Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu je za Klopa. Ovo drugo bi došlo na ovaj ili onaj način.

    Comment


    • Ma kakav prolazak dalje, tek sad ide raspad. Klop je sam sebi pucao u nogu. A sve mi se vise cini da je Buvac bio taj mozak Liverpula, onog presinga i napadacke igre.

      Comment


      • Buvac i jeste mozak,Klop je samo harizma. Ceo svet vidi da nemamo vezni red i Klop ne reaguje,ne kupuje nikoga. Svaka iole normalna ekipa nas pojede na sredini.
        Psg i Napoli imaju laksi raspored i vece su sanse da prodju dalje.
        Klop je jedini trener iz top4 cija ekipa je nazadovala po kvalitetu igre u odnosu na proslu godinu.

        Comment


        • Ne kupuje nikoga, čovjek na zadnjem prelaznom roku doveo dva vezna igrača

          Comment


          • AMF je u pitanju,ne pratis.

            Comment


            • E svašta će se pročitati ovde.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                E svašta će se pročitati ovde.
                Nisu igrači kvalitetniji u odnosu na prošlu sezonu, doveli top golmana i world class stopera

                Comment


                • Alukard ti bolje znas od Kloppa a?
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Hahahahha,joj brate

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick
                      Ne znam za ostale evropske klubove, ali mi Liverpula H2H imamo na 3:1

                      I zanimljivost...
                      U Evropi je u 20 vijeku u takmičarskim utakmicama samo jedan neengleski klub dobio na Enfildu. Koji?
                      Originally posted by Uroš
                      Dajemo im još vremena da razmišljaju. tika taka tika taka
                      `Ajde, Ciganijo - budite dostojanstveni u pobedi.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ala ovih navijaca Zvezde odjednom svi jbt

                        Opustite se u kakvim smo situacijama bili ovo je nista. Setite se samo da smo imali napad Borini-Lambert i bice vam lakse

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          `Ajde, Ciganijo - budite dostojanstveni u pobedi.
                          To je kao da kazes Vucicu da ne drzi vanredne konferencije. Sad kad bi ispali u 4. ligu narednih 25 godina ces slusati kako je Pavkov dao gol Alisonu, Drobnjak je bio u autu, bio je ofsajd Milijasa, Zvezda je Srbija.

                          Idealan trenutak za vanredne izbore da se dostigne Putkovih 75%.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koji meltdown zbog jednog poraza voimja oca, mnogo vas je Klopara razmazio.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Zbog Zvezdine pobjede sreći nema kraja...
                              Ali... treba biti čovjek i priznati. Bez obzira na samu utakmicu Klop je sa upravom Liverpula pokazao da su gospoda!
                              Oni su nam spasili guzicu i prije same utakmice. Jednostavno nisu poveli igrača zbog koga bi mi imali sigurnu UEFA kaznu.
                              Navijači Liverpula na stadionu... ja to još nikada nisam vidio, aplaudirali su igračima Zvezde nakon utakmice!

                              I na kraju, pošto nije uredu da mi baš u prvom učešću ovog formata uzimamo titulu... neka Crveni odu korak dalje nego prošle godine!

                              Comment


                              • A i poraz ko poraz nije toliko strasno nego sto ce ljudi smarati narednim godinama u vezi Zvezde i Pavkova.
                                Ali vezano za mec, svi mrtvi, veoma mrtvi, vezni red najgori, bez imalo kreativnosti.

                                Comment

                                Working...
                                X