Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Kakvo pojacanje ebote. Koliko samo sigurnosti on daje zadnjoj liniji. Romina odbrana je presmesna ove sezone bez njega, iako Olsen nije uopste los golman.
    Baš je teško da se čovek navikne na TOP golmana posle Migsa i Kariusa. Njih dvojica su paničili na svakom koraku. A sa druge strane imaš Allisona koji je uvek miran, nikad ne paniči. Pun samopouzdanja. Kad krene na loptu, znaš da je krenuo i da nema trunke oklevanja. Dobili smo golmana koji gospodari svojim kaznenim. Masivan je i kad su neki centaršutevi i slično, može da se nosi sa visokim napadačima.

    Ditribucija na vrhunskom nivou. Već smo dali par golova tako što je on odmah krenuo kontru. I duge lopte su mu vrhunske.

    Na liniji je odličan. A i 1na1 su mu jača strana koliko sam primetio. Postavlja se odlično.

    Očekivao sam da dobijamo odličnog golmana, ali ovo je prevzišlo moja očekivanja.



    On i VVD, nikad bolje potrošene pare. Najveći dokaz je da niko više i ne pominje njihovu cenu.

    Sve ti je jasno, kad je i Pixi priznao grešku. To je za mene dovoljan dokaz.
    Last edited by z0La; 11-12-18, 09:39.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Slicne muke sam imao dok nisam skinuo acestream. Nemam SK pa sve sto nema na Areni gledam tu. Baaas sam zadovoljan tako da bih vam to preporucio Jedino sto se tesko nadje SK ili Arena ali zato su tu Sky, BT..
      Bez acea ne izlazim iz kuće.

      Samo što mi i on secka. Ne znam, verovatno ovih mojih 10mba neta ne mogu to lepo da podrže. HD i ne tražim, to nema šanse da pogledam. Jedino one SD Ruse, ali i oni seckaju. Prošli put nisam mogao da gledam protiv Barnlija...

      Daću im 50 dindzi, pa da probamo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Liverpool FC -YNWA

        Ja imam SBB-ov net od 100mb/s i opet hoce da ukoce ace streamovi. Probao sam linkove sa reddita i one playliste sa kanalima koje se mogu naci na netu. U principu fino rade ali nekako ukoci bas kad ne treba, pa onda bufferuje pa vrati nekoliko sekundi unazad...

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Bez acea ne izlazim iz kuće.

          Samo što mi i on secka. Ne znam, verovatno ovih mojih 10mba neta ne mogu to lepo da podrže. HD i ne tražim, to nema šanse da pogledam. Jedino one SD Ruse, ali i oni seckaju. Prošli put nisam mogao da gledam protiv Barnlija...

          Daću im 50 dindzi, pa da probamo.
          Ta brzina je dovoljna za HD, samo ne valjaju strimovi.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ta brzina je dovoljna za HD, samo ne valjaju strimovi.
            Ima li kakve veze i do kompa? Prilično je star(10+ godina). Nevezano sa netom, ne mogu da gledam npr. film u 1080p jer koči i komp ne može da podrži.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ima sigurno, ali vidiš kod limuna da isto trza i to obično bude kad je najveće opterećenje. Najpouzdaniji su legalni provajderi, poslije njih nelegalne iptv liste i to mora biti neko od rješenja svima. Tražiti strimove po netu je najgora kombinacija.

              Comment


              • Sad ću baš da probam ovaj kliksport. Ako se dobro pokaže, biće odlićna opcija za nokaut fazu LŠ-a. To je 150-200 dindzi mesečno, što nije mnogo ako radi dobro.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Baš je teško da se čovek navikne na TOP golmana posle Migsa i Kariusa. Njih dvojica su paničili na svakom koraku. A sa druge strane imaš Allisona koji je uvek miran, nikad ne paniči. Pun samopouzdanja. Kad krene na loptu, znaš da je krenuo i da nema trunke oklevanja. Dobili smo golmana koji gospodari svojim kaznenim. Masivan je i kad su neki centaršutevi i slično, može da se nosi sa visokim napadačima.

                  Ditribucija na vrhunskom nivou. Već smo dali par golova tako što je on odmah krenuo kontru. I duge lopte su mu vrhunske.

                  Na liniji je odličan. A i 1na1 su mu jača strana koliko sam primetio. Postavlja se odlično.

                  Očekivao sam da dobijamo odličnog golmana, ali ovo je prevzišlo moja očekivanja.



                  On i VVD, nikad bolje potrošene pare. Najveći dokaz je da niko više i ne pominje njihovu cenu.

                  Sve ti je jasno, kad je i Pixi priznao grešku. To je za mene dovoljan dokaz.
                  Jel priznao? Kako li sam to propustio...

                  Pixi gledao Alison u polufinalu LS i odma halo efekat osudio ga.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Jel priznao? Kako li sam to propustio...

                    Pixi gledao Alison u polufinalu LS i odma halo efekat osudio ga.


                    Eno klinci dobili Napoli 5-0, nadam se da ce i seniori isto tako zavrsiti.

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Jel priznao? Kako li sam to propustio...

                      Pixi gledao Alison u polufinalu LS i odma halo efekat osudio ga.
                      Priznao, i od mene je dobio . Treba biti čovek i priznati.

                      Kakvu sredinu očekujete večeras...pošto se ostatak tima sam crta.

                      Ja mislim Keita-Hendo-Gini. Hendo i Gini dupli pivot, i Keita ofanzivnija uloga.

                      Samo da ne izbaci Milner-Hendo-Gini. Očigledno je da to više ne pali...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Uff bre pa nisam ja njega osudio, samo sam rekao svoje misljenje u datom momentu. Nisam ja nijednog momenta rekao da je on los golman, ili mozda i jesam ali ja mislim da nisam. Previse sam bio zagrizen za Oblaka, ali sam pogresio. Mislim da bi Oblak bio gori od Bekera.

                        Al ono, hvala ti Zola, ti mene jedini voles ovde, svi ostali me hejtuju.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Al ono, hvala ti Zola, ti mene jedini voles ovde, svi ostali me hejtuju.
                          Ma jok, omiljena si ti persona ovde, to ti garantujem.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment




                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #LFC line up v Napoli: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Milner, Salah, Firmino, Mane.

                              Subs: Mignolet, Fabinho, Lovren, Keita, Sturridge, Shaqiri, Origi.
                              Što me nervira Klopp sa ovim njegovim forsiranjem ove trojke na sredini...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Nadam se da Fabinha i Keitu odmara za Junajted
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X