Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije on oduvek tako nesiguran a i prilicno sam siguran da dobar deo krivice nose recimo Lovren i Moreno za neke jeftine golove koje je primio ove sezone... Slazem se da vam treba novi golman ali bojim se da nece nista promeniti dok je odbrana takva kakva je

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Dok se ne dovede ozbiljan golman Simon mora da brani. On je bar dobar shot stopper, Dzouns se baca u suprotnu stranu od lopte.

      Sto napisa neko na Twitteru, we are playing with false keeper.
      sigpic

      Comment


      • E pazi sad, golman je "plejmejker" odbrane ako se moze tako reci. On rasporedjuje igrace, prica, govori ko je kome iza ledja, odakle koji igrac dolazi. Maltene golman ti je pola odbrane, jos ako je nesiguran kao Migs onda i stoperi grese i primas smesne golove kao mi.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nije branio protiv Uniteda, pa je Lovren opet bio u elementu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Nije branio protiv Uniteda, pa je Lovren opet bio u elementu
            Pa protiv Junajteda smo igrali bez golmana
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by PiXarr View Post
              E pazi sad, golman je "plejmejker" odbrane ako se moze tako reci. On rasporedjuje igrace, prica, govori ko je kome iza ledja, odakle koji igrac dolazi. Maltene golman ti je pola odbrane, jos ako je nesiguran kao Migs onda i stoperi grese i primas smesne golove kao mi.
              Dzouns je inace sinonim sigurnosti. Ne provaljuj vise molim te i u svoje ime a verujem i u ime ostatka foruma.
              sigpic

              Comment


              • Mnogo fali staridz. Mnogo.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Dzouns je inace sinonim sigurnosti. Ne provaljuj vise molim te i u svoje ime a verujem i u ime ostatka foruma.
                  Samo mi reci gde sam ja tu pominjao Dzonsa??
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Itekako sam svestan za šta je sve Brendan kriv i odgovoran, ali stvarno ima nekog napretka u igri, i u njegovoj postavki igre u nekoliko zadnjih utakmica, adekvatnih rezultata nema ni u najavi, ali bar se imamo čemu nadati.....
                    Većina konkurenata igra i gore nego mi, ali trenutno imaju više bodova, da, to malo frustrira, ali imamo se čemu nadati, jel ima ovde još prostora za napredak, jedan odma upotrebljiv napadač i povratak Staridža bi verujem sve preokrenulo na naš mlin.
                    Treba ga pustiti na miru da radi pa da vidimo...., terati, samo da bi se nešto menjalo nije nikakvo rešenje, a svi ovi koji su ovde spominjani, pa šta da vam kažem, tuga.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Bili ste bolji, mnogo bolji, ovaj nezasluzeni bod je za nas kao pobeda. Ocajna igra Arsenala...
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Bili ste bolji, mnogo bolji, ovaj nezasluzeni bod je za nas kao pobeda. Ocajna igra Arsenala...
                        Heh, da ste pobedili, to bi baš bilo možda previše, ovako je možda i pravedno ispalo na kraju......
                        I vi ste kao mnogi ove sezone čekali da se Liverpul sam pobedi, nadam se da od danas toga više neće biti ove sezone
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Heh, da ste pobedili, to bi baš bilo možda previše, ovako je možda i pravedno ispalo na kraju......
                          I vi ste kao mnogi ove sezone čekali da se Liverpul sam pobedi, nadam se da od danas toga više neće biti ove sezone
                          Koje crno pravedno, aktivan posed od 63% i sutevi 27:7. Samo Venger moze tako da ne izgubi utakmicu.

                          Emre mora da igra. Ne interesuje me u kojoj formaciji i umesto koga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam da li si gledao utakmicu, ali u 95. minutu smo još gubili i imali igrača manje.
                            Nismo puno slabije ni protiv MUN-a igrali, pa smo našamarani, ok, ako tražiš neku pravdu u bukvalnom smislu onda si u pravu, ali fudbal često nema veze sa time.
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Originally posted by somborac View Post
                              Ne znam da li si gledao utakmicu, ali u 95. minutu smo još gubili i imali igrača manje.
                              Nismo puno slabije ni protiv MUN-a igrali, pa smo našamarani, ok, ako tražiš neku pravdu u bukvalnom smislu onda si u pravu, ali fudbal često nema veze sa time.
                              Ja da nisam gledao utakmicu? Poslednji put nisam gledao Liverpul u Liga Kupu 2010. protiv Northamptona i to zbog obaveza.

                              Dokle vise Venger da se provlaci ne znajuci nista? Kad nas sabije Palas u 16m rec necu reci ali ovo je smesno. Realno je bilo 2 razlike za nas i da im pridjes na 2 boda + dobar raspored do februara i vrlo moguce 4. mesto. Ovako ce nastavnik opet da se provuce ni kriv ni duzan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo je sasvim druga tema, šta smo danas propustili, pa to je jasno ko dan, ja samo skrećem pažnju da smo umalo i bez boda ostali.....
                                Ali evo da tebe pitam nešto, da li bi u ovom trenutku više voleo da imaš +5 u odnosu na Arsenal, i njihovu igru, ili bi ipak da ostane sve kako je trenutno?
                                Ako me razumeš šta želim da pitam, mogu i drugi dati odgovor, baš me zanima
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X