Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Ma opušteno.

    Bon ili tako nešto, Nemac.

    Trebalo je to pre SP.

    Meni je bezveze što mi nismo odradili neke transfere pre SP. Jer cena ode gore...

    Mada Holanđani, Italijani, ima ih još sede kući i gledaju SP, pa oni mogu da se odrade.
    A realno tesko ko ce pustiti igraca da ode pre SP kad zna da mu cena moze posle biti duplo veca.

    Zato sam se zacudio kad je bila vest da smo potpisali Fekira, to je nemoguce, posebno za onu sumu.
    Cekacemo da Francuska zavrsi sa nastupima i verujem da cemo dati koji milion vise na kraju.

    Comment


    • Comment


      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nabil Fekir's agent has told French TV the Lyon midfielder's transfer to Liverpool "is not finished."

          Agent Jean-Pierre Bernes said Fekir, on World Cup duty with France, could still end up at Anfield.

          "Why hasn't he signed? Because it is not finished. The story is not finished," Bernes said.
          ....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            ....
            Limune radiš a ćutiš... al dobro...

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Isti Klopara

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Znaci od golmana nista?

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Comment


                      • Ništa manje nisam ni očekivao.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Meni je ovo pomalo cudno. Čini mi se da su Kutinjo i Suarez posle godinu dana posto su produži svoje ugovore otisli u Barsu. Ne kazem na sledi isti scenario ali očigledno je sam igrac trazio veca primanja a i sa pravom ga klub nagradio, on treba da pokaze svetu sad da moze igrati konstantno na ovom top nivou. Ako to uspe naredne sezone ne sumnjam da ce neki velikan doci po njega.
                          Last edited by krele90; 02-07-18, 11:29.

                          Comment


                          • Odlične vesti!

                            Što ti je čudno krele? Čovek bukvalno pokidao sezonu. Klub hoće da ga nagradi boljim ugovorom i da ga zagrži srećnim i u klubu. Po meni odličan potez Liverpula.

                            Što se tiče dolaska nekog velikana po njega, ček da prvo vidimo šta Liverpul može sledeće sezone.

                            Van priče sam skroz. Šta se dešava po pitanju golmana?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Verovatno se čeka kraj prelaznog... Mene zanima da li je Buvac definitivno napustio Liverpul?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ja mislim da je on već otišao ako mi veruješ. Da samo čekaju "nešto", pa da potvrde.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X