Roberta Karlosa .... i napravili jednu ozbiljnu ekipu.
              Tako da u prvoj polovini devedesetih godina ovde niko nije ni mirisao Real, bogami ni Barsu, ali su ipak bili popularniji u odnosu na Madridjane. Najpopularniji strani klubovi tada na ovim prostorima su bili Milan, Juventus i Mancester Junajted.... bilo je to divno vreme.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Manchester United

                  Kako rade Pepovi ljudi, samo da pretvore da je sve oko para.

                  Inace par kladionica blokirale uplate na Sancez u Utd a sky ga drzi na 1.3, city 2.7

                  Evo betfair




                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by Miki28; 13-01-18, 20:37.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Zamisli u kolikom je svijet kurcu kad Siti govori da neko bira pare jer ne ide kod njih

                    A ako izabere njih to ce biti zbog fudbala, trofeja, tradicije. Pakao.

                    U medjuvremenu prigradska mancesterska sirotinja nudi 45 miliona funti za Freda. Kupuju igrace da bi mogli da popune tribine vjerovatno
                    sigpic

                    Comment


                    • Sve mi se cini da ce na kraju Siti i zavrsiti Sanceza.

                      Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa oni su njega zavrsili jos ljetos, odnosno imaju verbalni dogovor, ali Di Marzio kaze da ga sad ima i Junajted. Ali ono godinu dana su ulozili u njega da bi tek tako sad odustali za smijesnih deset miliona, a pritom zavrsavaju Freda za 45 miliona. Ili troluju ili spasavaju obraz jer ih je odjebao, trece nema.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vidjecemo ali nije za dzabe pustena prica novac ili Siti i sad ova prica oko Freda. Sad da dovedu Sanceza to znaci da ga moraju platit, znaci sami sebi pljunuli u facu.

                          Ko god da ga dovede doveli su klasu


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • U koliko zele sada da ga dovedu, onda moraju da izjednace Junajtedovu ponudu, jer ga Arsenal vrlo verovatno nece pustiti za manje. Ali posto oni to nece da urade to znaci da jedini klub koji ga moze dovesti u januaru je Junajted. Ako izabere Siti verovatno ce morati da ceka leto. Tako da je to po meni odlicna solucija.
                            Ako dodje na leto u Siti - super, ako ode u Junajted u januaru - jos bolje.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Di Marzio objavio da je Malkomov agent doputovao danas u London.

                              Ne vjerujem da bi se Utd tako lako povukao iz te price ako ne vjeruju da mogu Sanceza dovesti.

                              Sta vi mislite?


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Manchester United

                                Stone:

                                Jose on @ManUtd Jan signings: "Our squad was built not to have new players in Jan. Share idea + philosophy with Mr Woodward + owners. But sometimes it can happen, or can appear on the table, a fantastic opportunity. Then you fight for that fantastic opportunity."

                                Jose general answer to q on @HenrikhMkh: "My approach to players is that every player has a price. Doesn't matter who he is, the level, the prestige, the status. Every player has a price. I am not the kind of blind manager, who says a player is untouchable or 'we can never sell'"

                                Jose: "@HenrikhMkh played the last match in the cup and probably will play the next one, so he is a little bit the same in relation to other players who are involved in this gossip of the transfer market. He is our player. He is a very good player."

                                Mourinho: "If we have targets for the summer, a defender, midfielder and a striker but we do something now, then we will only do two in the summer." #mulive


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by Miki28; 13-01-18, 22:39.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X