Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ,Ovaj momak ima samo 16 godina.

    Comment


    • Zadar dobio u Zagrebu u komicnoj zavsnici. Tri minuta pre kraja bilo je 67:78, a onda je za dva minuta to Cibona poravnala na 78:78, pa je Zadar promasio sut za tri poena, pa Cibona, pa Zadar promasio dva bacanja, ali je Bozic poentirao iz skoka. Cibona nista nije odigrala u poslednjem napadu.

      Bozic 24 indeksnih poena prosecno, Knowles i Bostic dva odlicna stranca, super su oni ekipa, sigurno za 4, a mozda i za nesto vise ako se poklope rezultati.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • nols je odlican igrac. ali ne vidim kako mogu u cetiri? buducnost, cedevita i partizan su daleko, daleko ispred ostalih.

        Comment


        • Cibona u teskom kanalu, ocekivao sam vise, cujem da su oterali Zorica ocigledno neki unutrasnji odnosi su losi.

          Comment


          • Igrao je Zoric.

            Originally posted by NateHuffman View Post
            nols je odlican igrac. ali ne vidim kako mogu u cetiri? buducnost, cedevita i partizan su daleko, daleko ispred ostalih.
            Eh, ti tako mislis, ok, ja mislim drugacije uostalom Knowles i Bostic su dva super stranca, a imaju i buduceg NBA igraca Bozica skoro 25 prosecan index. Ti se ne slazes da treba gledati brojke igraca i oceniti ih kao odlicne i skupe na osnovu tih brojki. Svasta.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Subotic i Cibona sporazumno raskinuli ugovor, ocekivano.

              Comment


              • Pa kad nisu mogli da dobiju iako je Zoric igrao skoro 37 minuta. Nego, gde si to video da su oterali Zorica, jer cuo svakako nisi nigde?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Pa kad nisu mogli da dobiju iako je Zoric igrao skoro 37 minuta. Nego, gde si to video da su oterali Zorica, jer cuo svakako nisi nigde?
                  Ako nisam cuo onda ti ne mozes ni da vidis. Jbg, kreci se malo po utakmicama , eto danas u Mitrovici , lep dan kolima za cas iz Bg a.

                  Comment


                  • Trener Slobodan Subotić ne zna da li računa na centra, koji je samovoljno napustio trening ekipe, a igrač tvrdi da problem ne želi da rešava preko medija



                    Ciboni ove sezone ne ide po planu. U ABA ligi imaju skor 3-4, a nakon poslednjeg poraza od ekipe FMP došlo je i do potresa unutar tima. Luka Žorić, stub zagrebačkog kluba, napustio je ekipu.

                    Tokom analize utakmice sa timom iz Železnika, trener Slobodan Subotić prozvao ga je kao jednog od odgovornih za poraz, a Žorić je rekao "ako sam ja problem, onda problema nema" i napustio trening i ekipu.


                    Luka Žorić napustio Cibonu posle poraza od FMP-a!
                    "Dogodila se neprijatna situacija, posebno za mene, jer to je nešto što mi se kao treneru prvi put događa. Analizirali smo utakmicu, svi su bili kritikovani, a Žorić je reagovao tako kao da je on najveći krivac, a nije. To je bila obična video analiza meča i jedan prozvanih bio je i on, nakon što sam prozvao i Bilinovca, Bošnjaka, Melvina...", objasnio je za "Jutarnji list" Subotić, koji nije mogao da računa na centra Cibone i na meču protiv Hermesa, u kojem su poraženi u domaćem šampionatu, a pitanje je šta će biti i u sutra kada Ciboni gostuje Zadar u duelu za donji dom tabele

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ako nisam cuo onda ti ne mozes ni da vidis. Jbg, kreci se malo po utakmicama , eto danas u Mitrovici , lep dan kolima za cas iz Bg a.
                      Pa ok, negde si procitao, samo to zelim da razjasnimo. Dakle, nisi nikakav insajder i ne kreces se u nekakvim "krugovima" nego si procitao vest na nekom portalu ili forumu. Cisto da ljudi znaju istinu.
                      Bezveze je to sto radis, procitas nesto negde pa to predstavljas sa "koliko sam cuo od nekih ljudi".
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Pa ok, negde si procitao, samo to zelim da razjasnimo. Dakle, nisi nikakav insajder i ne kreces se u nekakvim "krugovima" nego si procitao vest na nekom portalu ili forumu. Cisto da ljudi znaju istinu.
                        Bezveze je to sto radis, procitas nesto negde pa to predstavljas sa "koliko sam cuo od nekih ljudi".
                        Dokazi, pocinjes bas da smaras sa tobom lepo ne moze, ok klinac si ali malo postovanja prema starijima ako nista drugo. Dakle dokazi da nisam cuo ili ces ostati samo jedan stalker dosadni, dokazi da se ne krecem po utakmicama ili ces biti i lazov, stvarno si dosadan, em sto pojma nemas o igracima vec i druge optuzujes za nesto, sam nisi znao za Zorica dok ja nisam napisao i jos ti nasao link, a ja sam stvarno Cuo od jednog trenera , dakle dokazi da nije tako ili si Lazov.

                        Comment


                        • Mir, bre, vas dvojica.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Mir, bre, vas dvojica.
                            Ma bre Kronose hvata se na sve sto napisem, vidis i sam bre ako mu se ne cita nek preskoci ali nek ne smara vise.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ma bre Kronose hvata se na sve sto napisem, vidis i sam bre ako mu se ne cita nek preskoci ali nek ne smara vise.
                              Resite to na PP, izadjite na pice - nemojte da vam drugi resavaju.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Dokazi, pocinjes bas da smaras sa tobom lepo ne moze, ok klinac si ali malo postovanja prema starijima ako nista drugo. Dakle dokazi da nisam cuo ili ces ostati samo jedan stalker dosadni, dokazi da se ne krecem po utakmicama ili ces biti i lazov, stvarno si dosadan, em sto pojma nemas o igracima vec i druge optuzujes za nesto, sam nisi znao za Zorica dok ja nisam napisao i jos ti nasao link, a ja sam stvarno Cuo od jednog trenera , dakle dokazi da nije tako ili si Lazov.
                                Dokazi da ja sad ne kuckam ovo sa Ajfelove kule.

                                Eto tako zvuci taj tvoj zahtev. Ako ce iko nesto da dokazuje, to ces biti ti. Ti tvrdis nesto, na tebi je da dokazujes svoje nebuloze i lazi. Niko normalan nece poverovati u tvoje megalomanske price.

                                Procitao sam lepo juce vest o Zoricu na jednom forumu i sad vidim ti to prepisujes danas. A evo i vesti na mondu od 7.11.:

                                Luka Žorić napustio Cibonu posle poraza od FMP-a!
                                http://mondo.rs/a1055090/Sport/Kosar...za-od-FMP.html

                                Jednom, samo jednom, napisi nesto prvi, jer si do sada sve citao na drugim mestima, a onda lagao da si "od nekog cuo". A nije lepo lagati i predstavljati se za ono sto nisi.

                                @kronostime. zavrsavam ja sa ovim likom. Voleo bih da postoji kodeks da ne moze svako da pise ovde sta hoce. Ja kad napisem nesto, uvek navedem izvor ili kazem da sam procitao negde, pa ocekujem to i od ovog lika. Prijatno.
                                Last edited by blond; 11-11-17, 19:19.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X