Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Mikice, neko dobije Liverpul cetiri puta zaredom, a neko ne moze da pobijedi Frosinone, Frozinone, jbm li ga ne znam ni kako se pise. Samo Miha, samo top strucnjak Sinisa.
    sigpic

    Comment


    • Sve je on u pravu dok priča, samo što se na terenu ništa ne menja posle godinu i po dana i tri transfer roka.

      Vidim da je pitao tokom intervjua koliko je rezultat na STO-ARS, super je što još uvek misli da se vijamo s njima. Pozitiva.

      Da vidim kako će ovo da prekine sa raspucalim kapitenom:
      Oct 25 Man Utd v Man City 0-0
      Oct 28 Man Utd v Middlesbrough 0-0
      Nov 3 Man Utd v CSKA Moscow 0-0
      Nov 7 Man Utd v West Brom 0-0
      Nov 25 Man Utd v PSV Eindhoven 0-0
      Dec 5 Man Utd v West Ham 0-0
      Dec 19 Man Utd v Norwich 0-1
      Dec 28 Man Utd v Chelsea 0-0
      Jan 2 Man Utd v Swansea 0-0
      Jan 9 Man Utd v Sheff Utd 0-0

      Sve neki penali i odbijuše, daleko je to meni od fudbala i dalje. Nisam siguran da nam trenutno pomažu ovakvi rekordi.

      Comment


      • 2 pobjede u 10 kola i na sedam ili devet bodova od prvog mjesta. Krv ti jbm.
        sigpic

        Comment


        • Zapita se gde je inteligencija Blinda da covek u 10min otvara dve akcije njima. Gadja Marsijala levo, dok je Fela napolju, nema ko da mu cuva ledja.
          Pa daje u noge coveku.

          O tome da je on solidan, je stvarno glupost. Moze bilo ko da ga pretrci, covek se ponasa ove sezone kao da igra rekreativan fudbal. A znam rekreativce koji trce vise od njega. Jeste LVG kriv sto ga stavlja na stopera, ne bezim ja od toga, ali nije to jedna ili dve utakmice, covek 10 meseci igra kao stoper, i on kao "inteligentan" igrac se ne seti da poradi na poziciranju, skoku, brzini, snazi, a da ne pricam da bi mu sve to trebalo i da igra kao zadnji vezni. BtB, kako god. A od njegovog pasa smo se najeli leba bas mnogo. Da je bolji od Felainijevog jeste, ali nije nista spektakular.

          Cak mi nije ni problem sto je on los kao stoper. Nije stoper. Ali vidis da covek nema zelju da igra. Konstatno ga mrzi da potrci, dize ruke. Nema volje da igra tog stopera. Ok ne igras na poziciju na kojoj si najbolji ali daj sve od sebe na toj gde igras. Nista vise od toga. Samo zelim da se covek trudi, a njega boli da ne kazem sta. I uz tu boljku dodas da je los kao stoper. I da to moram da gledam svaki put. I da je 90% golova palo preko njega. Dobro preterujem.
          Opet se vatam za Janga. Covek je levo krilo, a igra desnog beka.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Blind i jeste glavni problem u nasoj odbrani, ali definitivno on ne smije da bude najveci krivac za to, vec onaj koji ga je tu postavio. Kao sto ni Mojes nije bio najveci krivac, vec onaj koji ga je tu postavio. Ja sam rekao, Van Gal ce platiti zbog tvrdoglavosti, zbog Blinda i glupiranja sa vec cetvrtim prelaznim rokom kako nije doveo stopera. Da bar nije prodao Evansa, eno igra na nivou na kojem Blind nikad nece moci.
            sigpic

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Gospodar je to, prejak lik bas, ali ga ubi arogantnost i tvroglavost.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  2 pobjede u 10 kola i na sedam ili devet bodova od prvog mjesta. Krv ti jbm.
                  Ovo je pravi dokaz koliko je liga u padu kvaliteta, sve si rekao ovim postom!

                  U neko normalno vreme bi i nas Arsenal sa ovakvom igrom maximalno bio na 4. mestu.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ocajna igra, ali dobar je osecaj kad dobijes Liverpula na Enfildu. or not

                    Kamo srece da nam je najveci problem Blind. Sve lepo, krecu se svi fantasticno bez lopte, brz protok lopte, napadamo ko Bajern, ali eto Blind kvari sav utisak. Nemoj da se zezamo, Blind jeste problem ali nije ni u prvih 5 koliko imamo...

                    2 sezone filozofije i procesa, sranje od igre, place mi se evo kazem ovde. Sa ovaj stil igre unazadio je pola tima. Najbolji nasi igraci ne pokazuju ni 50% koliko mogu, Runi, Erera, Svajni, Marsijal (moze puno bolje od ovo sto igra, u drugom sistemu).

                    I da, ostaje LVG

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Ne mogu da verujem da se ovde Blind predstavlja kao najveći problem, igrač koga je trener postavio da igra na pogrešnoj poziciji koji je, usput, bio sasvim solidan danas. Nije bio ni blizu one prošle utakmice protiv Liverpula na Trafordu gde je bio odličan: dao gol i dva puta vadio loptu sa gol linije, samim tim se nametnuo kao najbolji akter na utakmici. Meni je on jako kvalitetan igrač, neverovatno inteligentan, odličan paser koji stalno daje sigurne pasove unapred što kod nas slabo ko radi. Sve neki ziheraši kao im i trener. Da se je pitam, upario big njega i Morgana na sredini i bog da te vidi. Felaini, Darmijan, Lingard, Runi su mi vazda dizali pritisak danas. Prva dvojica očajni paseri što ne može da se dozvoli klubu koji teži da osvaja trofeje, igra pod pritiskom nula. Jedini Blindara zna šta će s loptom kad se vrši pritisak na ovu zadnju liniju.

                      Zapita se čovek ovako kad gleda Junajted šta je radio ovaj čovek dve sezone, čemu je učio ove igrače, kome je prodavao maglu o nekoj filozofiji.
                      Slažem se, moram i ja koju u odbranu Blinda.

                      Smoling je imao duplo slabiji meč protiv Njukastla od Blinda pa ništa, zajebao dva gola i trebao da dobije crveni a opet se udaralo po Blindu, niko nije spomenuo danas kad ga je Čan ošinuo kretanjem bez driblinga. Kad je Mitrović spustio Wijnaldumu, kriv je Blind iako je Fela bio zadužen za Mitrovića (Ludi Van Gal, ne znam kako je mislio da sredina radi sa ovakvim zadatkom, zato smo i popili tri), a Smoling izgubio poziciju. Da se razumemo, nije hejt na Krisa, čovek je možda štoper sezone i ima pravo na lagani pad forme i koji kiks. Međutim, onda ne treba očekivati da neko ko i konstitucijom i ličnom kartom ne pripada odbrani bude na približnom nivou. Blind je sasvim pristojan, uopšte ne treba niti može da bude na njegovom nivou. Nisam još video da je neko hvalio silne presečene akcije presingom u ranoj fazi, nešto što ostali štoperi ne mogu da čitaju pa čiste belaj u kasnije razvijenoj akciji. Da ne govorim o onim sjajnim loptima kroz čitavu protivničku sredinu koji često skraćuju i konkretizuju beskrajna zombi dodavanja. Takođe, sistem odbrane sa markiranjem je podešen da se Smoling ističe jer se čitava formacija pomera da bi Kris držao isturenog čoveka, kao danas što je dobio nepotreban žuti kad je pratio Firmina do 40m. Ima tu još mnogo pozitivnih faktora koje Blind donosi. Van Gaal nije našao formulu kad protivnici krenu na "udvajanje" targetiranjem Blinda, kao Monk kad je pomerio Ayewa napred da bi Gomis napadao Blinda dok je Smoling zauzet, ali tu i dalje nije Blind kriv nego taktika. Gomilu puta su protivnički igrači utrčavali na Blindovu poziciju dok je on držao svog igrača, a odbrana je trebala da izgleda kao danas kad je Martial intervenisao, sigurno se nije pojavio tu po supermen pozivu. Analizirali smo Shawa kad ga je neko krivio za ispadanje, a zapravi Di Maria nije pratio. No dobro, mnogo tu šta daleko ozbiljnije ne štima od Blinda van pozicije.

                      Sve što mu fizikalije dozvoljavaju prilično izjednačeno čoveku koji se možda nađe u idealnih 11.
                      Naravno, statistika ne učitava mnoge falinke koje se dešavaju, poput onih ofsajda, međutim i više nego dobro za nekog ko je juče stigao u EPL i bačen van pozicije.

                      Spoiler

                      Comment


                      • Kako nista?

                        Smoling najgora utakmica u godinu i po dana, i to ne zbog penala i ove devijacije na kraju, vec je jednostavno previse puta bio potpuno pogresno pozicioniran i lose citao igru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa nije bas juce tome. Ovo mu je druga sezona a i u prvoj je igrao u odbrani.

                          I evo opet. Nije problem sto je on los stoper (los je stoper tj nije stoper) problem je sto ga boli ona stvar da igra. A kao takav igrac je 10x losiji. I ne zelim njega, ni bilo koga. Uopste mi nije bitno da li se zove ADM, Blind ili Runi! Ne zelis da dajes svoj maksimum na bilo kojoj poziciji dovidjenja iz kluba.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Zapita se gde je inteligencija Blinda da covek u 10min otvara dve akcije njima. Gadja Marsijala levo, dok je Fela napolju, nema ko da mu cuva ledja.
                            Pa daje u noge coveku.

                            O tome da je on solidan, je stvarno glupost. Moze bilo ko da ga pretrci, covek se ponasa ove sezone kao da igra rekreativan fudbal. A znam rekreativce koji trce vise od njega. Jeste LVG kriv sto ga stavlja na stopera, ne bezim ja od toga, ali nije to jedna ili dve utakmice, covek 10 meseci igra kao stoper, i on kao "inteligentan" igrac se ne seti da poradi na poziciranju, skoku, brzini, snazi, a da ne pricam da bi mu sve to trebalo i da igra kao zadnji vezni. BtB, kako god. A od njegovog pasa smo se najeli leba bas mnogo. Da je bolji od Felainijevog jeste, ali nije nista spektakular.

                            Cak mi nije ni problem sto je on los kao stoper. Nije stoper. Ali vidis da covek nema zelju da igra. Konstatno ga mrzi da potrci, dize ruke. Nema volje da igra tog stopera. Ok ne igras na poziciju na kojoj si najbolji ali daj sve od sebe na toj gde igras. Nista vise od toga. Samo zelim da se covek trudi, a njega boli da ne kazem sta. I uz tu boljku dodas da je los kao stoper. I da to moram da gledam svaki put. I da je 90% golova palo preko njega. Dobro preterujem.
                            Opet se vatam za Janga. Covek je levo krilo, a igra desnog beka.
                            Ne znam odakle ti to da može bilo ko da ga pretrči i da se loše pozicionira. Možda si ti to primetio par puta pa si generalizovao na celu sezonu i prilepio njemu kao karakteristiku. Nije on brz, skočan, niti će ikad biti. Nije mu to ni bilo prekopotrebno na poziciji gde je igrao u Ajaksu i Mančesteru prošle sezone, sve dok ga Punoglavac nije stavio da igra štopera. Ali svakako da nije ispodprosečan što se tiče brzine i skoka, zadovoljava. Niko nije pominjao pozicioniranje niti brzinu dok je igrao zadnjeg veznog prošle sezone. Baš me zanima šta misle o njemu ovi iz drugih tema što prate Junajted. Jasno je meni da se u ovoj temi javlja komformizam kad se neko konstantno kritikuje te mu se greške preuveličavaju.

                            Comment


                            • Generalizovao sam jer ovaj nagrabusi čim izgubi skok duel koji ne može ni da dobije ili pogreši pas dok svi ispred njega stoje kao da su magneti na tactical boardu, znam da se spominjalo.

                              Comment


                              • Fora je sto je lik konstantno van pozicije, stalno Smoling ide lijevo na njegovu stranu, danas igraju igraci Liverpula pete, a koga nema u 16 metara? Blinda. Kad je u 16 ko nije napravio ofsajd zamku, ko drzi protivnickog igraca u liniji? Blind. Ko kad zapliva se ne vraca odma nego stoji i dize ruke u vis? Blind. Mene lude te stvari. Los je i to je fakat. Ima Dzons svojih bubica ali je brate borac, crkao bi za tim, napravi gresku trci kao lud da je ispravi. Ovaj je pizda velika.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X