Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicnih nedelju dana, vrhunske akcije, lijepi golovi, malo klimavija odbrana ali igra je bila bas dobra generalno naprijed, kad se islo naprijed naravno. Pogba igra fudbal zivota, ovo je stvarno nivo najboljih vezista svijeta. Mata je prekucao danas, kakvo kretanje i sa loptom i bez nje.
    sigpic

    Comment


    • Samol kakva steta sto Pogba u ovakvoj formi pauzira tri utakmice u ligi.
      Meni se svidelo kako je So odigrao, posebno prvo poluvreme, ne znam zasto nije dobijao sansu ranije ali ovakav itekako ima sta da pruzi klubu.
      sigpic

      Comment


      • Prvo mjesto i 15 bodova u grupi. Prvi put toliko bodova u grupi posle sezone 08 kad smo osvojili. Pogba je world class.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Manchester United have equaled a club record of 40 unbeaten home matches in all competitions. - United haven’t conceded more than once in any of those fixtures.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Comment


            • Zoze pricao veoma dobro o Shawu, prvi put cujem ovoliko pozitivne komentare. Odigrao je dobru partiju, sasvim bolje nego zadnji put kad je igrao.

              Bas mi je drago ako dobije sad nekoliko utakmica da poveze, mozda i Mou se premisli oko njega.



              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Paul Scholes on Luke Shaw: "He doesn't live as clean a life as he should. I hope there's a future for him because a few seasons ago I thought we were signing one of the best left-backs in the world."
                Prekrupan je Shaw, i nije mi apsolutno jasno kako profi sportista sebi dozvoli da ima gram nepotrebnog sala, i da mu telo nije savršeno fit.
                To je apsolutno neoprostivo. Mislio sam da je po prirodi krupan, ali izgleda da to nije u pitanju.
                Ali ako toliko nema karaktera, da nije spreman da ima savršenu ishranu, onda mi neće biti žao ako ga prodamo.

                Generalno, u modernom fudbalu, ne bih dozvolio da imam u timu igrača koji nije zainteresovan za savršenu ishranu.
                Svako od njih ima preko 50k nedeljnu platu.
                Imaš pare da uzgajaš jebene losose hranjene po najboljem režimu. Imaš pare da kupuješ povrće koje je miljama udaljeno od bilo kakvog industrijskog zagadjivanja. Imaš pare da piješ kokosova, bademova mleka i da potrebne (dobre) masti unosiš preko tih badema i sličnih zajebancija.
                Imaju u klubu kuvare, može da zaposli nekog i privatno....

                Bajo moj, kad potpisuješ ugovor, klauzula o fizičkoj spremi, i penali ako se i malo zapostaviš. U kranjoj ruci, prodaš ga, i ćao zdravo.
                Da l će igrač da se povredi, na to igrač nema uticaj nekad(mada fit igrači, sa dobrom ishranom i odmorom, se mnogo teže povredjuju). Da li će igrač da ima padove u formi, da mu pada samopouzdanje, nekad čak i igrač na to može da utiče. Malo sreća, malo neke spoljno okolnosti i padne mu samopouzdanje.
                Ali fizička nespremnost... tu nema nikakvog opravdanja i samo je on sam sebi kriv.
                Last edited by Busby Babe; 06-12-17, 03:59.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dobro je, odmoreni neki igraci a nije bilo povreda. Odlicno.

                    Koliko ce samo Pogba faliti, jedan od najboljih veznjaka na svijetu, samo vrh brz dileme.

                    Murinjo izjavio Baji out, Dzons ima sanse da se oporavi, kao i Felaini, Ibra i Matic ce igrati


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Zamislite sredinu sledece sezone Pogba - Sergej.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Dankan kaze da je Murinju odobreno 90 miliona eura za januarski prelazni rok.

                        Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Realno ni jedna ozbiljna ekipa nece pustiti top igraca u januaru. Mozda nekog bitnog, jednog, za 90 milki
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Koji je sinoc sa svojim klubom ispao u LE.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Za njega nam fali 10.

                              Spominjao se Rouz za 50, mozda njega dovedemo.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Rouz moze, Totnam nije ozbiljan klub
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X