Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Dokazi da ja sad ne kuckam ovo sa Ajfelove kule.

    Eto tako zvuci taj tvoj zahtev. Ako ce iko nesto da dokazuje, to ces biti ti. Ti tvrdis nesto, na tebi je da dokazujes svoje nebuloze i lazi. Niko normalan nece poverovati u tvoje megalomanske price.

    Procitao sam lepo juce vest o Zoricu na jednom forumu i sad vidim ti to prepisujes danas. A evo i vesti na mondu od 7.11.:



    http://mondo.rs/a1055090/Sport/Kosar...za-od-FMP.html

    Jednom, samo jednom, napisi nesto prvi, jer si do sada sve citao na drugim mestima, a onda lagao da si "od nekog cuo". A nije lepo lagati i predstavljati se za ono sto nisi.

    @kronostime. zavrsavam ja sa ovim likom. Voleo bih da postoji kodeks da ne moze svako da pise ovde sta hoce. Ja kad napisem nesto, uvek navedem izvor ili kazem da sam procitao negde, pa ocekujem to i od ovog lika. Prijatno.
    Opet lazes, da si procitao ne bi pitao, skolske one lazi kao moj sestric kad slaze ali su glupe, ja nisam tvrdio da pises sa Ajfelove kule da sam tvrdio dokazao bi TI JESI TVRDIO DA NISAM CUO VEC DA SAM PREPISAO, DAKLE DOKAZI, JA SAM PRVO NAPISAO DA JE COVEK OTISAO A ONDA TI POSTAVIO VEST SA NETA POSTO SI PITAO ZNACI NISI ZNAO A SAD KAO PROCITAO SAM AHA KAO I TO DA JE MILER SMESAN DRUGORAZREDNI IGRAC ISTO SI PROCITAO. A ja kazem da sam cuo ti dokazi ili si lazov, nije besmisleno ja ono sto tvrdim javno i dokazem
    Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 11-11-17, 19:29.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Dokazi da ja sad ne kuckam ovo sa Ajfelove kule.
      ...
      @kronostime. zavrsavam ja sa ovim likom.[/B] V...
      Akobogda
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Akobogda
        Vala, bas taman sam i krenuo u grad, popicu i u to ime, valjda ce odrzati rec.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Opet lazes, da si procitao ne bi pitao, skolske one lazi kao moj sestric kad slaze ali su glupe, ja nisam tvrdio da pises sa Ajfelove kule da sam tvrdio dokazao bi TI JESI TVRDIO DA NISAM CUO VEC DA SAM PREPISAO, DAKLE DOKAZI, JA SAM PRVO NAPISAO DA JE COVEK OTISAO A ONDA TI POSTAVIO VEST SA NETA POSTO SI PITAO ZNACI NISI ZNAO A SAD KAO PROCITAO SAM AHA KAO I TO DA JE MILER SMESAN DRUGORAZREDNI IGRAC ISTO SI PROCITAO. A ja kazem da sam cuo ti dokazi ili si lazov, nije besmisleno ja ono sto tvrdim javno i dokazem
          Ne nerviraj se, nije dobro za pritisak.
          Nisi shvatio primer sa Ajfelovom kulom. Pa i ocekivao sam, vazno je da su drugi shvatili kakva je nebuloza da ja dokazujem da tvoj trener ne postoji i da ti nisi bio u Turskoj i gledao Millera (inace ne bi tvrdio da je dobar suter).

          Napisao si da je Cibona oterala Zorica nakon toga sto je Zoric igrao u Zadru. To zato sto nisi ni pogledao ko je igrao u Ciboni juce. To sam i hteo da dokazem. Dovidjenja, prijatno.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Ne nerviraj se, nije dobro za pritisak.
            Nisi shvatio primer sa Ajfelovom kulom. Pa i ocekivao sam, vazno je da su drugi shvatili kakva je nebuloza da ja dokazujem da tvoj trener ne postoji i da ti nisi bio u Turskoj i gledao Millera (inace ne bi tvrdio da je dobar suter).

            Napisao si da je Cibona oterala Zorica nakon toga sto je Zoric igrao u Zadru. To zato sto nisi ni pogledao ko je igrao u Ciboni juce. To sam i hteo da dokazem. Dovidjenja, prijatno.
            I opet dokazujes koliko pojma nemas, bar proveri ne lupetaj na stranu sto ne drzis rec da neces smarati, nije se igralo u Zadru vec u Zagrebu, dakle Zoric nije igrao u Zadru vec u Zagrebu. Ocajan je Miler vidi se po statistici, i dalje nemas dokaz dakle lazov si izvini, a mozda i ovi sa monda i oni lazu da je bio problem sa Lukom, ne znam pisi im kazi da nije tacno da se Subotic zakacio sa njim. Prijatno i nemoj lagati ili nema grada za tebe ovaj vikend.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              I opet dokazujes koliko pojma nemas, bar proveri ne lupetaj na stranu sto ne drzis rec da neces smarati, nije se igralo u Zadru vec u Zagrebu, dakle Zoric nije igrao u Zadru vec u Zagrebu. Ocajan je Miler vidi se po statistici, i dalje nemas dokaz dakle lazov si izvini, a mozda i ovi sa monda i oni lazu da je bio problem sa Lukom, ne znam pisi im kazi da nije tacno da se Subotic zakacio sa njim. Prijatno i nemoj lagati ili nema grada za tebe ovaj vikend.
              Nemas ti pojma da se taj mec uopste igrao, ja sam greskom permutovao Zadar i Zagreb. Sto se vidi iz mog prvog posta:

              Zadar dobio u Zagrebu u komicnoj zavsnici. Tri minuta pre kraja bilo je 67:78, a onda je za dva minuta to Cibona poravnala na 78:78, pa je Zadar promasio sut za tri poena, pa Cibona, pa Zadar promasio dva bacanja, ali je Bozic poentirao iz skoka. Cibona nista nije odigrala u poslednjem napadu.
              Nemas nista drugo da pricas osim toga i stalnog vrtenja, ha ha Miller katastrofalan igrac. Ma stvarno si jadan i iskompleksiran covek. Koga bre briga da li ti ides u grad i gde se kreces, koga je briga sta radis u zivotu? Pisi bre o kosarci, mani se pravljenja slike o sebi, zavrsi se tako sto lazes i kopiras vesti sa portala i foruma. Kao i to sto izmisljas da je bilo ko pisao da je Miller katastrofalan, samo nije odlican i ne igra za velike pare.

              Sledeci put nemoj pisati da je igrac oteran iz kluba NAKON sto je odigrao mec za klub i sve ce biti ok.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Opet stotka Partizana, Gos dabl dabl, indeks 29, Miler 26, uy Vanju i Velickovica strasan napadacki arsenal. Ono sto je recimo razlika iymedju Rocestija i Gosa je u sledecem Roc je bolji igrac ali je stariji i ne moze da ima toliko snage da prosto receno trpa toliko, dok Gos ne staje za sad, na prste jedne ruke mozemo nabrojati njegove lose meceve, i meni je samo interesantno kad ce stati, definitivno pun pogodak i ugovor na dve godine, lepa prodaja tu sledi.

                Comment


                • Hocete li vas dvojica prestati sa prepucavanjem?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Adekvatna tema, Dzikic je glavni razlog zbog kojeg Partizan u prethodne dve sezone nije dotako dno kada je budzet bio manji nego sto je u ovoj sezoni.Od fenjerasa pa do deobe petog mesta.Inace koja god dileja ili covek koji nije za prvog trenera seo na klupu, Partizan bi bio u donjem delu tabele u prethodne dve sezone.Mada opet mislim da je Zvezda prolazila gore, samo mislim da se nad njom nije ovoliko izivljavalo kao na Partizanu od kada je dosao Pekovic na mesto predsednika iako u pocetku nije delovalo da ce tako da bude.

                    Comment


                    • U Morači sve pršti od basketa.
                      Odlična tekma za sada.

                      Comment


                      • Ova tekma između Budućnosti i Cedevite ističe ranu kandidaturu za najgoru utakmicu ove sezone u ABA.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Buducnost bas dobra ove sezone, ako dobiju Zvezdu na pocetku nove godine, oni su skoro sigurno prvi na kraju sezone, i kao takvi ce biti veli favoriti za osvajanje Aba lige

                          Comment


                          • Gordić u pokaznoj vežbi kako omogućiti protivniku da nadoknadi 6p za manje od 10 sekundi [emoji23]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Bravo momci.Idemo pobjeda po pobjeda nema opustanja.

                              Comment


                              • Kakav jad od košarke večeras.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X