Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Đordijevi potezi su u stilu "jebe lud zbunjenog". Kapiram da je najvažniji finansijski aspekat ali ovi novi formati, po meni, štete košarci i popularnosti.

    Comment


    • #17
      Sutra će se desitj ono čega sam se pribojavao.
      Najzad će jedan makedonski tim pobediti nakon serije 0-10

      Comment


      • #18
        Ova Cedevita je totalni raspad.
        Džaba i pare i Tedeski i sve.
        Nema hemije, nema navijača, nema ničega.

        Comment


        • #19
          Kod Cedevite me nista ne cudi vise..
          Al sto se zvezda glupira,nikako da slome ove.A i nista ne ulazi,taman u sredu kad bude trebalo
          sigpic

          Comment


          • #20
            Evo Tegeltija se potres'o.


            Last edited by Jaqen Hghar; 24-10-16, 00:11.

            Comment


            • #21
              Veljko Mršić ako preživi pobedničko polaganje Čebulara onda gazda Tedeski ima i suviše velike živce i verovanje u trenersku stručnost gore pomenutog. Upravo je bivši košarkaški as najslabija karika u Cedeviti. Tim igra slabu košarku, gro igrača ne može da se sastavi a rezulrati su zastrašujući kad se pogleda igrački potencijal koju tim poseduje. Odavno je Mršić trebao biti bivši a zašto nije zna samo gazda i niko više.

              Comment


              • #22
                Ugasi ih i Vilijams posle Bartomeua i Besiktasa hahaha, ove godine sam navijao prvi put za Partizan, jer mi ih je bilo skoro pa zao sto ne igraju ni Evrokup a ipak su veliko ime, ali posle onog sa majicama zelim im da izgube svaku dok se javno ne pokaju. Sto se tice utakmice tanko i od jednih i od drugih, realno vratilo se Partizanu za neke koseve u poslednjim sekundama i dobijene do sad sve neizvesne zavrsnice.

                Comment


                • #23
                  Scepanovic za sad fino vodi Buducnost, u svakom slucaju od Pavicevica nije moglo gore.

                  Posle onako burne nedelje naravno da je Vilijams rijesio.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Na momente vrlo konfuzna utakmica.
                    Naravno presudio dagger Marcusa Williamsa za 3+1.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by madrid View Post
                      Ugasi ih i Vilijams posle Bartomeua i Besiktasa hahaha, ove godine sam navijao prvi put za Partizan, jer mi ih je bilo skoro pa zao sto ne igraju ni Evrokup a ipak su veliko ime, ali posle onog sa majicama zelim im da izgube svaku dok se javno ne pokaju. Sto se tice utakmice tanko i od jednih i od drugih, realno vratilo se Partizanu za neke koseve u poslednjim sekundama i dobijene do sad sve neizvesne zavrsnice.
                      VI nam spočitavate o majicama. VI zaboravljate očito Dunjića???

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        VI nam spočitavate o majicama. VI zaboravljate očito Dunjića???
                        KK nije imao veze s Dunjicem.

                        Comment


                        • #27
                          Nosili su fudbaleri i ono "Pravda za Uroša",
                          ali za Dunjića ne beše minut ćutanja ni KZN ministra policije.

                          Comment


                          • #28
                            Nemamo mi ništa sa KZŠ. Ja nikad neću veličati krimosa na kub ko što je bio Sale Mutavi. Ti što rade nek im je na čast. A vidim i vaši ga neki žale. Pošto je data čitulja.

                            Comment


                            • #29
                              Pa, žali ga sam Vučić.
                              On ga je i instalirao na jug da pacifikuje navijače,
                              koji skandiraju "Vučiću pederu".
                              Zauzvrat mu je gledano kroz prste za pravosnažnu sudsku presudu,
                              i za delatnost kojom se bavio.
                              Kako su on i njegova grupa postali superiorni na jugu, tako su oni "Zabranjeni" postali zaboravljeni.
                              Mislim čovek je sa Zvezdinog severa prešao na Partizanov jug 2011.
                              Pametnom sve jasno.

                              Comment


                              • #30
                                Ponovo će da niknu jedni Zabranjeni. Treba stati tiraniji na Jugu. Od strane Vučkovih ubačenih elemenata koji su filtrirani sa ciljem da se sve sjebe i da na tribini budu samo njegovi istomišljenici. Tekma sa Nišom je potvrdila da ne smeš pevati uvredljive pesmice ka kancelaru.
                                Najgore što javnost mutavog naziva navijačem i sve nas vređa i stavlja u koš sa krimosom koji je imao preko 19 sudskih prekršaja a robiju je izbegavao jer je tobože bubrežni bolesnik. I sudstvo se smilovalo

                                Comment

                                Working...
                                X