Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Manchester United

    Vazno je da ga je dao,ali kakve su golove dali Nani i Berbatov,pogotovo Berba &8@^J
    Vidic strasan u odbrani danas l5'%9
    sigpic

    Comment


    • Odg: Manchester United

      Ocekivano, sve osim pobede protiv ovakvog West Hema bi bilo iznenadjenje. Sve mi smrdi da ce cekicari ove godine napokon ispasti iz lige.

      Comment


      • Odg: Manchester United

        Nema sanse bice kao prosle godine na kraju 17. ajmo cekicari +*@WT*48*
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Manchester United

          Dobar je da su uzeli tri boda,bez primljenog gola,i neka ga je Runi stavio.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Manchester United

            Vidić srećan zbog povratka Rija

            Iznenađujuća vest da je Rio Ferdinand počeo sa treninzima, obradovala je Nemanju Vidića koji jedva čeka povratak svog partnera u srcu odbrane.

            Ferdinand u poslednjih godinu dana ima mnogo problema sa povredama, a poslednja koja ga je zadesila, desila se pred početak Svetskog prvenstva kada se na treningu Engleske reprezentacije povredio, tačnije, Emil Heski je u jednom duelu pao svom težinom kapitenu Engleske na koleno i pritom mu naneo težu povredu. Iako su poslednje procene govorile da će Rio propustiti i Septembar, Ferguson je pre dva dana obelodanio da je Ferdinand počeo sa treninzima i uskoro će biti na raspolaganju.

            Ferdinandov veliki prijatelj i partner u odbrani, srpski reprezentativac Nemanja Vidić, nije krio oduševljenje povodom njegovog povratka:
            "Rio je počeo da trenira i veoma sam srećan zbog toga, drago mi je da ga opet vidim raspoloženog. On zaista nije imao sreće sa povredama prošle sezone i nadam se da ćemo ove godine uspeti da upišemo što više nastupa zajedno u tandemu, on je veoma važan igrač za nas."

            "Čudno je to što nismo mnogo utakmica odigrali zajedno u poslednjih godinu dana, ali smo obojica imali problema sa povredama, pa nas je to sprečilo u velikoj meri. Činimo tandem već četiri i po godine i mnogo mi je lakše kada je on tu pored mene. Mislim da smo se tokom godina pokazali kao sjajan tandem. Imamo dobar odnos i van terena, on je moj veliki prijatelj, sada se samo nadam da ćemo više vremena provoditi na terenu nego van njega." izjavio je Vidić za manutd.com.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Manchester United

              Evo jos jednog fana Mančestera i cele Premijer lige. Ja i moj stari ne propustimo ni jednu tekmu crvenih đavola 7@$**

              Comment


              • Odg: Manchester United

                Pozdrav i dobrodosao (*#^R^
                Navijas za najbolji klub l5'%9
                sigpic

                Comment


                • Odg: Manchester United

                  Rio veceras igra prvi mec nakon dugo vremena,to jest igra za rezerve Mancester,ali i to je mec. %QWT&W
                  Neka se vratio,konacno da bude sa Vidom uparen.
                  http://www.skysports.com/story/0,195...352370,00.html
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Manchester United

                    Napokon Manchester na SK a ne na SK+. Da ih odgledam po prvi put ove sezone.

                    Comment


                    • Odg: Manchester United

                      [quote author=Nightfall link=topic=2668.msg163904#msg163904 date=1283554550]
                      Napokon Manchester na SK a ne na SK+. Da ih odgledam po prvi put ove sezone.
                      [/quote]
                      Dosao je i taj dan. %QWT&W
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Manchester United

                        Ne vidim razliku, sto bi se reklo: Mancester je Mancester, nema veze na kojem kanalu! Sada, samo jedno Niksicko, otkazemo sastanke ili tako nesto za subotu i zavalimo se lepo u fotelju u 13:45, i damo svu podrsku crvenim! (nema smajlija sa pivom...)

                        Comment


                        • Odg: Manchester United

                          Ima veze na kom je kanalu kad kablovski provajder koga koristis ne pusta SK+. $#^%RT

                          Neg mamicu im vec dva dana nesto sjebase i obican SK. Ima ih zapalim ako ga ne poprave do vikenda.

                          Comment


                          • Odg: Manchester United

                            Real sprema ponudu za Runija?

                            Predsednik Real Madrida, Florentino Perez je spremio ponudu za Vejna Runija koji trenutno preživljava teške trenutke u Engleskoj, povodom bračnog skandala.

                            Veruje se da je Runi umoran od medija i paparaca koji ga prate u svakom koraku, a ovu situaciju će pokušati da iskoristi Real Madrid koji je spremio ponudu za napadača Mančester Junajteda.
                            Runi bi na kraju tekuće sezone trebalo da produži trenutni ugovor sa "crvenim đavolima" , ali celoukupna situacija bi mogla da poremeti planove koje Mančester Junajteda ima sa Runijem. Žoze Murinjo je prošle nedelje izjavio kako bi voleo da do kraja sezone dovede jednog napadača koji će napraviti razliku u timu, a pred sam kraj Svetskog prvenstva ove godine, portugalski stručnjak je izjavio da mu je želja da sarađuje upravo sa Runijem.

                            Na sve ovo mogla bi da utiče i finansijska situacija u kojoj se nalazi Mančester Junajted, pa bi prodaja Runija mogla da pokrije veliki deo duga koji ima porodica Glejzer , a navodno bi Florentino Perez u ponudu za Runija mogao da uključi i Karima Benzemu koji je već duže vreme želja Aleksa Fergusona.

                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Manchester United


                              [img alt=Everton height=37 width=37]http://www.manutd.com/images/teams/3783.jpg[/img]VS.[img height=37 width=37]http://www.manutd.com/images/teams/3829.jpg[/img]
                              [img alt=Barclays Premier League height=14 width=59]http://www.manutd.com/pix/fixtures/Barclays_Logo.gif[/img]
                              [b]Everton-Mančester Junajted
                              11. Septembar, 13:45
                              Prenos:SportKlub

                              Vjerovatne postave:
                              EVERTON:Haward-L.Baines P.Jagielka S.Distin T. Hibbert-T.Cahill M.Fellaini M.Arteta S. pienaar L. Osman- J. Beckford

                              MANCESTER U.:VDS-Evra Vidic Ferdinand O'shea-Flether Scholes Gigs Nani-Berbatov Rooney
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Manchester United

                                Jao koji sam ja baksuz. Mesto da gledam fudbal ja sam za vikend zaglavio na poslu od 9 do 21. Sreca, sreca, rados'.

                                Comment

                                Working...
                                X