Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali koliko je Matic los u zadnje vrijeme, bukvalno beskoristan u oba pravca, ono na pocetku i ovo sada, nebo i zemlja.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Pa kad bi na toj poziciji imali nekog pristojnijeg igraca od nesrecnog Herere, na kojeg bi se moglo osloniti da ce odigrati kvalitetno u prvih 11, Matic danas ne bi ni igrao vec bi odmarao za Everton. Covjek je iscijedjen, od pocetka sezone igra bukvalno bez predaha.

      Comment


      • Koliko lepo objasneno.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment




        • Ako je ovo los igrac... ja ne znam stvarno...

          Pep bi napravio ZVER of njega!

          Kako je bio strpljiv sa Saneom pa sa Jesusom.

          Comment


          • Cini mi se da niko nije pomenuo, sto je skinuo DDG, brutalno.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Ma to se sad vec i ocekuje od DDG ali me je tako 2 ili cak 3 puta iznervirao kad nije izasao na loptu. Okej linijas si ali brate mili ukljuci se u igru, posebno kad se jurilo u 2 pol. Jedna bas ocigledna situacija sa Lindelofom koji gradi loptu pa dobrih 5 sek i DDG nidje ni na vidiku


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • I mene isto nervira De Gea, brate mili brz si, pretrci dva, tri igraca i centriraj nemoj da si bilde.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • A gol da da?

                  Ma da je linijas to znamo od pocetka i nema tu pomoci...sa tim osecajem se prosto rodis, malo tu moze da se ispravi, tj moglo...jedino da se molimo da takvih situacija i prilika za protivnike ima sto manje. Za sada dobro, bas u velikom procentu pokriva svoj nedostatak.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ako nista, makar ih je Esli Jang izudarao za sve pare.
                    Nisam dobro video, pa pitam: Sta mislite kada je ponisten onaj gol Pogbi zbog ofsajda, da li bi ta lopta usla u gol, da se nije aktivirao Pol i sutnuo je?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      I mene isto nervira De Gea, brate mili brz si, pretrci dva, tri igraca i centriraj nemoj da si bilde.
                      Kad moze jedan Kengur iz engleskog drugoligasa, moze i De Hea
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ako nista, makar ih je Esli Jang izudarao za sve pare.
                        Nisam dobro video, pa pitam: Sta mislite kada je ponisten onaj gol Pogbi zbog ofsajda, da li bi ta lopta usla u gol, da se nije aktivirao Pol i sutnuo je?
                        Meni nije izgledalo da ce uci.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A gol da da?

                          Ma da je linijas to znamo od pocetka i nema tu pomoci...sa tim osecajem se prosto rodis, malo tu moze da se ispravi, tj moglo...jedino da se molimo da takvih situacija i prilika za protivnike ima sto manje. Za sada dobro, bas u velikom procentu pokriva svoj nedostatak.

                          tt
                          Jaoj Olja kakav nedostatak, pa čovek vam sam već godinama unazad donese bar 10+ bodova po sezoni, ajd' mi reci kada ste (i da li) zbog njega izgubili pa makar i bod
                          Veruj mi, kao simpatizer Liverpula stvarno mogu razumeti trenutne frustracije kod vas, ali po mom mišljenju je DDG trenutno no1. na svetu...., ma kakva istrčavanja i bakrači
                          Na kraju krajeva evo da se trampimo za Migsa, dečkonja ekstra istrčava
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Ruku na srce to mu jeste mana...ali ja mu uopste ne zameram, niti je vidim, niti ona dolazi do izrazaja (to samo govori kakva je klasa), niti govorim o njoj jos od one godine kada je dosao kod nas (samo sam se nadovezala na ovo pominjanje da je linijas). Vrhunski golman za mene i najbolji na svetu, nikada ga ne bih menajala ni za jednog, ne samo trenutnog golmana...tek tu ne bih...vec ni za jednog u proslosti..
                            Zao mi je sto sam ostala nedorecena.


                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Lepo se obuci odlazi... Budi uvek kao zmaj...
                              Budi lep budi jak i nemoj da se brukas.
                              I da umre ti ROM i to nije znak da treba da kukas...


                              Elem, otkaz sada/na kraju sezone totalno nebitno. Ali svakako mu ne davati 200 mil, da napravi novu katastrofu i da posle naredni opet mora da ispravlja, a tada nece biti toliko para.

                              Nemoj Anceloti, molim te i on je bivsi kao Murinjo. Ali kapiram da ce jedan konzervativan klub kao Junajted bas da gleda ka njemu, umesto nekom mladom perspektivnom punog novih ideja... Nazalost plasim se da cemo opet biti sila kada se pojavi neki odlican britanski menadzer, a to ko zna kada ce da se desi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Kad moze jedan Kengur iz engleskog drugoligasa, moze i De Hea

                                Kada bi De Gea poceo da izlazi, deli pasove I ucestvuje u posed igri kontam da bi ga Jose proburazio u stilu Night King-a kada je Viserion ispustuo dusu

                                Samo highly structured
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X