Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad Vule Jovanović i ekipa promene ime u Nemanja. Svi na probu sledeće leto u Utd . Teško da će biti uspešan i voljen kao Nemanja prvi, druga vremena.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Na onoj slici nema nikog sem Pogbe, Erere, Matića i De Hee, tu je postavljeno pitanje ko će davati golove?

        A ja sam ozbiljno pitao kako zamišljate prvu postavu?
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Opet kazem nemoguce da samo ja u ovoj temi vidim ocigledno?
          Valjda vidiš i po anketi da nisi sam.

          Ja bih najviše vole da vidim trojac na sredini Matić-Herrera-Pogba, gde je Nemanja DM, ono što ne bih voleo da vidim je 2 man midfield sa Matićem, što me ne bi čudilo da Jose počne da forsira iz nekog njemu znanog razloga.
          Last edited by Cylokin; 31-07-17, 17:38.

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Alli ericsen dier dembele hmm
            Vise su golova i asista imali alli i ericsen nego svih naši skupa veznjaci u ekipi+Matić


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Toliko o tvom poznavanju fudbala kad u veznjake guras poluspica Alija i desetku Eriksena
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Dejan78 View Post
              Na onoj slici nema nikog sem Pogbe, Erere, Matića i De Hee, tu je postavljeno pitanje ko će davati golove?

              A ja sam ozbiljno pitao kako zamišljate prvu postavu?
              Mislim da ce da rotira 4 3 3 i 3 5 2

              Recimo

              De Hea

              Valensija/Aurijer Baji Lindelof/Smoling Sou/Darmjan

              Matic

              Erera Pogba

              Miki Rom pojacanje (Perisa)?

              i

              De Hea

              Baji Smoling Lindelof

              Valensija/Aurijer Matic Pogba Erera Darmjan/Perisa?

              Rom Ras/Marsijal
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Toliko o tvom poznavanju fudbala kad u veznjake guras poluspica Alija i desetku Eriksena
                Daj ne kenjaj molim te. Koliko puta je Pogba igrao odmah iza napadaca prosle godine? Sta seres to majke ti? Sta je Eriksen ako nije veznjak???
                Pusti decka na miru, dosao ovde i izrekao nekoliko cinjenica koje si nikome ne svidjaju i svi ga odmah zacrveneli. Jedino sto je to rekao na nesto ostriji nacin. Smiri se malo. Koji si faktor da ocenjujes necije poznavanje fudbala?
                Dobar si decko, ali nekada toliko toga sebi das za pravo da to zdravo nije.
                Last edited by Sandugp; 31-07-17, 17:48.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Čini mi se da ni ove sezone nećete imati nikoga sa 20+ golova, a bez toga nema ni titule.
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Toliko o tvom poznavanju fudbala kad u veznjake guras poluspica Alija i desetku Eriksena
                    Nego sto su ako ne veznjaci, mozda napadači
                    Ne pričaj gluposti, nisu veznjaci samo defenzivni veznjaci


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Dejan78 View Post
                      Čini mi se da ni ove sezone nećete imati nikoga sa 20+ golova, a bez toga nema ni titule.
                      Vrlo vrv si u pravu, s tim da je ocekujem ipak da Lukaku prebaci toliko. S tim da to ne znaci nuzno da ce biti titule. Mislim ja mislim da nismo kadar za titulu. Apgrejd bi bio pomeriti se sa tog 6og mesta. Top3, direktno u LS one tamo sezone a u LS sto dalje. Jedna onako skromna, mirna sezona, gde ce tim postati bas kompaktan, odbrana da se uigra dobro, Pogba da dobije slobodu... I onda sledece leto napasti neka ofanzivna pojacanja i onda ganjati titulu recimo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Daglas Kosta.

                        Ohh wait...
                        Jes bolji.. Za mene i tebe.. Ali Jose traži Ivana i jbg.. Neka mu ispune želju..

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Daj ne kenjaj molim te. Koliko puta je Pogba igrao odmah iza napadaca prosle godine? Sta seres to majke ti? Sta je Eriksen ako nije veznjak???
                          Pogba? Tri puta. Fejenord-Holandija, Liverpul-Enfild, Siti-Old Traford(LK).

                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Pusti decka na miru, dosao ovde i izrekao nekoliko cinjenica koje si nikome ne svidjaju i svi ga odmah zacrveneli. Jedino sto je to rekao na nesto ostriji nacin. Smiri se malo. Koji si faktor da ocenjujes necije poznavanje fudbala?
                          Dobar si decko, ali nekada toliko toga sebi das za pravo da to zdravo nije.
                          Izlistaj malo decku postove, nikad nista pozitivno niti konstruktivno nije napisao, tu je samo da se drka na sve sto se desava u klubu. Nikako da pitam Vladana da mu proveri IP adresu, jer mi vise izgleda kao da neko drugi sa foruma troluje, jer mi je nerealno da jedan simpatizer Junajteda ovakve gluposti pise i ovoliko hejtuje.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • bici
                            Sumnjaš na Sandua? Mudro..

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Nece vala biti lud da igra sa dvojicom na sredini i da ta dvojica budu Matic i Pogba. Erera ce njemu igrati svaku i trcati kao konj, Matic cistac, mirnoca kod pasova i spoj odbrane i sredine, a Pogba da roamuje i ima slobodu, idealno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X