Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce uspeti da se dogovorre. Plata jeste ogromna za clana rotacije, ali je u pitanju izuzetno koristan igrac.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Da dozvolimo da nas ucenjuje Felaini, neka hvala. Ako nije zadovoljan sa onim sto mu Junajted ima ponuditi slobodno neka potrazi svoju srecu negde drugo.
      sigpic

      Comment


      • Mislim da je najbolje da se dovode samo superzvijezde, da isti stalno igraju i da su zadovoljni, da se daje mladim igračima puno prostora, da se igra atraktivno, da limitirani igrači ucjenjuju klub i dobijaju šta hoće, a da se usput osvoje svi trofeji. To je realno dobro.

        Comment


        • Originally posted by Momir Peh View Post
          Mislim da je najbolje da se dovode samo superzvijezde, da isti stalno igraju i da su zadovoljni, da se daje mladim igračima puno prostora, da se igra atraktivno, da limitirani igrači ucjenjuju klub i dobijaju šta hoće, a da se usput osvoje svi trofeji. To je realno dobro.
          Slažem se.

          Isto, ne možemo samo da dovodimo i gomilamo igrače.
          Problem je što igrači koji su došli, dolazili su za velike pare i sa jakom reputacijom, a sada ih je svako zaboravio. Kolika li je sada vrednost Roha...
          Mislim da bi trebalo videti šta sa Smolingom.

          Comment


          • Neko ko definitivno zna sta se desava, Dankan, rekao je danas da klub zeli da zadrzi Ibrahimovica do kraja sezone ali nisu sigurni da ce on ostati do kraja iste jer ce u martu imati ponude iz Kine i SAD i moguce da ce otici prije isteka ugovora. Od njega zavisi. U svakom slucaju u klubu spremaju zamjenu, prva opcija je profilisani napadac u dvadesetim godinama, Beloti je prvi na toj listi, druga opcija da Rasko ili Martijal igraju napadaca, a treca da se dovede talenat kao zamjena za Lukakua i da ceka svoju sansu s klupe. To nije dobro, jer Lukaku ce znaci biti prvi napadac kako god okrenes, a on nije dovoljno dobar.

            Sto se Felainija tice, on je odbio pet miliona funti da bi zaigrao za Junajted, sad potpuno normalno ocekuje da mu se to vrati. I to je potpuno ok, vazan je sraf svidjalo se to nekom ili ne, ima svoje mjesto u Junajtedu, kvalitete koje malo ko ima i ima apsolutno pravo da trazi jaci ugovor, klub moze da prihvati to ili ne prihvati, ali treba i da se sjeti da je on kad je dolazio pristao da mu se izbije iz dzepa da bi presao u Junajted. Svakako ne moze dobiti bez dvogodisnji ugovor, ipak je u 31. godini.
            sigpic

            Comment


            • Ja npr. nemam prevelik problem sa Fellainijem, dapače, može ga se koristiti u određenim situacijama. Stvar je da za tu platu možeš pronaći igrača Fellainija sa hiljadu i jednom dodatnom kvalitetom, pa ga po potrebi koristiti i kao Maruana Fellainina, ali i kao ozbiljnog veznog igrača.

              Comment


              • Konte ponovo

                “He used serious words, said serious words. I won’t forget this.

                “This is not a problem from the club, it is a problem with me and him. I stop.”
                I dalje niko nista ne moze Zozeu u ovakvim ratovima. Prvo ga je uvukao, a da ga ne pomene uopste, pa onda deklasirao, a ovaj sad vec ne zna dje udara. Klop je barem mudro iskulirao, mada je ono i njemu bilo upuceno. Ovo je Murinjova teritorija jednostavno.
                sigpic

                Comment


                • Oo što smara Plavac bože..

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A i te Zozeove igre su mi glupave, jedino sto stvara tenziju izmedju trenera posle tekme, bolje da se fokusira na samu igru.

                    Comment


                    • A on je tek posebna fela..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Konte ponovo



                        I dalje niko nista ne moze Zozeu u ovakvim ratovima. Prvo ga je uvukao, a da ga ne pomene uopste, pa onda deklasirao, a ovaj sad vec ne zna dje udara. Klop je barem mudro iskulirao, mada je ono i njemu bilo upuceno. Ovo je Murinjova teritorija jednostavno.
                        Nije ga deklasirao, vec je sebe deklasirao.Ljakse nevidjeni... gadan lik.

                        Comment


                        • Nisam znala da je naš

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Nije ga deklasirao, vec je sebe deklasirao.Ljakse nevidjeni... gadan lik.
                            Ne sprdaj se, sali se s njim ovih nedelju dana

                            Bukvalno je ovako

                            Jose: I dont behave like clowns on the sidelines
                            Media to Conte: He meant you mate. You got something to say?
                            Conte: He meant me?? Maybe he is talking about himself in the past. That guy has Senile Dementia
                            Media to Jose: Your response?
                            Jose: Media should apologize for saying I meant him. I mean me. I was talking about me getting matured.
                            On a sidenote, I will never get suspended for match fixing.
                            Media: Your turn Conte.
                            Conte: He is a little little man
                            Media: Oh crap!! Jose is in Dubai. Lets rile Conte again
                            Conte: i will not forget this. I stop
                            Nema Konte ni intelektualni kapacitet, a posebno nema vokabular da izdrzi ovakvu vrstu borbe s Murinjom.

                            Sad ga bukvalno i mediji i navijaci sprdaju kako se izgubio i ne zna dje udara, kao sto i ne zna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jesam li ja jedini kome je ovo najveća debilnost koja postoji? Da se dva menadzera prepucavaju kao srednjoškolci?

                              Razumem sve, da se komentariše tuđi tim i slično, ali ovo na ličnoj osnovi mi je toliko detinjasto i nepotrebno da nemam reči.

                              Mada, kapiram da je ovo raj za novinare. Tone materijala...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • https://www.facebook.com/COPA90/vide...7801133638355/
                                Malo bockanja plastike veceras

                                Comment

                                Working...
                                X