Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo igrali toliko lose, kao protiv Palasa, napad je bio dosta bolji, Sterling morao da postigne gol lagana pozicija je bila cak se i golman ranije bacio mogao je da ga pretrci i da udje u gol s loptom. Stivi i Henderson su odlicno odigrali uz Sterlinga i Rikija to su igraci koji su me zadovoljili veceras, ostali nisu vredni pomena.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Igrali smo ocajno, nezaiteresovano posle drugog gola, umorno, demotivisano, sve ono najgore. Nismo imali ni svezine u igri kasnije, jer je BR cekao da izmeni jednog igraca i to Sterlinga u 82. minutu, umesto da se osvezi malo vezni red, Gerrard, Lucas i Allen su vidno bili izmoreni, Lambert takodje. U odbrani kao i uvek komedija, ovoga puta je Toure dominirao u bravurama, naravno, kao i uvek prekaljeni Glen Johnson.

      Od igre, preko Brendana, sve je bas lose, ne vidim ja kako ce se Basel dobiti sa ovako jadnim pristupom. Ma ne vidim kako ce se za vikend Stoke dobiti.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • "A few months ago I was the manager of the year, now I'm favourite to get the sack," said Rodgers, who is actually third-favourite with most bookmakers.
        "It's part and parcel of this wonderful life of working in football."
        Bar je svestan svoje pozicije, nije kao neki menadzeri.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Bar je svestan svoje pozicije, nije kao neki menadzeri.
          Nista Liverpul nece dobiti ako promeni sad trenera, samo moze jos gore da bude. Nijedan trener ne moze da izvuce vise od ovih prosecnih igraca od Brendana, ja se nadam da ce Brendan uspeti da se izvuce iz ovih govana i da ce ostati na klupi narednih 30godina, do penzije.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Samo se strpite da se Staridz potpuno oporavi,i onda ce Liverpul zaigrati bolje,imace pravog napadaca a ne Balotelija ili Borinija
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Samo se strpite da se Staridz potpuno oporavi,i onda ce Liverpul zaigrati bolje,imace pravog napadaca a ne Balotelija ili Borinija
              Ma ne bih ja njega vise gledao kao prvu opciju, svakako treba kupiti top napadaca ako se planira top4. A ako bude mogao da igra u tandemu sa Danijem jos bolje, i plus imamo na klupi i Rikija puna kapa. Higuain je proverena klasa i njega bi bilo lepo uzeti, ali ako se pogleda sa druge strane nema on iskustva u PLu a meni ne izgleda kao bas najbolje fizicki spreman igrac. Za tih 35miliona mogu da se kupe Berahino i Austin zajedno, ili kupiti nekog stopera i jednog od pomenutih napadaca. Berahino bi bio super ako bi igrali presing od prosle sezone, a ako bi igrali pozicioni fudbal onda bolje Austin . Markovica poslati negde da igra u Championship po mogucstvu, propada ovako, takodje Suso da dobije sansu bar pola od one koju je dobio Markovic. Treba izdrzati do februara, moracu da spremim nekoliko kutija bendzosa:o.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Berahino podseca dosta na Sterlinga po meni,ali jednostavno nestanu i jedan i drugi na 3-4 utakmice pa odigraju 1-2 dobre i tako stalno pogotovo ove sezone.Za neke sitne pare se moze on dovesti ali ne moze sam u napadu on nikako.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Berahino podseca dosta na Sterlinga po meni,ali jednostavno nestanu i jedan i drugi na 3-4 utakmice pa odigraju 1-2 dobre i tako stalno pogotovo ove sezone.Za neke sitne pare se moze on dovesti ali ne moze sam u napadu on nikako.
                  To nikako, Liverpul je pokazao da ne moze da odigra dobro tekmu s jednim napadacem. Svaki put kad smo poceli mec sa dva napadaca odigrali smo dobro i dobili smo. Moze da igra u tandemu sa Danijelom ili Rikijem. Meni to izgleda skroz ok.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Plasim se prekida protiv Stoka.Oni su odlicni u skoku, a mi smo blago receno katastrofa kad branimo prekide.Toliki izgub u tih 10ak sekundi, da mislim da nijedan igrac ne zna gde mu je protivnik koga treba da cuva. + na golu nesigurni Minjole kod prekida....
                    I protiv Bugara je imao "ispade" kod prekida, gde se zaleti u prazno i ispadne samo tako. Nazalost, mislim da cemo primiti nesto iz kornera ili slobodnjaka, ali se nadam da mozemo uvaliti bar 2 komada.
                    Lambert vezao 2 tekme sa postignutim golom....moze li da nastavi..?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Liverpool XI vs. Stoke: Mignolet; Johnson, Enrique, Skrtel, Toure; Lucas, Allen, Henderson; Coutinho, Sterling, Lambert.
                      Nije mi jasno sto ovakav vezni.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Od Alena mi više nije dobro.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Sta je sa Lalanom?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ajoj, dal nam vezni drze Allen i Lucas?
                            Sta se desava sa Canom i Morenom?Jesu li oni nesto skrivili Rodzersu ili...? Mogao je Can uleteti umesto nekoga od ove dvojice...
                            Stivi sa klupe, to razumem.Al zar nije bolje da se Hendo prebaci na Lucasevo mesto, Can umesto Allena, a Lallana iza Lamberta. Ne mogu nikako da skontam Rodzersa u poslednje vreme, i njegove ideje....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Lambert je za Balotellija bogotac licno.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mnogo srece danas, mnogo. Al' bitna su 3 boda, konacno!

                                Comment

                                Working...
                                X