Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogresno hendlovanje situacije. Da sam na njegovom mestu i da su me pitali za Van Dajka, jednostavno bih se nasmejao u kameru i rekao no comment.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • On da ima obraza kao što nema, trebao je samo reći: ja sam među zadnjima koji imaju pravo komentarisati tu temu, pogotovo negativno......
      ¡Si Señor!

      Comment


      • #mufc have shortlisted Jorginho as a Michael Carrick replacement. [men]
        Moze Zorzinjo.
        sigpic

        Comment


        • Zorzinjo je jedan od najboljih DLPova svijeta, ako ga dovedemo pitanje Kerika je rijeseno. Mobilniji je igrac, moze on i isturenije da igra, ali je haos s kakvim pasom raspolaze i kako dobro diktira igru. Kukumacem preko godinu dana da se dovede i uopste mi nije jasno sta se ceka
          sigpic

          Comment


          • Manchester United

            Ja da sam na mjestu Zozea isao bih na 38 meceva u PL za Lukakua svih 90 min...
            Tako se to radi, fantastican je.

            Zorzinjo, Dibala, Malkom, neki defanzivac i mislim da bi to bio dobar tim onda ali za ove treba barem 200 ako ne i 250 miliona.

            Otarasit se Darmijana i ko jos hoce da ide, uzet nesto para i to je to


            Hahaha pazi ovu izjavu Klopa, nevjerovatan je:


            The last thing I think about is the price,’ he said. ‘It’s not because I throw money around. We only think about the player.
            'You get the price and you have to accept it or not. We have to adapt to it. It a big change. It’s not nice, but that’s the market, that’s the world.’


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by Miki28; 29-12-17, 16:41.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Tajms je pouzdan

              Portuguese coach could be set for further frustration when the transfer window reopens next month as The Times report the Man Utd board do not expect to make any additions in January.
              sigpic

              Comment


              • Kako vrijeme prolazi sve mi manje ima logike dovodjenje Lukakua u trenutku kad je jedan Dijego Kosta slobodan za dovodjenje i to za mnogo manje para. E sad taj odnos izmedju Murinja i Koste je vjerovatno narusen tokom one Zozeove trece sezone ali i ako je, popravis ga i imas napadaca kakvih danas maltene i da nema i ne mucis se sa Lukakuom koji fudbal kakav zelis da igras nikad nece moci da ti igra.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Je li samo mene Malkom podsjeca na Memfisa? U svakom slucaju Bordo je odbio ponudu Totenhema od 35 miliona eura danas.

                    Ide se po jednog skupog igraca znaci, pretpostavljam da je Grizman zavrsena prica, mozda i grijesim

                    sigpic

                    Comment


                    • Dibala ili Grizman, ne vidim treceg nekog, mozda eto Azar mada cisto sumnjam da je on u pitanju.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • A šta je sa Matićem ako Vam dodje Žoržinjo

                        Comment


                        • Meni je ta priča i dalje daleko od toga da smo stvarno zainteresovani.

                          To je MEN, tamo rade svakakve budale

                          Comment


                          • Pa kontam da bi mogli Matic i Zorzinjo zajedno da igraju i konacno da vidimo 4-3-3.

                            Ako ke Grizman Barca bound onda ne vidim ko bi mogao da se ukljuci u pricu za Dibalu. Real ne vjerujem jer ce ici na Azara ali mozda onda Celzi umijesa prste.

                            Eto sad se i Totenhem umijesao za Malkoma, nek im ga uzmu ispred nosa mada vise vjerujem da je prica da bi se izvukla bolja ponuda od Utd


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Lijepo bi bilo da zavrsimo godinu pobjedom veceras protiv Sotona. Gledao sam ih skoro svaku ove sezone, imaju mnogo potencijala ali nikako da se povezu s Pelegrinom. Ocekujem Valensiju i Marsijala nazad u prvih 11.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Žoze potvrdio da neće biti Marsijala, Valensije, Smolinga i Bailija, naravno. Znači bez 4 prvotimca.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X