Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro i treba početi sa takvom cifrom, biće tu plus 50-60. Ja bih pre uzeo Grizmana, nije neka razlika u godinama, dve tri god verovatno. A i verovatno je povoljniji. Nekako mi više ide uz Mančester.

    Ja počeo ovde da pišem kao da navijam za MU, ali ja ustvari obožavam Murinja, stoga voleo bih da nešto napravi, i on i Liverpul.

    Mogu da se kladim da ako se lepo pojačaju i MU i LFC a izgleda hoće, da se neće prevara ovako šetati.

    Comment


    • Bolji je Dibala igrac, mozda ne trenutno ali mu je plafon veci od Grizmanovog sigurno. Mada Grizman bas razocarao ove sezone.
      sigpic

      Comment


      • Kad su ih osurili za Pogbu nema trika da nece i za Dibalu ali u svijetu gdje VVD je 75 miliona onda za Dibalu ponudi 100 miliona i zavrsavaj posao. Stavi i neke klauzule tipa Zlatna lopta, osvojena LS, broj golova itd itd i to je to.

        Jel debeli agent Dibali?

        Grizman ce izgleda u Barsu a i mislim da mu Zoze nije zaboravio ljetos ispalu


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Da, svinja je agent, to nam je definitivno olaksavajuca okolnost.
          sigpic

          Comment


          • Odlicno, nek se omasti pizza majstor


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Rajola fc

              Vlajko okle ti to da mu je krme agent? Na tm-u i svuda drugde pise da mu je burazer agent.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Ma kakav burazer?

                http://www.skysports.com/football/ne...ys-mino-raiola

                Comment


                • 90 miliona plus Miki i zavrsavaj posao. Zadnjih par dana je sve vise pocelo da se pise o Dibali i Junajtedu. Zavrsavaj to Ed.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Pa upravo tu pise:

                    The 23-year-old Argentinian starred for Juventus last season as they won Serie A and reached the Champions League final, but agent Raiola, who does not represent Dybala, believes he will leave the club soon, and that Real Madrid or the Premier League could be his next destination.
                    According to Italian press, Dybala reportedly replaced Pierpaolo Triulzi with his brother Gustavo as his representative after the summer window closed.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Sad sam i ja zbunjen.

                      Siguran sam da Rajola ima neku vezu sa Dibalom. Kako zvuci ovo vezu.

                      Comment


                      • Ajmo to življe malo, življe...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Svi znate vec koliko bih voleo da vidim Dybalu kod nas tako da necu pisati stoti put xD samo se nadam da ce doci do transfera

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Ajde dako mu dovedu sve sto zeli, da ne kmeci vise. Ako dodje Dibala, bice interesantno gledati kako ce se on snaci kad mu kaze Murinjas: "E vidis, naspram tebe je James Collins.. mnogo zajeban fudbaler i sa razlogom treba da te je strah da krenes na njega... nemoj slucajno da ti padne na pamet da povuces napad i napravis show.. nemoj da si mi presao centar ni slucajno.. ako ne izvucemo remi, tebe cu prvoga da krivim u svim izjavama!!!!!"

                            Comment


                            • Hahahahaha

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                              Comment


                              • as far as i know/read, ponuda za Dibalicu je bila sa Mikijem u paketu

                                Comment

                                Working...
                                X