Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP- Gran Premio Movistar de Aragón

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cccc... Izlijeće Heyden, Markez pada i kosi P Esp, valjda je na početku treninga i Rossi pao.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • #17
      Ludnica!

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • #18
        Dok neko ne izbaci full rezultate
        1. Mark
        2. Cruch
        3. Vinnal
        4. Lorenzo
        5. A Esp
        6. Pedro

        *odgledajte reprizu baš je ludnica bila

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #19
          Ja komiro jutros, samo sam poslednjih 5 minuta video... -_- Rossi pao na početku? Niki vidim, ne uspeva da napreduje...

          Comment


          • #20
            Pao na početku treninga, kliznula mu noga sa nogostupa i izgubio ravnotežu u krivini.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • #21
              Šta ćeš ti ođe Bane?

              Nema žena ođe
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #22
                dosta sreće za Rosija i Petrućija danas! Rosijev današnji pad je sličan onome iz 2010.te u Muđelu kad je polomio nogu (pu pu) a Petrući da slavi današnji dan kao rođendan....zamalo da ga Espargaro ubije k'o zeca

                Comment


                • #23
                  Svaki pad od danas je bio srecan za svakog. Pa pogledaj samo kod Hejdena sta se desilo, Markez ulece u P.Esp, a motor na Hejdena I redare.

                  Iznenadjujuce lose kvalifikacije za Rosija, a Lorenco se pojavio odjednom. Kako stvari stoje, Markez bi sutra trebalo da overi titulu.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • #24
                    Pa da koliko god mi mislili tj nadali se da ce ga stici realno je da MM je bio ove godine bolji.
                    I neka nek je prvi.Zasluzio je !

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by realnost View Post
                      Šta ćeš ti ođe Bane?

                      Nema žena ođe
                      Redovan sam u ovoj temi, al je moj doprinos skroman... Dok sam u onoj temi pravi kolovođa hehe

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • #26
                        Hahahaha živ bio i temi doprinosio
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • #27
                          Head 2 head rezultati Marquez-Rossi

                          Posto je svima poznato i jasno sta se desilo 2013/2014 pojavio se M.M. i uhvatio sve na spavanju.2015 Rossi shvata poruku,ali sto zbog svojih gresaka,sto zbog prljave igre na relaciji Dorna-M.M.-J.L. gubi 10-tu titulu.
                          Molio bih nekoga ko zna sledece: koji su direktni rezultati bitke Marquez-Rossi u 2015 i 2016,na svim do sada odrzanim trkama tj npr. Kada je M.M bio 1 a V.R. 3, ko je startovao sa koje grid pozicije.Ne mora da se kompletno ispisuje tacna grid pozicija dovoljno je sabrati grid pozicije i jednog i drugog npr 1+3+16+8=28, u tom slucaju onaj sa manjim brojem je imao vecu prednost po pitanju starta.Dodati tome rezultate na kraju trke za svakog pojedinacno i videce se u neku ruku ko je bolje vozio bolje.
                          Zahvaljujem

                          Comment


                          • #28
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • #29
                              Čestitke Binderu, zaslužena titula...

                              Stule, dobro došao. Možeš otići na sajt motogp.com, odeljak Results i pogledati rezultate koji te zanimaju.

                              Comment


                              • #30
                                Ali ovaj Erceg, retko iritantan komentator, pritom jako pristrasno sa njegove strane, pa vodi Markeza kuci ako ti se toliko svidja. Ako sam ja jedini koji je ovo primetio, da covek samo idealizuje Markeza, hvalisanje, perfekcija i toliko favorizovanje koje ne moze jednostavno da se prikrije. Ne sporim nista vezano za Markeza ali pretera covek. Pritom, komentator treba da bude objektivan i komentarise, subjektivno ostaviti za sebe a ne za TV ekrane. Pritom, covek se ne obuva u istoj pameti, koliko samo kontradikcije u njegovim prenosima iz trke u trku. Uzas blagi. Dzankic veliki gospodin, nekad je i to velika stvar biti a ne samo koliko si informisan i nacitan.

                                P.S VR46 GOAT!!!

                                Comment

                                Working...
                                X