Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Nisam sivuran da si u pravu, vidjeces po kvotama. Tesko na tri utakmice mi mozemo parirati, znas to i sam. Ne znaci da necemo probati ali treba biti realan.
    Vidi, samo zbog Lazica, Dobrica, Oja i Davidovca navijam za ovaj sns poltronat na celu sa vitezom iz Zeleznika...Zgadili su mi kosarku zadnje dve godine...Gordic i Koll ce unistiti covica..zajebavace se sa njim..ovog ce da zakopaju na igralistu kad mu Koll naprzi presing a Gordic ga stisne u odbrani i napada ga ceo mec iz pika...

    Jedina nada jeste da se Regland oporavi, onda se sve menja..sacekacu i ako ne bude igrao,svu lovu od danas stavljam na pobedu Buducnosti...pa i ako je izgubim bicu srecan..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ovo sto si napisao nema veze sa zivotom, ali bas nikakve...Covic dobija ubedljivo najvise faulova i to najvise na foru....i tu je opasan, uvek trazi kontakt za faul u napadu ili odbrani itd...Stvarno ovo sto si napisao nema veze sa zivotom...
      Da se raspravljaš sa nekim ko je košarkaški pismeni pa da te i razumem.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Kako mislis najvise....najvise u ligi, najvise u evrokupu, gde to najvise? Meni se cini da bi ti samo kontrirao.
        Ne bukvalno najvise, ali po vremenu provedenom na parketu i broju utakmica DA..mozda samo Ojo i Zirbes..U EC prosek mu je njaveci Idi vidi statistiku i samo ce ti se kasti...Jedino sto zna u igri je to...pas isto i mora da ima, od svega ostalog je operisan..ali za inzudjivanje faulova je njabolji u timu, ligi..skoro pa sigurno...On je napravio tj dobio najvise izmisljenih tkz faulova..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Da se raspravljaš sa nekim ko je košarkaški pismeni pa da te i razumem.
          Pohvalio sam fc3...dosta za danas, laku noc...Majstor tj Selektor bolje da se zapita zasto ga je raspala Pistoja odvalila veceras kod kuce i sto verovatno nece videti ni PO ove godine...Posle ce opet Dejo biti kriv
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pohvalio sam fc3...dosta za danas, laku noc...Majstor tj Selektor bolje da se zapita zasto ga je raspala Pistoja odvalila veceras kod kuce i sto verovatno nece videti ni PO ove godine...Posle ce opet Dejo biti kriv [emoji3]
            To može da se tumači kao svojevrsni omaž njegovom košarkaškom ocu koju je jednu od prvih a mnogobrojnih neuspešnih ino epizoda imao kao trener upravo tog kluba.[emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Da se raspravljaš sa nekim ko je košarkaški pismeni pa da te i razumem.
              Originally posted by LosmiSK View Post
              Pohvalio sam fc3...dosta za danas, laku noc...Majstor tj Selektor bolje da se zapita zasto ga je raspala Pistoja odvalila veceras kod kuce i sto verovatno nece videti ni PO ove godine...Posle ce opet Dejo biti kriv
              Vas dvojica se bas nudite za poduzi odmor.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Vidi, samo zbog Lazica, Dobrica, Oja i Davidovca navijam za ovaj sns poltronat na celu sa vitezom iz Zeleznika...Zgadili su mi kosarku zadnje dve godine...Gordic i Koll ce unistiti covica..zajebavace se sa njim..ovog ce da zakopaju na igralistu kad mu Koll naprzi presing a Gordic ga stisne u odbrani i napada ga ceo mec iz pika...

                Jedina nada jeste da se Regland oporavi, onda se sve menja..sacekacu i ako ne bude igrao,svu lovu od danas stavljam na pobedu Buducnosti...pa i ako je izgubim bicu srecan..

                Prijatelju, njemu si sinoc poturali stolicu da digne operisanu nogu, jedva se oslanja na nju, U utorak je operisan, tek za 20 dana ako uopste i do tada bude poceo sa laganim trckaranjem,
                pa nije skidao kamenac sa zuba pa da zaigra.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Prijatelju, njemu si sinoc poturali stolicu da digne operisanu nogu, jedva se oslanja na nju, U utorak je operisan, tek za 20 dana ako uopste i do tada bude poceo sa laganim trckaranjem,
                  pa nije skidao kamenac sa zuba pa da zaigra.
                  OK, hvapa. Bice teesko bas..Reci covari da uzme arenu..sprema se 20k cigana da napravi pakao..Budivelnik..mmm
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    OK, hvapa. Bice teesko bas..Reci covari da uzme arenu..sprema se 20k cigana da napravi pakao..Budivelnik..mmm
                    Ne verujem, prvo Grbovic ce traziti 100 k za 4 dana Arene.
                    Radi se da se barem jedna utakmica odigra u Pioniru (prva) a da ovi futsalisti odu do Arene posto je interesovanje "ogromno".

                    Mi nikakvu prednost nemamo u Areni jer niko od ovih igraca nije ni krocio tamo osim Laze, Zirebesa, Dobrica i Davidovca.
                    Nece doci 20.000 pa makar stavio kartu i 100 i dinara jer ljubav se meri samo koliko je karta jeftina, tj za dz.
                    Dalje, bez "najverinijih" u onoj ogromnoj hali nema tu podrske kao sto su sinoc obicni navijaci pokrenuli navijanje tj gledanje utakmice a ne bavljenje pesmicama i politickim pesmama sa tribina kada je grupa tu.

                    Ako pustis besplatno, po kom kriterijumu ti podelio navijace tj ko u golubarnik a ko dole?

                    Zeleznik je vidjen a vec koliko sutra igraci jure bus plus kartice i autobuse 58/88 i 55 ka Zelezniku.

                    Samo je Fc3 postedjen, on ce kod babe i dede na gajbi, da se ne trosi

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Vas dvojica se bas nudite za poduzi odmor.
                      Poenta ovoga je sta? Pa vec si slao upozorenje danas...stvarno mislis da ovakvi postovi imaju neki efekat?

                      Comment


                      • Da, ali neki sa godisnjim cak nece uci ..kao juce npr..Ako smo klub koji hoce EL..moramo zaplesati u velikom stilu. Karte prodavati kao za EL..taj fazon. Budivelnik je bio ono..haos tad..Zeleznik, pa ja ne bih..finale je jbga..za hiljadu ljudi? Hoces ljude na tekmama, neces da oteras sezonce..onda pravac Arena..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Kad su datumi finala?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Kad su datumi finala?
                            Mislim da su prva dva meca u petak i nedelju.I onda treca u srijedu.

                            Comment


                            • 12.
                              14.
                              17.
                              19.
                              22.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Da, ali neki sa godisnjim cak nece uci ..kao juce npr..Ako smo klub koji hoce EL..moramo zaplesati u velikom stilu. Karte prodavati kao za EL..taj fazon. Budivelnik je bio ono..haos tad..Zeleznik, pa ja ne bih..finale je jbga..za hiljadu ljudi? Hoces ljude na tekmama, neces da oteras sezonce..onda pravac Arena..

                                Ko nije usao sa sezonskom, pa juce je bilo 8.000 ljudi u Pioniru, a ta prica nije usao sezonac tj, stalno jedan te isti forumas sa drugog foruma uvek place i kuka da on uvek ostane ispred hale.

                                Hala u Zelezniku moze da primi 3.000, ako udjemo u kratkim majicama mozda i 3.500 ( ostaviti zimske jakne kuci - pozdrav za MIN POLICIJE), sezonskih ima oko 2.200, tako da ja opet ne vidim sta k.
                                Sta sada klub treba rizikuje gubitak domaceg terena i igranje pred polupraznom halom da bi uslo jos koliko navijaca koji ce tu da izbleje i da kazu bio sam u Areni. Meni je zao svakog coveka koji je bio sinoc i koji je ostavio i grlo i dlan navijaci sinoc, jer veliki broj njih ne moze uci u Zelezniku. Za Arenu nemas toliki hajp oko KK iz vise razloga.

                                Moja procena ne i info da Arena ne dolazi u obzir iz vise razloga.

                                igra se u petak i u nedelju.

                                Comment

                                Working...
                                X