Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bolje onda soka nekog kupiti

    Nego interesuje me ima li ko sa foruma da mozda planira ici na finale?
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Ma bolje onda soka nekog kupiti

      Nego interesuje me ima li ko sa foruma da mozda planira ici na finale?
      Ovo je bilo nisko...

      Hoću ja Jax, ako platiš naravno.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Najjaci je Zola kada napise kako pije zestinu, pa onda doda da je to Hajniken.
        Pa sta je onda rakija za tebe Zolinjo?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Najjaci je Zola kada napise kako pije zestinu, pa onda doda da je to Hajniken.
          Pa sta je onda rakija za tebe Zolinjo?
          Ne pijem ja rakiju, a ni žestinu inače.

          Hajniken tu i tamo i to je to od mene. Nisam neki ljubitelj alkohola.

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ja ne očekujem ništa iskreno, i tako je valjda i najbolje. Kompany mi je raspršio skoro sve nade u prošlom kolu.
              Treba čestitati momcima na najboljoj sezoni koju sam ja ikad ispratio od kako znam za LFC, i iskreno se nadam da će sezona biti krunisana trofejem jer ovi momci a pogotovo Jurgen, to i zaslužuju.

              A danas, što bi Klopp rekao pred revanš sa Barcom, it's impossible, but we have a chance.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ja nikako da se pomirim sa gubitkom titule osvojili smo zastrasujucih 97 bodova i nije bilo dosta.
                Ostaje nam Liga Sampiona pa ni to nije lose.
                Salim se naravno sve cestitke momcima i strucnom stabu sezona je bila odlicna a dogodine titula ako bog da i sreca junacka.

                Comment


                • Barsa je zavrsila De Ligta i bas mi je drago zbog toga.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Citam na TWu, pominje se Zijeh, to bi bilo vrh.

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Obzirom da Klopara voli da šopinguje po Nemačkoj i da Milner puni 34 uskoro, ne bi me čudilo da pojurite Askasibara.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Što se mene lično tiče, daj Wernera i Brandta i nekog normalnog levog beka za rotaciju...i ja srećan.

                        Werner ne bi trebalo da bude više od 50 milki. Brandt ima klauzulu na 25 miliona(to bi bila krađa roka ako uspemo) i može neki mlad bek za rotaciju. To bi bio odličan transfer rok od 100 milki. Prodati par igrača za balans i prava priča.

                        Videti da li mali Gomez može da veže 20 utakmica bez povrede. Ako ne može, pojuriti možda i nekog štopera.

                        p.s. Sad zaboravih i da Migs ide. Uzeti nekog golmana umesto njega. Nešto tipa Stekeleburg ili Kavaljero.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Uhvatih sada na Areni golove iz finala sa Alavesom, kakva utakmica jebotee

                          Tada još bio zlatni gol

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Što se mene lično tiče, daj Wernera i Brandta i nekog normalnog levog beka za rotaciju...i ja srećan.

                            Werner ne bi trebalo da bude više od 50 milki. Brandt ima klauzulu na 25 miliona(to bi bila krađa roka ako uspemo) i može neki mlad bek za rotaciju. To bi bio odličan transfer rok od 100 milki. Prodati par igrača za balans i prava priča.

                            Videti da li mali Gomez može da veže 20 utakmica bez povrede. Ako ne može, pojuriti možda i nekog štopera.

                            p.s. Sad zaboravih i da Migs ide. Uzeti nekog golmana umesto njega. Nešto tipa Stekeleburg ili Kavaljero.
                            Brandt koliko samo dobar igrac, strasno potcenjen i zapostavljen od strane medija. On i Havertz dragulji Leverkusena.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Brandt koliko samo dobar igrac, strasno potcenjen i zapostavljen od strane medija. On i Havertz dragulji Leverkusena.
                              Havertz čak i više od Brandta. Taj mali bi mogao da bude baš baš TOP igrač.

                              Sa Brandtom smo mirni što se rotacije krila tiče. Za 25 milki dobiješ mladog, odličnog igrača koji se savršeno uklapa u Kloppov sistem. Mnogo više od npr. Šaćirija.

                              Prosto ne vidim da bi mogli za te pare da nađemo boljeg igrača na toj poziciji.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • A od Fekira se definitivno odustalo?


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X