Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra ova formacija sa 3 pozadi za Lindelofa, samo je njemu gurneš on zna šta će. Uvek daje tačan pas, neretko i napadače dobro uposli. Samo neka raste, iako sam i dalje skeptik.

    Comment


    • Ja mislim da je to vise do samopouzdanja nego do formacije.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • 90 miliona za januar je dovoljno za dva igraca, mozda Gorecka ili Ozil i Rouz, npr. Kapiram da ce se prvo ganjati ovi igraci kojima istice ugovor na ljeto, ti su obicno dostupni, bolje i 20-30 miliona nego nula za pet mjeseci.
        sigpic

        Comment


        • Levi bek nam sada i nije neka frka, s obzirom na formu Young-a, a i Shaw je bio dobar juče.

          Ja bih pre neko desno krilo. I eto Goretzka...

          A na leto levi bek, ako i dalje škripi tu, tj ako se Shaw ne sredi do tada

          Comment


          • Ako bude desno krilo da se gleda, nadam se da nece Forsberga da dovedu. Gledao sam ga par puta, dobar igrac, u odlicnoj je formi ali jednostavno po meni nije igrac za Junajted. Istina je da izbor za tu poziciju nije neki jos sada u januaru, bolje ipak sacekati ljeto, pa onda kako treba.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Ako se pametno kupi u januaru to moze biti kljucno za nastavak sezone. Ne bih Rouza, nije mi on nista posebno. Vise vjere imam u Soa


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Daj Grizmana, fuck it

                Comment


                • CONFIRMED #UCL LAST 16 POTENTIAL OPPO FOR #MUFC;
                  Bayern Munich
                  Juventus
                  Sevilla
                  Shakhtar Donetsk
                  Porto
                  Real Madrid
                  Protivnici kao da smo drugi u grupi završili, Real Bajern Juve s druge strane Sevilja, Porto i Šahtjor su ok protivnici, valjda izvučemo nekog od njih.

                  Comment


                  • Samo Juve da izbegnemo, sa ove druge dve kurate ekipe mozemo da se koljemo.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ma daj Šahtjor ili Porto

                      Comment


                      • Sto se mene tice moze bilo ko, ne priznajem ga nikome. Naravno da bi lakse bilo s jednim od Sevilja, Sahtjor ili Porto ali ni ovi ostali nisu nista bolji od nas. Ja kazem Bajern ili Sahtjor.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Ajte ljudi molim vas, nisam se radovao ligi sampiona da bih gledao Junajted-Sahtjor
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ja bi volio Juve. Nismo sa njima odavno igrali.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Ja mislim da je to vise do samopouzdanja nego do formacije.
                              Tanak je on za formaciju s dva štopera. Ne može on to još, igrao je već par puta tako pa je izgledao kao da prvi put igra fudbal. Forsirao bih ga samo u ovoj defanzivnoj 3-4-1-2 formaciji, tu ima ko da ga pokriva a koristan je za distribuciju lopte.

                              Comment


                              • Slazem se za sve, samo ne bih rekao da je ovaj 3-4-1-2 defanzivan, cak suprotno, od kad smo povezali nekoliko utakmica sa tom formacijom izgledamo mnogo bolje u napadu i vise se golova daju

                                Inace, Real nam pada.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X