Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    PiXarr, da li si ikada u životu, barem jednom razmotrio mogućnost, da jednostavno nisi u pravu......
    Mogu se eventualno složiti, da je moglo za manje para, da nijednom još nije bio na nivou iz Benfike, ali da je bezperspektivan, pa to je presmešno
    Nisam rekao da sam u pravu, vec iznosim svoje misljenje. I ponovio sam da bih voleo da ne budem u pravu sto se njega tice. Ne vidim zasto imate toliko potrebe da nekog spustate i da prozivate.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by dzoker View Post
      Koja sramota da nema Suareza u izboru za zlatnu loptu. Uefa mafija!
      On je nominovan za Zlatne zube.

      Comment


      • Pobeda je bitna, mada nekako vise bitan detalj sa utakmice, gol Baloa.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment




        • Steven Gerrard could leave Liverpool in summer to further playing career

          Comment


          • Ma ne ide on nigde.

            Inace Mariov post na twiteru.
            Last edited by Scouser; 31-10-14, 12:29.

            Comment


            • I ja se nadam uz Maldinija i Totija jedan od najdrazih mi igraca.

              Neka legenda zavrsi karijeru u klubu u kojem je od malih nogu i klubu kojem je dao sve.

              http://www.liverpoolfc.com/news/late...ool-strike-duo

              A gledaj u brata profilne slike na twiteru.
              Last edited by Rossonero; 31-10-14, 12:43.

              Comment


              • Nista me vise ne cudi danas, kada je Lamps mogao, sto ne bi i Stivi. Nikad nece biti na starom nivou, a verovatno ni na onom nivou od prosle sezone. Verovatno i on ne vidi sebe vise kao lidera, i pametno misli, da preda stafetu mladjima, prosle sezone se i emotivno ispraznio zbog tog prokletstva "nemanja" ligaske titule, tako blizu, a tako daleko. Bez obzira, on ce legenda kluba ostati uvek, pa makar ga i "oterali" iz istog, a klub ce postojati i nakon njega, i zaista ne zelim da posmatram ovo kroz prizmu neke kataklizme. Iako je daleko jos od toga, i da ce mu vlasnici verovatno ponuditi ekstenziju, koja ce sigurno biti mali pay cut.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Gostujemo na St.James Park-u u najgorem mogucem trenutku. Posle 3 vezane pobede Njukasla, i to posle pobeda nad Sitijem i Sparsima, sigurno su puni samopouzdanja. A ako sutra pobede bice na samo bod iza nas. Mi smo nepoznanica, ko god da izadje bice tesko postici gol kao i na svakoj utakmici do sad. Definitivno moramo da igramo sa dva klasicna napadaca Balotelli i Lambert/Borini. Borini je najbolje odigrao u kupu i verovatno ce dobiti priliku sutra, bar se ja nadam.Coutinho mora da bude u startnoj postavi, ne znam sta radi Brendan s njim, cuva ga za kup utakmice? Znam samo da mec nece biti dosadan, Liverpul ne zna da igra kada ima prednost, maltene samo je bitno ubaciti loptu u 16 i oni ce primiti gol, sto je za tim koji hoce titulu neozbiljno.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Opet danas sa jednim spicem....

                      Kapiram da ce malo opreznije Rodzers da krene,jer je Njukasl u dobroj formi...ali opet mislim da je trebao sa 2 spica da pocne...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jos jedno tuzno izdanje, tesko je izdvojiti protiv koga smo slabije odigrali, ali ova tekma je mozda i najslabija. Potroseno 120 milki, od starta sezone nismo napredovali, cak sa svakom odigranom tekmom smo sve gori i gori. Najvise me nervira ova Brendanova tvrdoglavost ( ne znam kako bih drugacie nazvao ), covek forsira totalno pogresnu taktiku iznova i iznova. Mislim da nema nista od top4 plasmana. Mnogo stvari mora da se menja...

                        Comment


                        • Preslikani Spursi od prosle sezone, ali bukvalno.

                          Comment


                          • mnogo fali sturridge

                            Comment


                            • Ovde je vise u pitanju Brendanova tvrdoglavost jer je i Sturridge i sama igra bila losa kad smo igrali sa jednim napadacom, ali ja i dalje prizeljkujem da vidim zajedno Coutinha i Lallanu tj. da zajedno pocnu tekmu.

                              Comment


                              • I nije mi jasno sto ne da Susu sansu, decko moze da igra i krilo i ofanzivnog veznog.
                                Last edited by Scouser; 02-11-14, 12:24.

                                Comment

                                Working...
                                X