Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP- Gran Premio Movistar de Aragón

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    http://www.sportklub.info/forum/show...-pohvale/page5 tema u vezi komentatora

    Markez potvrdio ono što je bilo očigledno još od petka. Rosi napao upravo tamo gde sam i očekivao, pre početka zadnjeg kruga, ali nije bio dovoljno blizu i pogrešio je. Šanse su male da Mark ovo ispusti

    + Probao sam da ispratim twitter i onoliko gluposti ne mogu da svarim, komentarišu se moto trke k'o španske serije, ipak ću ostati pri forumu koliko god on bio oskudan sa informacijama. Pogotovo u ovoj trci je sve bilo kristalno čisto i jasno, sve osim Markezovog preticanja Lorenca na početku trke.
    Last edited by Nerealan; 25-09-16, 15:26. Reason: dodatak
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • #32
      Originally posted by ivanblzk View Post
      Ali ovaj Erceg, retko iritantan komentator, pritom jako pristrasno sa njegove strane, pa vodi Markeza kuci ako ti se toliko svidja. Ako sam ja jedini koji je ovo primetio, da covek samo idealizuje Markeza, hvalisanje, perfekcija i toliko favorizovanje koje ne moze jednostavno da se prikrije. Ne sporim nista vezano za Markeza ali pretera covek. Pritom, komentator treba da bude objektivan i komentarise, subjektivno ostaviti za sebe a ne za TV ekrane. Pritom, covek se ne obuva u istoj pameti, koliko samo kontradikcije u njegovim prenosima iz trke u trku. Uzas blagi. Dzankic veliki gospodin, nekad je i to velika stvar biti a ne samo koliko si informisan i nacitan.

      P.S VR46 GOAT!!!
      Navijac sam Rosija i koliko god ne volim Markeza drago mi je sto ima malo "neprofesionalizma". Dosadili su mi komentatori koji su kao roboti. A kladim se da navija za Rosija da bi situacija bila bas kontra, svi bi ga hvalili

      Comment


      • #33
        Markez I Honda su na ovoj stazi bili u svom univerzumu, sto je potvrdjeno I danas na trci.
        Zanimljiva trka, uh ko da ustaje za sledece trke


        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • #34
          Dobra trka, i pored greške i pada na 5 mjesto, Marquez zasluženo do pobijede. Rossi istrošio gume na početku što ga je koštlo borbe sa Lorenzom za drugo mjesto.

          Rezultati trke:

          1. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 41m 57.678s
          2. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 42m 0.418s
          3. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 42m 3.661s
          4. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 42m 5.916s
          5. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 42m 10.899s
          6. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team (RC213V) 42m 14.750s
          7. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 42m 16.200s
          8. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 42m 17.110s
          9. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 42m 20.749s
          10. Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 42m 25.576s
          11. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 42m 30.126s
          12. Michele Pirro ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 42m 32.711s
          13. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 42m 33.902s
          14. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 42m 35.299s
          15. Nicky Hayden USA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 42m 38.187s
          16. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 42m 41.584s
          17. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 42m 54.418s
          18. Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 42m 57.359s
          19. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 43m 31.804s
          Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* DNF
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #35
            Bilo je manje-više jasno šta očekivati ovog vikenda, da je bilo toplije mislim da bi Marquez imao i veću prednost na kraju trke. Šampion je odavno poznat za ovu sezonu, sad je i impuls na njegovoj strani, nadoknadio je poene koje je izgubio na prethodne 2 trke i lagano ide u završnicu. Teško da će titulu i zvanično uzeti u Motegiju, doduše...

            Comment


            • #36
              A baš sam se ponadao pobjedi kad je Rossi izbio na prvu poziciju...
              Bravo za MM nisam mislio da će biti onako ubjedljiv pri kraju trke, Lorenzo imao iste gume kao Rossi ali puno brži na kraju.
              Žao mi Dovia dobro je krenuo na kraju 11.
              Na stazu sa ovolikim pravcem očekivao sam neki Dukati u prvih 5

              Pogodio sam svih 5 pozicija u ovoj klasi na kladionicu

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #37
                Konacno dobra trka i konacno 25bodova u dzepu Moram priznati da je od petka Marc pokazao da moze, uprkos padu i spasavanju na pocetku trke sve je dobro proslo!
                Lorenzo uzvratio udarac, za svaku pohvalu sto se nije povukao iz duela.
                Rossi napravio onu greskicu na kraju, a mogao je ako nista drugo makar da uzdrma JL u poslednjim krivinama.
                Ducati izuzetno los na ovoj trci, sve pohvale Vinalesu na onakvom startu.

                P.S. Moram da dodam da je meni ovaj vikend vise nego uspesan, Binder uzeo titulu, Alex konacno zavrsio na podijumu i Marc pobedio

                Ima jos nesto...
                Last edited by Brana; 25-09-16, 18:18.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Otišo sam odmah po završetku trke... Jel bilo rukovanja?

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • #39
                    Lorenco I Markez kao najbolji drugari kada su parkirali motore

                    Na podijumu je bilo kucanje flasama izmedju njih trojice

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • #40
                      Titula je tako blizu
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment

                      Working...
                      X