Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dorell Wright u Igokei. Najavljivao je Dodik bombu vev neko vreme i to je to. Svaka cast za potpis.

    Comment


    • Originally posted by ThundeR ThoR View Post
      Dorell Wright u Igokei. Najavljivao je Dodik bombu vev neko vreme i to je to. Svaka cast za potpis.
      Strašan potpis, vidim da je i onaj Lirvanac u Ciboni iz Heliosa, igrao i za repku, kao i Tomas, i Cibona sad baš ozbiljno izgleda. Po meni baš jaka liga ove sezone.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Strašan potpis, vidim da je i onaj Lirvanac u Ciboni iz Heliosa, igrao i za repku, kao i Tomas, i Cibona sad baš ozbiljno izgleda. Po meni baš jaka liga ove sezone.
        Nema nista od toga, ne dolazi u Cibonu.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Boriša i dalje nije registrovan za FMP?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Boriša i dalje nije registrovan za FMP?
            Povredjen bice reg kad se oporavi

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Povredjen bice reg kad se oporavi
              Sumnjivo je to...
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Sumnjivo je to...
                Sta moze da bude sumnjivo, ako nije registrovan za FMP onda je i dalje Zvezdin igrac, u svakom slucaju i dalje je samo nas igrac uprkos raznim teorijama zavere iz "takozvanih raznih kuhinja"
                Last edited by ikaluka; 04-10-17, 13:09.

                Comment


                • Deluje mi da dečko neće u FMP na pozajmnicu. A ne može biti poslan bez njegove saglasnosti.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ни ја не бих ишао. Ако је бољи од ЈЈ-ејева нека докаже и борисе!
                    Бориша БОРИ СЕ !

                    Comment


                    • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Пера Ложач View Post
                        Ни ја не бих ишао. Ако је бољи од ЈЈ-ејева нека докаже и борисе!
                        Бориша БОРИ СЕ !
                        Ako nije bolji od Jankovića da batali košarku.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Što da batali, može uvek da igra u nemačkama, austrijama, italijama...
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nek ide gde hoce....Kad Dejo nije uspeo da ga dovede u red...pisi propalo...deckonja je ocigledno veliki neradnik...ni prvi ni poslednji "talenat" koji je sam sebe upropastio (ili ide tim putem) iskljucivo svojim neradom ili narodski "qrcoboljom"...Ovde se o njemu raspredaju legende vec godinama, potpisuju se neki astronomski ugovori a na parketu tropa...cekajuci Godoa (Borisu)...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Gde je i šta radi Božić Pera, pitam za komšiju? [emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ovo je strašno šta Partizan radi u odbrani, baš se raspadoše. Nije Mornar usralo trojke, 4-5 od ovih 7 trojki su bili otvoreni šutevi koji svaki pro pogađa, a da ne pričam kako se pogađaju kada si u ovakvom naletu kao tim. Sreća samo njihova što su u ovoj drugoj četvrtini malo napadački mrdnuli dupe, kažem malo, moglo je ovo biti baš loše već na poluvremenu.

                                Comment

                                Working...
                                X