Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Navodno, Liverpul danas nosi ove dresove.


      Glenu je inace trebala biti poslednja utakmica, ali nema ga ni na klupi.

      Comment


      • Rekli su odavno da ce se treci dres otkriti u ovoj tekmi.
        Evo bolja slika.

        Spoiler


        Dobro izgleda moram priznati.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • i meni je odlican, moze se cak nositi i u casual stilu.

          Comment


          • sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kakva simbolika, najveći poraz Liverpula u PL baš za oproštaj od legende.....
              Stvarno sam više bio za 4. sezonu Brendana, ali sada nekako priželjkujem da ga spakuju u paketu sa balavim Rahimom i to po mogućnosti na prvi avion.
              Last edited by somborac; 24-05-15, 17:01.
              ¡Si Señor!

              Comment


              • upao sam u komu

                Comment


                • Nisam pisao uopste na ovoj temi u poslednje vreme, sada necu pisati ko je kriv, sta je trebalo, sta nije.

                  Po mom misljenju treba cela rekonstrukcija tima.
                  Ako se vec nema mnogo para, golmana ostaviti, ionako Mignolet nije imao toliko bas losu sezonu.

                  Flanagan-Hvala mu na onoj sezoni, borben jeste, al limitiran igrac. Vreme je da ode.
                  Johnson-Prima dobru platu, niti ista igra, vreme mu je da ode.
                  Lovren-Ne interesuje me sto je dosao za 25m, i sto je dosao proslog leta, vreme je ode, ako treba i platio bih da ode.
                  Mankiljo-Mlad je i zadrzao bih ga, otkupio bih njegov ugovor, moze da postane dobar desni bek.
                  Moreno-Isto je mlad, treba defanzivu da popravi, zadrzao bih ga
                  Sakho-Rodgers ga bas i nije nesto gotivio, mislim da bi ga trebalo zadrzati.
                  Skrtel-Zadrzati ga, al ne kao prvu i glavnu opciju u odbrani.
                  Enrike-Vreme je..
                  Toure-Isto
                  Allen-Boze bacenih 20m, idi.
                  Can-Veliki talenat, zadrzao bih ga naravno.
                  Cou-Zadrzao naravno
                  Henderson-Zadrzao, al opet iako je kapiten sada, ne treba da bude glavna opcija na sredini. Nema kapacitet
                  Ibe-Ostaje i zadrzao bih ga ofc
                  Lallana-Zadrzao bih ga, bacenih 30m, al opet eto moze da ulazi sa klupe.
                  Balotelli-Bacene pare, nek ide i on.
                  Borini-Nek ide, nekada kao bio talenat, nista nije pokazao, bacene pare
                  Lambert-Jeste veliki navijac Liverpoola, svaka mu cast, al nema kvalitet. Neka ide
                  Markovic-Na pozajmicu gde ce igrati 30 utakmica barem
                  Sturridge-Zadrzati ga

                  Rodgersa oterati naravno...


                  Sada ce neko meni da kaze, ko ce da nam igra ako odu svi ?
                  Po mom misljenju treba da se dovedu mladi igraci, sa kojima ce se potpisati ugovor na 4-5 godina, talentovani naravno, i ako nista drugo da se pocne iz pocetka, a ne dovodi precenjene Engleze za po 30m...


                  Ovo naravno se nece desiti, vec ce ostati Rodgers, dovesce se za 100m neki polu-fabrikati i opet isto..

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    Nisam pisao uopste na ovoj temi u poslednje vreme, sada necu pisati ko je kriv, sta je trebalo, sta nije.

                    Po mom misljenju treba cela rekonstrukcija tima.
                    Ako se vec nema mnogo para, golmana ostaviti, ionako Mignolet nije imao toliko bas losu sezonu.

                    Flanagan-Hvala mu na onoj sezoni, borben jeste, al limitiran igrac. Vreme je da ode.
                    Johnson-Prima dobru platu, niti ista igra, vreme mu je da ode.
                    Lovren-Ne interesuje me sto je dosao za 25m, i sto je dosao proslog leta, vreme je ode, ako treba i platio bih da ode.
                    Mankiljo-Mlad je i zadrzao bih ga, otkupio bih njegov ugovor, moze da postane dobar desni bek.
                    Moreno-Isto je mlad, treba defanzivu da popravi, zadrzao bih ga
                    Sakho-Rodgers ga bas i nije nesto gotivio, mislim da bi ga trebalo zadrzati.
                    Skrtel-Zadrzati ga, al ne kao prvu i glavnu opciju u odbrani.
                    Enrike-Vreme je..
                    Toure-Isto
                    Allen-Boze bacenih 20m, idi.
                    Can-Veliki talenat, zadrzao bih ga naravno.
                    Cou-Zadrzao naravno
                    Henderson-Zadrzao, al opet iako je kapiten sada, ne treba da bude glavna opcija na sredini. Nema kapacitet
                    Ibe-Ostaje i zadrzao bih ga ofc
                    Lallana-Zadrzao bih ga, bacenih 30m, al opet eto moze da ulazi sa klupe.
                    Balotelli-Bacene pare, nek ide i on.
                    Borini-Nek ide, nekada kao bio talenat, nista nije pokazao, bacene pare
                    Lambert-Jeste veliki navijac Liverpoola, svaka mu cast, al nema kvalitet. Neka ide
                    Markovic-Na pozajmicu gde ce igrati 30 utakmica barem
                    Sturridge-Zadrzati ga

                    Rodgersa oterati naravno...


                    Sada ce neko meni da kaze, ko ce da nam igra ako odu svi ?
                    Po mom misljenju treba da se dovedu mladi igraci, sa kojima ce se potpisati ugovor na 4-5 godina, talentovani naravno, i ako nista drugo da se pocne iz pocetka, a ne dovodi precenjene Engleze za po 30m...


                    Ovo naravno se nece desiti, vec ce ostati Rodgers, dovesce se za 100m neki polu-fabrikati i opet isto..
                    Срж !!!

                    Comment


                    • Rodgers: "If the owners want me to go I go but I still feel I have a lot to offer here."
                      Da ima bar malo obraza otisao bi sam, narocito poslije ovog danas. Bruka i sebe i ovaj klub ali boli me ku.ac sto bruka sebe nek se goni u 3 pm.

                      Comment


                      • Originally posted by SOMI View Post
                        Rodgers: "If the owners want me to go I go but I still feel I have a lot to offer here."
                        Da ima bar malo obraza otisao bi sam, narocito poslije ovog danas. Bruka i sebe i ovaj klub ali boli me ku.ac sto bruka sebe nek se goni u 3 pm.
                        A neko bi mogao reci isto tako da ima muda...

                        Comment


                        • i sta, treba opet da potrosi 100m na lovrene i ostale probisvete...

                          Comment


                          • Rodzerse odlazi sve ti jebem prevaro jedna na sta mi napravi moj klub!!! Ej Stouk siti! Sest komada. Sta se desava sa ovim engleskim ekipama i trenerima?? Kakve sve neznalice majko moja pa bolji fudbal se u Italiji igra!

                            Comment


                            • Ova 6-ica samo govori o tome kakva vam je bila sezona...

                              Comment


                              • Pearce i Echo sada skroz okrecu pricu, od skoro sigurnog Rodgersa, do moguceg otkaza.
                                Ali ponovicu, i da Klopp kojeg svi spominju kao slobodnog, dodje, malo toga ce se promeniti ako se unutar kluba stvari ne poprave drasticno.

                                I neka pojedinci malo kontrolisu svoj recnik na ovoj temi.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X