Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Stvarno ga nisam pratio, tako da neam pojma. Vidim samo da je mlad, tako da verujem da će biti skup.

    Moj prvi pik je Oblak. Dao bih za njega koliko traže. Nek spreme 70-80 miliona i da rešimo konačno tu poziciju golmana za narednih 10 godina. 80 miliona da nemaš problema u sledećoj deceniji sa golmanom nije velika suma.
    Volim ja Oblaka,al opet bi pre Alisona,on ja lagano prvi golman Brazila ispred Edersona,spasavao je Romu ove godine dosta,sa obzirom kakvu odbranu ima(nema )Roma,a nece biti on ispod 60- 70m,a Oblak mislimda ne ide ispo 100m

    Meni su trenutno top 5 golmana,ne racunam Bufona on mi najbolji ikada,al trentna forma nije, nebitan redosled Alison,Kurtoa,DDG,Ter stegen,Oblak,ali ima jos dobrih u TOP 10

    Comment


    • Ma moze i 80m za Oblaka, i ti ga precera. Imacemo najskupljeg golmana i najskupljeg stopera na svetu

      Mada bih ja jos nesto capnuo iz tog Atletika, nesto iz zadnje linije.
      Last edited by Brian McShtull; 16-01-18, 10:51.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ma nece ga pustiti ispod 100m,Colo,a Alison nije nista slabiji a manje bi kostao,kako god obojica su vrh i ako uspete bilo kog da uzmete ispred Parizana vama dobro,ide vam na ruku ako se oni popale na marketing i Raiolu i ostale gluposti pa krenu po Donorumu i isplate klauzulu,mislim da je ima i da je 100m ,a on mi recimo nije u TOP 5 samo je izvikan

        Comment


        • Mislim da je s januarom gotovo sto se Liverpula tice, ali bi trebali vec da zavrse nekog od njih dvojice za leto.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Spominjao se Alison i sam on je rekao da bi u LFC ali tek na leto.

            Comment


            • Nije on to rekao, ne bi ni smeo. Rim, jako teska sredina. Izjavio ovaj Sik pre nego sto je ljudski debitovao da sebe vidi u buducnosti u Junajtedu ili PSZ-u odma se uzbuna digla u Rimu. Morao da se pere novim izjavama, klub pisao demante... Komedija. Slicno nesto bi bilo i sa Alisonom da je to izjavio.

              Comment


              • Comment


                • Ne možemo mi sigurno da resimo bilo sta za narednih 10 godina, jedino da se ne pokazuje previse, da bude prosecan inace ode u neki veci klub, kao i svaki igrac koji je zablistao kod nas.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Volim ja Oblaka,al opet bi pre Alisona,on ja lagano prvi golman Brazila ispred Edersona,spasavao je Romu ove godine dosta,sa obzirom kakvu odbranu ima(nema )Roma,a nece biti on ispod 60- 70m,a Oblak mislimda ne ide ispo 100m

                    Meni su trenutno top 5 golmana,ne racunam Bufona on mi najbolji ikada,al trentna forma nije, nebitan redosled Alison,Kurtoa,DDG,Ter stegen,Oblak,ali ima jos dobrih u TOP 10
                    Znaš kako, kad se posle 5 godina oslobodiš kancera zvanog Minjole, svaki iole pristojan golman za mene je TOP golman.

                    Tako da, samo nek bude pouzdan i to je to. Ne mora čak ni da ima ludačke reflekse. Samo da je siguran, da ume da komanduje svojim kaznenim i da kupi lepo centaršuteve. Valjalo bi i dobra distribucija, ali to može da se toleriše.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Suvisno je pricati o tome da li Liverpoolu treba novi golman. Da nikog ne dovedete golmana morate, ma nek kosta da kosta. Kakve golove primaju vasi golmani ono je zalost, ti ljudi sebe nazivaju profesionalcima

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Suvisno je pricati o tome da li Liverpoolu treba novi golman. Da nikog ne dovedete golmana morate, ma nek kosta da kosta. Kakve golove primaju vasi golmani ono je zalost, ti ljudi sebe nazivaju profesionalcima
                        100 miliona bih ja sutra dao za golmana koji je klasa. Ne bih žalio. Pogotovo ako ti rešava problem za dug naredni period.

                        Ali što kaže mark, odlepršao bi on u drugi tim brzo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Belgian publication Het Nieuwsblad claim that Napoli would be prepared to pay €20m to sign Simon Mignolet. (@LivEchoLFC)
                          Odmah ga sutra zapakovati sa sve mašnicom. Nek pođe put Reine slobodno.

                          Ostaviti Karijusa i Warda ako već nećemo uzimati novog golmana. Nikakav gubitak, a možemo da uzmemo lepih 20 miliončića.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Odmah ga sutra zapakovati sa sve mašnicom. Nek pođe put Reine slobodno.

                            Ostaviti Karijusa i Warda ako već nećemo uzimati novog golmana. Nikakav gubitak, a možemo da uzmemo lepih 20 miliončića.
                            Nismo mi te srece....

                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Neće taj, pustio je on pipke duboko...

                              Sad je tek skontao šta je lupio, pa prpa guzi.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Nadam se da će se od sledećeg kola vratiti Migs na gol, treba mu samopouzdanja, a ove godine brani i više nego solidno. Ne znam šta bi Klopu da eksperimentiše s Kariusom sada, moglo je da nas košta bitnih bodova.

                                Za sledeću godine može se razmotriti novi golman, mada prvo dovesti desnog beka ako je Klajn urmo , nekog zadnjeg veznog i zamenu za Kutinja. Migs može dovoljno dobro odraditi posao. Ward bi bio solidna opcija za drugog golmana.

                                Comment

                                Working...
                                X