Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Čoveče, ovo nisam odavno čuo.
    Ovaj mali sa Arene , Ivanić kako li se zove,
    neposredno posle utakmice intervjuiše Radonjića i konstatuje:"Daleko teža pobeda nego što se očekivalo".
    Radonjić ga bledo gleda u neverici, pita ga da l' je dobro čuo.
    Kakav bolid.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Brajkula View Post
      Kad već Betmen piše o PKK, odavno nisam video prosečnijeg stranca od ovog Robinsona, a da isti igra u jednom od večitih. Msm da su oni stranci Zvezde, kada smo se jedva spasli ispadanja iz Jadrana, oni pred gašenje, bolji od ovog.
      Da je sreca da je prosecan, on tezi ka tome...ali mislim da stici nece do tog nivoa.

      Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Ih sećaš li se ti onog našeg Fishbacka ...
      Bilo je tu bisera.
      Bilo bogami i bivših boksera
      Pa odskora onaj Lipovyy.
      Taj je bio baš izgubljen u vremenu i prostoru.
      To je bio period kad se tek krenulo sa strancima. I Partizan je imao onog Kotona, pa i onog O'Konora...sve su to bili pajseri. Prvi dobri stranci kod vecetih su bili Skuni Pen u Zvezdi i Fredi Haus u Partizanu.

      Comment


      • #48
        Hahah ja nemam arenu pa sam gledao stream sa hrvatske arene, ne znam ko je komentator ali odusevio me

        Sent from my Pixel XL using Tapatalk

        Comment


        • #49
          Ma kad smo mi njih ubili na skoku sve je jasno,ne znam dal smo ijedan mec nekog dobili na skoku u EL

          Prelomili smo u 3 cetvrtini,ova 4 odradjivanje al dosta smo neozbiljno nju odigrali,bacanja katastrofa ceo mec,meni Djenka danas najbolji

          Svakako smo jaci u na svim pozicijama,jedino ovaj Hacer deluje simpaticno al ne moze sam,nas Wolters mi deluje nekako sludjeno,uplaseno,al ajde tek je dosao

          Bice zeznuto za Partizan za top 4,ako ne dovedu nekog pre svih mislim na neko meso pod kosem,umesto ovog Robinsona,nije Cibona nimalo naivna eno promenili i Amera

          Comment


          • #50
            Sokoli smenili onog futavca Sinišu Matića i odmah skinuli skalp Budućnosti.
            Vlado Šćepanović pokazao da nije za trenerske vode.
            Not yet.
            Kao uostalom ni Milojević.

            Ovi su angažovali onog Dragana Nikolića koji je takođe rezident kod Tegeltije.
            Samo sada da čujem tog Matića mudrosera u toj emisiji.
            Sve što je igrao je izgubio sa Karpošom.

            Comment


            • #51
              Gde su najmanje očekivali tamo su se sapleli. Budućnost je pregrmela teška gostovanja kod Cedevite i Partizana a "pokisli" kod poslednjeplasirane ekipe iz Skoplja. Karpoš Sokoli sjajnom drugom četvrtinom (25-8) utabali sebi put do senzacionalne pobede.

              Comment


              • #52
                Originally posted by 61563 View Post
                Ma kad smo mi njih ubili na skoku sve je jasno,ne znam dal smo ijedan mec nekog dobili na skoku u EL

                Prelomili smo u 3 cetvrtini,ova 4 odradjivanje al dosta smo neozbiljno nju odigrali,bacanja katastrofa ceo mec,meni Djenka danas najbolji

                Svakako smo jaci u na svim pozicijama,jedino ovaj Hacer deluje simpaticno al ne moze sam,nas Wolters mi deluje nekako sludjeno,uplaseno,al ajde tek je dosao

                Bice zeznuto za Partizan za top 4,ako ne dovedu nekog pre svih mislim na neko meso pod kosem,umesto ovog Robinsona,nije Cibona nimalo naivna eno promenili i Amera
                Od Cibone ste napravili drim-tim. Ljudi neće izvući sezonu samo sa osovinom Arapović-Šakić. Tek će "Cibosi" ući u problem.

                Kod Partizana, svakako da će, do kraja sezone, biti pridošlica. I nije problem Frenk Robinson, koji pokazuje znake života i koji će, kako vreme bude odmicalo biti sve bolji, nama je rak-rana pod košem. Luković sam drži reket ali potrebna je jedna jaka "petica" koja će svojom masivnošću unositi strah i trepet pod oba obruča. Nisam najzadovoljniji ni izdanjima Andrića koji igra jednu dosta lošu sezonu. Ulazi Partizan među 4 ali za veće domete potrebna je "sveža krv".

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Gde su najmanje očekivali tamo su se sapleli. Budućnost je pregrmela teška gostovanja kod Cedevite i Partizana a "pokisli" kod poslednjeplasirane ekipe iz Skoplja. Karpoš Sokoli sjajnom drugom četvrtinom (25-8) utabali sebi put do senzacionalne pobede.
                  Gledao sam meč.....nestvarno je kako je Budućnost odigrala 2/4 i kako je odigrala poslednja tri minuta meča. U jednom trenutku su imali -3, i mislim da od tog trenutka nisu koš ubacili.

                  Poslednja tri minuta su im napadi bili identični, ili izolacija za centra Džejmsa ili je Vilijams pokušavao nešto individualno. Istina je da su im to ponajbolji individualci, Vilijamsu je nešto i ištlo, dok je Džejms omašio dva tri bitna horoga, nekako ko namerno nije htela lopta u koš.

                  Šćepanović je zelen ko pačije govance, to se vidi u Eurokupu, tamo Đetiće svako lagano nabije, baš sramno izgleda.

                  Comment


                  • #54
                    Pitanje koliko će uprava imati sluha za Šćepanovića. Razumem donekle poraze na internacionalnoj sceni ali današnji iz Skoplja svakako ne.

                    Comment


                    • #55
                      Ko dovede ove tri kretencine da sude!

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Brajkula View Post
                        Šćepanović je zelen ko pačije govance, to se vidi u Eurokupu, tamo Đetiće svako lagano nabije, baš sramno izgleda.
                        Njegov izraz lica i govor tela u 2/4 kad su ovi preokrenuli i vodili recimo samo 4 razlike,
                        sve mi je objasnio kako će se utakmica završiti.

                        Razumem da je ekipa umorna od ritma utakmica,
                        ali ovo su indijanci koji nisu nikog dobili u 8. rundi.

                        Comment


                        • #57
                          Partizan treći vezani poraz u ABA ligi,
                          od ekipa koje su realno ispred njega na tabeli.
                          Budućnost, Zvezda i Cedevita.

                          Comment


                          • #58
                            Ne boli me poraz kao poraz. Izgubiti od jačeg protivnika nije sramno. Nervira me način kako gubimo bodove protiv jačih. Isto kao i protiv Crnogoraca, večeras smo olako prokockali +17 i od jedne sigurne igre došli u kanal iz kojeg nismo isplivali do samog kraja. Ponovo se sva igra svodi na puko šutiranje trojki pa kad šut stane ulazi se u ozbiljan problem.

                            Comment


                            • #59
                              Nema PKK dubinu, evo sad od povrede Majtorovića nema ni rezervnog centra....logičan rasplet situacije je da od iole ozbiljnije ekipe gubi nakon dobrih 30 minuta, protv Zvezde je to i kraće trajalo.

                              Comment


                              • #60
                                Očekivano !

                                Comment

                                Working...
                                X