Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 12ti mec bez poraza u PL-u.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Kaze agent Vietta da ga zelimo, i da je deal moguc na leto. A prica ide otprilike da momak ima 10m klauzulu, ako je to stvarno istina, tu nema sta da se ceka.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Taj ako ode ide kod Chola. Nek se još malo kali u Primeri.

        Inače nešto mi malo 10 milki, to baš ništa. Možda će potpisati novi ugovor posle dobrih partija na jedno par godina sa klauzulom od bar 25-30 milki.

        Comment


        • Mislim da sam negde procitao da ima oko 20 miliona evrica klauzulu, sto mu dodje oko 14-15 miliona funti. Sto je realno za njegove godine i potencijal sasvim ok cena...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Kaze agent Vietta da ga zelimo, i da je deal moguc na leto. A prica ide otprilike da momak ima 10m klauzulu, ako je to stvarno istina, tu nema sta da se ceka.
            S obzirom kakvi igraci danas vrijede po 20-30 mil , mali Vietto sigurno vrijedi vise od 10 mil , eksplodirao je u dresu Villarreala.

            Decko ima tek 21. godinu i vec pokazuje kakvo znanje i talenat ima.

            Ako je istina da je cijena 10 mil , slazem se da nema tu sta da se ceka.

            Spoiler
            Last edited by Rossonero; 05-03-15, 00:27.

            Comment


            • Originally posted by PiXarr View Post
              Koliko je lepo izgledao tim danas, samo da se resimo kancera sto pre. Docice i Origi, pa bice to prelepo za gledanje. Mozda da probamo Lakazeta da uzmemo, ako je ikako moguce i jednog dobro stopera. I to bi bio tim za narednih 5-10god.

              Koliko mi je drago zbog Henda, prelep gol i jos lepsa asistencija. Nije jos autoritet, kakav bi trebao da bude. Ali sto se tice odnosa prema timu, atmosferi i toj podrsci ostalim igracima tu je fantastican.


              Najvaznije je ne prodati kutinja,sterlinga,ibea. zadrzati kostur. dovesto jos jednog iole dobrog spica, nekog stopera i desnog beka. i mozda ceha iz celzija

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Tako je Dany..... Ko ono rece da je digao ruke od Hendersona sto se tice napada....odlicna asistencija!
                Pa ja sam taj prozvani "stručnjak" ..........
                Ne znam odkud sada to silno samopouzdanje, prosto je neverovatno da je to po imenima potpuno ista ekipa od jesenas, a kada pogledaš svakog igrača pojedinačno...., pojma nemam šta im Brendon uradio.
                Ježio sam se kad god bi neko Alena spomenuo, a lik sada opušteno igra fudbal, k'o pravi
                Radovao sam se ovom malom prekidu u prvenstvu, ali sada mi je malo i krivo, ko će dočekati 16., ne volim te utakmice ponedeljkom uveče, ali šta da se radi, neka se ekipa malo osveži,
                pa neka nastave gde su sinoć stali
                ¡Si Señor!

                Comment


                • ¡Si Señor!

                  Comment


                  • ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by somborac View Post

                      Mislim da ce Dzonson na desnog centralnog beka, a Markec i Lallana wing bekovi. Sto bi trebalo da znaci da ce Can u sredinu..
                      Ocekujem bar jedan gol Danija, ali ne iskljucujem 2 komada...

                      p.s. Odbrana mi deluje vrlo ranjivo ovako, ali mi zato napad izgleda mnogo bolje. Ocekujem ovde 3-4 gola..
                      Last edited by z0La; 08-03-15, 15:30.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Lično mislim da će utakmicu šef svatiti puno ozbiljnije i da Čan ide na mesto desnog štopera, a Markec i Glen na pozicije wb (nadam se Markec desno).
                        Po meni Lalana ima nejmanje šanse za tu rolu, pošto je baš nepouzdan nazad.
                        Jak sastav, jaka klupa, i širina dovoljna za više opcija i promena i u samom toku meča, ostaje da vidimo kako će se to sve razvijati na terenu
                        Last edited by somborac; 08-03-15, 15:40.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • dobijamo 2:0

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Lično mislim da će utakmicu šef svatiti puno ozbiljnije i da Čan ide na mesto desnog štopera, a Markec i Glen na pozicije wb (nadam se Markec desno).
                            Po meni Lalana ima nejmanje šanse za tu rolu, pošto je baš nepouzdan nazad.
                            Jak sastav, jaka klupa, i širina dovoljna za više opcija i promena i u samom toku meča, ostaje da vidimo kako će se to sve razvijati na terenu
                            Fora je sto ako Can ode na desnog stopera, onda fali jedan u sredini. Nesto ne verujem da ce Lallana biti tu pored Henda, ili Cou...
                            Uglavnom, sad cemo videti kako i sta...


                            p.s. Ipak Can na sredini, A Dzonson desni centralni bek. Ovo je bas ofanzivna postava...;)
                            Last edited by z0La; 08-03-15, 16:02.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=967446

                              Ajmo u Championship
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post


                                I njega za 20 miliona, samo udri...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X