Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su skocili, a Lui je tada napisao - Gol je dao kapiten, Vejn Runi.
    sigpic

    Comment


    • LVG i Ivan Lendl braca rodjena
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Brat Ander,kao protiv Watforda kada je Svajni dao gol.

        Comment


        • Bolje bi mu bilo da igra bolje, kao prosle sezone npr, nego sto skace po klupi
          sigpic

          Comment


          • Pa kazem ti coveka gadjaju celu tekmu na Sakao koji ima 2m ?! Sta da tu primi?!

            I da nije dao gol on mi nije problem nije dve lopte dobio kako treba. A ako se vrati po loptu opet je najistureniji :S.

            Erera brat! Covek se na klupi raduje vise nego covek koji je dao gol! Ne mozes njega ne gotiviti.

            Svejni umesto Fele. Kerik umesto Blinda. Cak ni Kerik ne moze biti gori od Blinda, desnu nogu dajem ako ja nisam bolji stoper od Blinda. Drvo da posadimo na 20m od gola vise ce da koristi.

            Hocu Kerika kao stopera!!!!!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Points won vs. the Premier League ‘big 6’ this season:
              Man Utd (11)
              Liverpool (9)
              Arsenal (9)
              Spurs (6)
              Chelsea (5)
              Man City (4)

              Šteta što se ovde sve zaustavlja. Prežvakano sve, svaka čast za derbije ali ostalo ni prineti šampionskoj formi.

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Hocu Kerika kao stopera!!!!!

                Comment


                • Treba vratiti Mojzija i dati mu da vodi utakmice na strani protiv malih i mid table. Van Galu dati sve derbije, a Gigsu utakmice na Teatru protiv malih i mid table.

                  Sad da dovedemo Murinja osvojio bi titulu do kraja sampionata.
                  sigpic

                  Comment


                  • Naravno da ne pričam o tim nabačenim loptama na njega, koje su posebna priča (dal je moguće da im je rečeno tako da igraju?). Najistureniji jer je igrao centarfora, a na kraju nije igrano stalno sa tim visokim na njega, ni jednu loptu nije predao ili je bio u silnim problemima da je da. Ne valja, ali pazi ceo tim je užasan, rekoh ono ne liči ni na šta.
                    Bolje bi bilo treneru da je ustao, nekada mu nije teško bilo da prestoji ceo meč pored aut linije. A Erera se uklopio posle oporavka u sivilo crnilo (nešto ovakav raspad ne pamtim...neću dalje )
                    Last edited by miloolja; 17-01-16, 16:49.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Van Gaal on David de Gea: "I'm very happy, but I cannot say that today he has done a lot. He's stopped the balls he had to stop."

                      LvG: "I don't believe De Gea has done very much. 2 or 3 balls he has to stop and the GK has to do that. He wasn't marvellous."

                      Comment


                      • Sad i kako zine počinje da me nervira.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Erera poluvreme protiv Njuke pregazio. U drugom 3 pasa nije poslao. Kao ni cela ekipa. Ovo danas je ruglo. Najisrenije.

                          Ne znam sta smo igrali danas. Ali stvarno koji je bio plan!?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Potpuno je u pravu, sutevi Dzana nista posebno, snazno da, ali nije islo u sam ugao da ne mzoe da se vata, ono bi svaki iole pristojni golman odbrani. Branio posle onog odbitka loptu koja ide napolje barem 15 cm, iznad precke, Henderson sutirao u njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne mogu da verujem da se ovde Blind predstavlja kao najveći problem, igrač koga je trener postavio da igra na pogrešnoj poziciji koji je, usput, bio sasvim solidan danas. Nije bio ni blizu one prošle utakmice protiv Liverpula na Trafordu gde je bio odličan: dao gol i dva puta vadio loptu sa gol linije, samim tim se nametnuo kao najbolji akter na utakmici. Meni je on jako kvalitetan igrač, neverovatno inteligentan, odličan paser koji stalno daje sigurne pasove unapred što kod nas slabo ko radi. Sve neki ziheraši kao im i trener. Da se je pitam, upario big njega i Morgana na sredini i bog da te vidi. Felaini, Darmijan, Lingard, Runi su mi vazda dizali pritisak danas. Prva dvojica očajni paseri što ne može da se dozvoli klubu koji teži da osvaja trofeje, igra pod pritiskom nula. Jedini Blindara zna šta će s loptom kad se vrši pritisak na ovu zadnju liniju.

                              Zapita se čovek ovako kad gleda Junajted šta je radio ovaj čovek dve sezone, čemu je učio ove igrače, kome je prodavao maglu o nekoj filozofiji.

                              Comment


                              • Pobeda u najvecem derbiju Engleske pa jos u gostima. Ja bi produzio LVGa na jos par sezona, ovakav rezultat ne sme da prodje nezapazeno.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X