Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klop jos uvek nije izgubio dvomec u Liverpoolu. Trece finale, vreme je za trofej.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Liverpul bi morao da pojuri i Dibalu i dva štopera. Duga je sezona, treba prodati onog Lovrena...
      Last edited by Cassius Clay; 08-05-19, 08:31.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ovo je neki drugi Murinjo koga nisam upoznao. Slazem se u potpunosti, a i gospodski sa Murinjove strane na kraju.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Nisu revijalne, ali bez Salaha i Firmina i uz 3-0, rekao bih da su nam šanse nekih 5%.
          Kako procenti ponekad postaju nevažni.

          Otkad je Klopp tu, ove srčka tekme nam se dešavaju bar jednom u sezoni. Onda u LE onaj preokret protiv Dortmunda 4-3. Pa i protiv Viljareala kad smo okrenuli u polufinalu na Enfildu. Prošle sezone protiv Sitija 4-3. Da ne pominjem Romu i Siti u LŠ-u. I ove sezone sad ovo. Sa Kloppom nam je zagarantovana jedna ili više ovakvih utakmica po sezoni.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Comment


            • Iako sam navijac Barse moram da vam cestitam iz sveg srca.
              Zasluzeno.
              Drago mi je da se najveci engleski klub ponovo uzdize poslije jednih mracnih vremena i nadam se da njegova dominacija u engleskoj i evropi potrajati,rame uz rame sa Barsom,Sitijem,Bajernom ,Juventusom a nadam se i uskoro Milanom kao jednim zdravim klubovima koje mnogo volim.
              Klop je strasan lik,najsimpaticniji evropski trener i rekao bih jedan gospodin prije svega.

              Comment


              • Ja sam ljudi moji prespavao tekmu, komiran bio došao kući, a isto mi se desilo onomad protiv Dortmunda u LE.

                Nmg da opišem stanje kada sam video rezultat, presrećan ali i tužan šta sam zapravo propustio.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Paralela dva spektakularna preokreta

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman View Post
                    Ja sam ljudi moji prespavao tekmu, komiran bio došao kući, a isto mi se desilo onomad protiv Dortmunda u LE.

                    Nmg da opišem stanje kada sam video rezultat, presrećan ali i tužan šta sam zapravo propustio.
                    Auuu, a baš vidim da te nema sinoć da ostaviš koment u LŠ temi ili ovde. Pomislih da te uhvatila srčka.

                    Baš bedak. Ne mogu ni da zamislim osećaj.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Auuu, a baš vidim da te nema sinoć da ostaviš koment u LŠ temi ili ovde. Pomislih da te uhvatila srčka.

                      Baš bedak. Ne mogu ni da zamislim osećaj.
                      Ko zna što je to dobro moj Zola, razmišljam da ne gledam finale, možda je to neka vrsta talije.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Steta sto je ispao Ajax, Spursi nam uopste ne leze, poslednjih 5/6 meceva se dosta mucimo sa njima.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Na jednom topiku je Zola napisao da je Alexander kralj zbog onog kornera.... to se Zola vezbalo na treningu, to ne umanjuje genijalnost izvodjaca prekida.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Ko zna što je to dobro moj Zola, razmišljam da ne gledam finale, možda je to neka vrsta talije.
                            Nemoj zezati. Ipak ove sezone igramo protiv baksuz trenera...a naš baksuz vs njihov baksuz = poništavanje. Tako da krećemo od 0. I na sve to dodaj da je Karius daleko u Turskoj.

                            Drmne se nešto žestoko pre finala(u mom slučaju 7-8-9 Hajnikena) kao prošle sezone i da se na miru pogleda tekma.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ako se pije pivo onda se pije Carlsberg, nemoj mi to zensko pivo Zola.


                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ako se pije pivo onda se pije Carlsberg, nemoj mi to zensko pivo Zola.


                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Imam doživotni ugovor sa Hajnikenom Pixi. Nije do mene.

                                Šalu na stranu, najviše mi leži Hajniken.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X