Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni meni Žoao Mario ne uliva veliko poverenje i nadu da je nešto posebno za nas. Kad bi već morao da biram onda sam pre za Mikija nego njega. Samo i Jermenu je odzvonilo i pitanje trenutka kad će dobiti korpu. Pitanje dal ima zainteresenata posle očajne sezone u koju je upao

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ja bi volio vidjeti Brandt-a u Junajtedu. Moze i Havertz ili Bailey kad sam vec kod Leverkuzena. Vjerujem da bi bilo koji od ove trojice trceci dosao u Junajted, za neku razumnu sumu... legitimni clanovi rotacije. Brandt mi se bas svidja. Bice od njega igracina..


      E jbt, sad mi pade na pamet i Sirle. Slabo ga pratim od kako je otisao u Dortmund, ali ga pamtim kao nekoga ko bi nama sad fino legao u napadu. Sirlea sam bas obozavao dok je bio u Leverkuzenu. Dobar je on bio i u Volfsburgu. Mada, ovaj tenkre portugalski bi mu se nacisto usrao u karijeru. I Brandtu isto tako vjerovatno, pa mozda i bolje sto ovi nasi ne gledaju put Njemacke.
      Last edited by powerslave; 04-01-18, 10:33.

      Comment


      • Lingard igrac meseca. Potpuno zasluzeno. Ucestvovao u 11 golova ovog meseca. Samo neka nastavi tako.

        Comment


        • Mala anketa.

          Ako završimo 2. Uspeh ili Neuspeh.

          Za mene - Uspeh.

          Da nema Sitija koji delje ostale sa po 4, 5:0 i srusice neke all rekorde drugacije bih mislio, ovako mislim da sam samo realan.
          A jurnjava sa Sitijem u buducnosti je neka druga prica.

          Comment


          • Sasvim je svejedno bili drugi ili cetvrti, ali jedno od tih mesta se mora osigurati. Treba pokusati sto dalje dogurati u LS i napasti FA kup, i od tih rezultata ce prvenstveno zavisiti da li cu ovu sezonu smatrati uspesnom, posto drugo mesto nije nikakav uspeh.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Ja bi uvek izabrao pre 2. ili 3. mesto. Četvrto nosi sa sobom kvalifikacije i peripetije. A u kvalifikacijama može da dođe neki težak tim, pa iz obične rutinske kvalifikacije dođe do napete situacije.

              To nikome ne treba.

              Po meni bi Moura morao da ode u neki malo "manji" klub, da se vidi na čemu je. Da li ponovo može da oživi karijeru ili je propao. E tek posle toga videti da se dovede. Jeste on talentovan Brazilac, ali je pravo iz Brazila otišao u PSG i tamo je stagnirao. Nije on ni neko dokazano ime kad se malo bolje pogleda. Previše je to rizika.

              Još jedan dokaz kako pare mogu da upropaste igrača.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nema Zola vise kvalifikacija, cetri Engleza idu direktno, zato i jesam napisao da je svejedno, do sad svakako da je bilo razlike.

                Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • Ozbiljno?? Nisam imao pojma, super onda!

                  I mene malo začudi da ti je baš svejedno.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ozbiljno?? Nisam imao pojma, super onda!

                    I mene malo začudi da ti je baš svejedno.
                    Sta te zacudi, pre neki dan je bilo da im puca da li su drugi ili deseti, toliko su veliki klub.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Da vidimo u LS i FA kupu kako budu gurali pa cemo onda reci dal je bila uspjesna ili ne.
                      Po meni 2 mjesto nije uspjeh, na startu sezone pa i do derbija sam ocekivao borbu za titulu.

                      Opet kazem, napravili su Siti jacim nego sto objektivno jeste.
                      Nisam se jos definitivno oprostio od titule ali ce biti skoro pa nemoguce ih stici


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Sta te zacudi, pre neki dan je bilo da im puca da li su drugi ili deseti, toliko su veliki klub.
                        Niko nije pisao da je nebitno biti 2. ili 10. vec biti 5. Ili 10. pa i 17. je isto. Ako nisi prvi itekako je bitno biti makar u top 4 zbog LS ili uci na drugi nacin kroz LE npr. Evo prosle godine je Junajted bio 6. sto se mene tice i 16. su mogli da budu to je isto.

                        Comment


                        • Jbg najvazniji ugovor nije produzen i jedini igrac za koga bi se uzele dobre pare

                          Manchester United have extended the contracts of Juan Mata, Ander Herrera, Ashley Young and Daley Blind until the end of next season. Deals will be officially announced over the month. (Source: Telegraph)
                          sigpic

                          Comment


                          • Jose: "The worst thing somebody can do to me is to put one inch of doubt in my professionalism, in my dedication to my club, to my job, to my players, to every detail related to my job. My commitment with the club is total and I want to stay." #MUFC. "My desire is to stay until the owners and the board are happy with my work," Jose says. "My intention is to improve and to bring the club to where it belongs." #MUFC https://t.co/lV7s2uDF1c
                            Last edited by nine33; 04-01-18, 13:57.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Cuo sam da je Murinjo bas ljut zbog toga. Jer je samo tako zapeo za Rouza, ali glavesine Junajteda misle da Luk moze da radi posao na toj poziciji i to da moze odlican da bude, tako da verovatno nema nista od Rouza. Pa je Zoze zbog toga ispizdeo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X