Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidmar potpisao za Veneciju

    Comment


    • Korektan igrač,ali ja sam zadovoljan nasim centrima?

      Comment


      • Crnogorci ce danas da zakazu megdan u subotu.

        Comment


        • Craft očekivano briljira na poziciji 1. To je taj prepoznatljiv FCL kvalitet.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Iživljavaće se na njima cela Evroliga 40 razlike, presmešni su.

            Comment


            • Ubacuje Džile u 2. brzinu.

              Ide ovo na 20+

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Iživljavaće se na njima cela Evroliga 40 razlike, presmešni su.
                Jos jedan ovakav post i sledi duzi odmor. Ako igraju Evroligu - igraju je zato sto su zaluzili pobedama u finalu ABA lige. Isto vazi i za "advokate".
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ljudi moji ova Igokea ladno već koji put skida neke kineske verzije NBA dresova





                  Evo ovo večeras je malo novije

                  Comment


                  • A ko je komentarisao kako su zaslužili, komentarišem kako deluju na terenu? Ili je to zabranjeno? Dozvoljeno je izgleda da se vređa direktno, za to nema upozorenja.
                    Last edited by la haine; 20-09-18, 19:56.

                    Comment


                    • Ona lista kvota da se revidira za Igokeu nakon večerašnje utakmice.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kako ce Gordic da pisha po jr Choxu deluje mi jezivo ..

                        Comment


                        • Originally posted by Riff Raff View Post
                          Kako ce Gordic da pisha po jr Choxu deluje mi jezivo ..
                          Ragland će biti u igri kad je Gordić na drugoj strani, FČ3 protiv Crafta. Zvezda u prednosti u obe situacije.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Jos jedan ovakav post i sledi duzi odmor. Ako igraju Evroligu - igraju je zato sto su zaluzili pobedama u finalu ABA lige. Isto vazi i za "advokate".
                            Nemoj selektivnu pravdu da ovde sprovodis.
                            Kad neko napise de ce Gordic da pisa po Covica to ne komentarises??????

                            Comment


                            • Ok je ovo. Ima ekipa koje nisu imale ni jednog reprezentativca i one moraju biti u prednosti u ovoj fazi preprema. Naravno, to ne znaci automatski da ce one koje su imale 7-8 igraca van tima biti bolje.

                              Comment


                              • Hahahaha i onda ce Ivanovic sve da utisa trojkom sa centra. E pa veli Covic u prednosti u odnosu na nekog, lele...

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X