Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ne otpisujte Hamiltona jos uvek. Jedan kvar na Rosbergovom bolidu uz pobedu Hamiltona i eto opet uzbudjenja a jos ima 5 trka do kraja. RB odlican, Kimi izvukao maksimum, bolid jednostavno dosta zaostaje za RB i Mercedesom. Steta za Hamiltona, bas mi ga je bilo zao, ali desava se. Alonso je po meni vozac dana, izgleda da ce Meklaren sledece godine biti jos konkurentniji i radujem se tome.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #17
      Rekao je jednom Aca Babić - ne postoje zaslužene i nezaslužene titule, postoje osvojene i neosvojene...

      Dani Ric danas pokazao odličnu odbranu iako je Max realno bio brži vozač.

      Comment


      • #18
        Ko je Aca Babić?

        Comment


        • #19
          Steta za Hamiltona, ali nista jos nije gotovo. Ako je Luis ponovo usao u formu (a tako se cini) moze on da upise 3 pobede zaredom. Onda je svejedno da li je Niko svaki put 2. ili 6.

          Comment


          • #20
            Mnogo mi je drago zbog Rikarda.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • #21
              Originally posted by Alen P View Post
              Ko je Aca Babić?
              Prenosio F1 dugo dok je bilo na nacionalnoj frekvenciji, po meni jedan od najvecih poznavalaca automoto sporta u Srbiji a mozda i na Balkanu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Hvala.

                Comment


                • #23
                  Aca je radio prenose sa Veljkom Petrovićem na B92, pa je posle radio sa Acom Informacijom. Kad je SK kupio prava za prenos, to su dobili da rade Srđan i Pavle, a Babić radi WTCC i druge Formula serije na Eurosportu.
                  Last edited by Vanja #66; 02-10-16, 13:27.

                  Comment


                  • #24
                    Je l' cuo neko Hamilton-ovu izjavu na kraju? Kao kako samo njemu da riknu motori, a nikad Rosberg-u i da o nisu cista posla. Koliko mi god Rosberg nije simpatican, za ovakvu izjavu treba Hamilton da leti iz ekipe. Mislim 2 godine zaredom svetski prvak, imas za 3 klase najbolji bolid u sampionatu i sad ti nesto ne valja jer ne ide sve kao po loju. Odvratan Britanac, zaista odvratan.
                    Last edited by colke995; 02-10-16, 13:41.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Jel može neko da me podseti, jel dobio Max neku kaznu posle Belgije, 3 mesta niže na gridu ili slično?

                      Koliko vidim, nije dobio ništa?
                      Last edited by Vanja #66; 02-10-16, 13:39.

                      Comment


                      • #26
                        I sto sam negde procitao. Da je Toto pametan, pa lepo da uzme Wehrlein-a i da ima svetskog sampiona i oba Nemca u nemackoj ekipi.

                        Koliko se secam nije dobio nikakvu kaznu, a mali se provlaci samo tako. Ono cviljenje na team radiu je prosto
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Maks ne dobija kaznu, ima direkciju iza sebe. To je ocigledno samo tako. Zbog toga sam prestao da ga simpatisem. Neko uradi manju stvar nego on, dobije kaznu a kada on uradi nesto teze, nema kazne. I kada njemu neko uradi nesto, on krene da kuka. On kaze danas za Fetela da je lud...

                          Najlepsa slika u poslednjih par godina koju je F1 prikazala jeste bila na podijumu kada su svi pili sampanj pice iz Rikardove cipele. Meni je to bilo lepse od svake trke iz prethodnih godina.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • #28
                            Ne gotivim ni ja Verstapena, i to od skoro. Bio mi je skroz full dok nije presao u RB i pobedio, e tu je poceo da leti u nebo i da se ponasa odvratno bez respekta prema ostalima. Rikardo je dasa, kada se penzionise Kimi, sigurno cu za njega navijati.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Rikardo je teska faca, obozavam ga. Mnogo je lood lik.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • #30
                                Isti manevar je Max izveo u Belgiji, tada je opet kriv ludak.. Treba dete malo spustiti na zemlju, preko noge i 10 po turu.
                                Ne opravdavam Fetela, kriv je najvise zbog uticanja na sampionsku titulu, sreca za Nica pa je univerzum protiv Luisa

                                Comment

                                Working...
                                X