Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A da ne pricam da Serhio Ramos godinama ima svoj klan koji odlucuje kad je treneru odbrojano. Samo svlacionicu protiv Karla nije okrenuo, evo sad uci Zidana da Varan nije neki stoper.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      A da ne pricam da Serhio Ramos godinama ima svoj klan koji odlucuje kad je treneru odbrojano. Samo svlacionicu protiv Karla nije okrenuo, evo sad uci Zidana da Varan nije neki stoper.
      Neka nauci sebe da igra bolje odbranu, najprecenjeniji lik ikada, covek je toliko donei golovima Realu da su ljudi precenili njegove defanzivne sposobnosti. Varan je meni bolji defanzivac od njega pritom je dosta mladji.

      Slobodno ove postove u temu Reala prebacite.

      Comment


      • Ja sam premlad i za Ronaldinja, sjećam ga se kao kroz maglu i da smo ga kao baš mali obožavali ali više iz priča starije braće i sl. i iz onoga malo što smo uspjeli vidjeti. Kad sam počeo redovno pratiti fudbal Ronaldo i Mesi su se već izdvojili kao najbolji, i evo to to traje već 10+ godina. Ronaldo tek ove godine počinje osjetno da pada, Mesi neće sigurno još par godina. Ne vjerujem da se ijedan fudbaler u istoriji može pohvaliti osim njih dvojice igrom na vrhunskom nivou preko čitavu deceniju. To je nezabilježeno u fudbalu.

        Sad sve je stvar ličnog ukusa, vjerovatno je bilo i talentovanijih od njih dvojice, od Ronalda svakako, ali džaba ti talenat bez rada. Nije isto 3-4 sezone ili 11,12 sezona na top nivou. To je moje mišljenje, a realno je da trebamo biti ponosni da živimo u vremenu ovakva dva vanzemaljca.

        Zanimljivo će biti gledati kako će dalje da se razvijaju Nejmar, Mbape, De Brujne, Dibala, Asensio itd., neće dostići nivo Ronalda i Mesija sigurno ali realno je to i gotovo nemoguće, previsoko su ljestvicu postavili.

        Comment


        • Postoji ideja da se Rajan Gigs vrati menadžerisanju i preuzme selekciju svoje države.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Mesi od 13 godine u Barseloni dok se Ronaldo mučio kao pas, težak radnik i veliki borac. Dokazao se u Junajtedu, kad je bio najjači, neuhvatljiv, odličan dribling. Sad stari i fokusirao se na završnicu, kako je karijera odmicala sve je više išao napred, i očigledno želi da se pretvori u predatora a to mu je i uspelo, svestan nemogućnosti igre na drugim pozicijama kao ranije.

            Ronaldinjo je ideja, Ronaldinjo je ideal, Ronaldinjo je idol, zbog Ronaldinja se išlo napolje po ceo dan i pimplala lopta. Voleo sam još i zubatog Ronalda puno, i on je tu negde.

            Mesi nije relevantan, igra ceo život u jednom klubu. Boli me uvo što svi pričaju da bi drao i u PL, nije drao, nikoga, ispao je kukavica i to je večna istina. Od 13e godine igraš jedan sistem, znaš saigrače po 10-12 godina, znaš kako tvoj tim igra konstantno ko god bio trener, znaš kako si igrao u omladinskoj i šta se forsira.

            Ne kažem da nije vrhunski ali baš me briga za tog Mesija. Ne može nikad biti najbolji dok se ne pokaže još negde ili ne uzme nešto sa reprezentacijom.
            Last edited by Cassius Clay; 13-01-18, 14:19.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Čekaj, a Real se nije odrekao Raula Kasiljasa itd.? Najodvratnije ponasanje navijaca ikada, kao i kluba.
              Real se oduvek prelako odricao svojih velikih igraca .... samo propratite kroz istoriju i ovu "blizu" a i dalje u proslost ako se zadje.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ne mogu da postavim sada sliku, ali Alexisu izgleda porodica stigla u London, na tviteru pisu zbog transfera i promjene sredine.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Daj bre, kakva su ovo poredjenja Runija i Mesija? Runi nikad se nece gledati kao najveca legenda Utd, nije bio najbolji igrac u klubu u mnogo sezona i poredi se sa Mesijevim uticajem u Barseloni? Runi je go k... u odnosu na Mesija. Sramota je staviti neradnika, pusaca, alkosa sa madjionicarem u istu recenicu.

                  Taj nivo Mesija i Ronalda mladi Runi je mozda mogao da dostigne a nije stigao ni do nivoa Nejmara a kamoli bre ove dvojice. Manite me Runija i njegovog uticaja na klub. Bitan lik ali na nivou u najboljem slucaju Injeste sto se tice uticaja u klubu. Mesi se pita za sve u Barsi, isto kao Lebron u svojim timovima.
                  Ako Mesi kaze Suarez ne ide, Suarez ne ide. Okej su oni drugari bili sa Nejmarom ali Mesi i Suarez su druga prica, ljudi mnogo bolje djeluju na terenu i van terena su mnogo zajedno, odlicni drugari. Koliko sam samo puta vidio da Mesi i Suarez polude na Nejmara i njegov sebicluk dok ova 2 onda uzmu da kombinuju izmedju sebe. Koliko je samo puta Suarez ostavio loptu Mesiju ili obrnuto za gol a bar 10x manje su to radili sa Nejmarom.

                  Da uvalis nekom Mesija? Pa taj treba da ide da se objesi ako to uradi. Neke stvari se ne rade, nesto nema cijenu. Mesi ce mozda biti i zadnji igrac koji moze zavrsiti karijeru u 1 klubu mada je izrazio zelju da odigra 1 sezonu u Argentini za rodni grad ali nisam bas siguran u to.
                  Ja sam uvijek za Ronalda, pratio sam covjeka od samog pocetka ali nemam nikakvu potreby da uzdizem Ronalda spustajuci Mesija. Uzivam u njihovim igrama, 2 totalno razlicita igraca, majstora ove igre i takav nivo 2 igraca u isto vrijeme nikad necemo vise vidjeti, bar ja ne ocekujem za svoga zivota da to vidim.

                  Koga ces bre da dovedes da zamijeni Mesija? Grizman, Dibala, Azar? Eto ta 3 za pare od Mesija i ko ce imati veci uticaj na igru Barse, Mesi sam ili njih 3 zajedno? Timovi su se mijenjali, otisao top 3 igrac u drugi klub, predvidjano propadanje Barse a ono setnja do titule jer kad imas ovog ludaka onda mozes svaku formaciju da igras, njemu daj da ima free role i nemas brige. Bilo je majstora ali ne znam dal je ikad neki bio koji je toliko clutch u bitnim utakmicama od pocetka karijere. Zasluzio je i to SP da uzme i to je to, isto kao sto je i Ronaldo EP jer je par puta bio tu sa slabijim timom nego sto je Argentina.

                  Da sam pun love, uradio bi nesto sto bi vecina zaljubljenika u fudbal voljela da vidi, duo Mesi-Ronaldo na terenu


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Kolko lupa brat, ovo je nerealno.

                    Meni su Toti i Del Piero pizde, sto ne napustise nekad Romu i Juve. Maldini mi ne moze bit medju boljima ako nije branio Pulisball.

                    Jedini igrac koji se ne cijeni sto je ostao u istom klubu je Mesi. Sad ce rec pare, pa da su DelPiero i Toti u prajmu sad i da je Seria A finansijski jaca i oni bi primali desetine miliona.

                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Osim ako ljudi naprasno zaborave Krojfa, ni Mesi nece biti najveca legenda Barselone. Ako bi se samo igracka dostignuca gledala onda bi sigurno bio, ali ako se gleda kompletna licnost i uticaj na igru, na klub, na sistem (a treba sve da se gleda) onda je Krojf neprikosnoven i ako je i Mesi na tim poljima vrhunski.
                      Ali jednostavna cinjenica da nije bilo Krojfa, ne bi bilo ni Mesija.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Baka View Post
                        Kolko lupa brat, ovo je nerealno.

                        Meni su Toti i Del Piero pizde, sto ne napustise nekad Romu i Juve. Maldini mi ne moze bit medju boljima ako nije branio Pulisball.

                        Jedini igrac koji se ne cijeni sto je ostao u istom klubu je Mesi. Sad ce rec pare, pa da su DelPiero i Toti u prajmu sad i da je Seria A finansijski jaca i oni bi primali desetine miliona.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                        Ti lupaš i relativizuješ. Porediš Italijane u Italiji za koje se zna kakvi su... i porediš Argentinca u Španiji.

                        Bonući je mogao da bira otišao čovek u Milan. Ebe im se da napuštaju Italiju, pogotovo pre 10+ godina. To je totalno drugačije. Ne igra on za Boku ceo život, ili Njuels.

                        Ako hoćeš da budeš najbolji izazov te vuče i ideš kroz zid glavom nekad, a ne samo igraš na sigurnu kartu.

                        Ne možeš da igraš ceo život u jednom klubu i budeš najbolji ikada. Tu ide tačka debela. A Krojfa ne treba porediti i Maradonu sa Mesijem i Ronaldom jer je ipak prošlo vremena.

                        Comment


                        • Koliko je vjerovati ovom Mokbelu? Da li je iole pouzdan lik?


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ti lupaš i relativizuješ. Porediš Italijane u Italiji za koje se zna kakvi su... i porediš Argentinca u Španiji.

                            Bonući je mogao da bira otišao čovek u Milan. Ebe im se da napuštaju Italiju, pogotovo pre 10+ godina. To je totalno drugačije. Ne igra on za Boku ceo život, ili Njuels.

                            Ako hoćeš da budeš najbolji izazov te vuče i ideš kroz zid glavom nekad, a ne samo igraš na sigurnu kartu.

                            Ne možeš da igraš ceo život u jednom klubu i budeš najbolji ikada. Tu ide tačka debela. A Krojfa ne treba porediti i Maradonu sa Mesijem i Ronaldom jer je ipak prošlo vremena.
                            Jeste, tako je.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ti lupaš i relativizuješ. Porediš Italijane u Italiji za koje se zna kakvi su... i porediš Argentinca u Španiji.

                              Bonući je mogao da bira otišao čovek u Milan. Ebe im se da napuštaju Italiju, pogotovo pre 10+ godina. To je totalno drugačije. Ne igra on za Boku ceo život, ili Njuels.

                              Ako hoćeš da budeš najbolji izazov te vuče i ideš kroz zid glavom nekad, a ne samo igraš na sigurnu kartu.

                              Ne možeš da igraš ceo život u jednom klubu i budeš najbolji ikada. Tu ide tačka debela. A Krojfa ne treba porediti i Maradonu sa Mesijem i Ronaldom jer je ipak prošlo vremena.
                              Ne ide tačka velika. Lionel Messi će po svim parametrima otići iz fudbala kao najbolji ikada. Promenio je istoriju fudbala i Barselone. Ronalda cenim mnogo, ali on je samo tu samo kao konkurent Messiju. Ronalda nikada neće porediti s Maradonom, debelim Ronaldom i Peleom.
                              Messi je veći od kluba, a vi navijači Reala ga mrzite jer ne igra za vas, isključivo zbog toga.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post

                                Ne možeš da igraš ceo život u jednom klubu i budeš najbolji ikada. Tu ide tačka debela. A Krojfa ne treba porediti i Maradonu sa Mesijem i Ronaldom jer je ipak prošlo vremena.
                                Ne poredim ja njih kao igrace, nego kao fudbalske velicine. I uticaj koji su imali na sve oko sebe.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X