Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skeptican sam sutra nesto protiv totenhema, jeste da smo ih naguzili u gostima 5 0 ali to moze biti mac sa dve ostrice. trebao bi brendan da ih motivise dodatno posle kikseva celsija i sitija

    Comment


    • http://www.mozzartsport.com/vesti/ro...ritiskom/73280

      Comment


      • Па морао је да му очита буквицу Брендо, кад чачка мечку, ко га јебе ми играмо растерећено. Ма ја сам уверен да иде данас лагана победа, шта сте бре скептични сви.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Igrac koji je ove sezone najvise napredovao u Ligue 1, i dobro je sto je ostao u Lyonu, a ostao je upravo zbog zelje da konkurise za Svetsko.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sastav isti kao protiv Sunderlanda samo što nema Allena i Sterling ponovo počinje utakmicu. Potpuno očekivan sastav, samo što sam još mislio da bi mogao odmoriti Aggera/Škrtela. Danas nema taktiziranja, od 1. minute krenuti na gol Spursa, nadam se da ponovo dolazi pobjeda u hendikepu.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Cim su Sterling i Cou u ekipi, ovo je 4-3-3, dakle formacija za rastavljanje na proste cinioce.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sjajna utakmica danas i povratak na prvu poziciju.
                  Evo golova:

                  Comment


                  • Odlicna utakmica za nas tim. Dobra igra svih igraca sve pohvale i navijacima.
                    Jos jedna prepreka preskocena, samo hrabro utakmicu po utakmicu. Sad je sve moguce ali ja vjerujem u ove momke i Brendana.

                    Comment


                    • nisam gledao prvo poluvreme, samo drugo, medjutim neocekivano laka pobeda po meni. rutinski smo ih odradili i to raduje veoma. ekipa prepuna samopouzdanja, ono protiv sunderlanda je bio mali kiks, opustanje ali i pored toga smo ih dobili sto je veoma bitno u borbi za titulu koja je sad sve izvesnija.

                      bukvalno je sve u nasim nogama, ako dobijemo sve utakmice do kraja ( gostovanja: WH, CP , Norwich , domacinstva:Chelsea, CIty , Newcastle), titula je nasa.

                      sledeca utakmica opet nedelja u 17h, dakle dosta dana de se odmori ekipa. Gostovanje West Ham-u tu nebi trebalo da se postavlja pitanje pobednika, WH je u sredini tabele, obezbedili su opstanak, ne trebaju im bodovi i ne treba ocekivate da ce bas da se kidaju oko te utakmice. Samo da Gerrard ne dobije zuti karton na toj utakmici jer ce onda morati da pauzira dva kola.

                      Comment


                      • Kako je Kutinjo fino pogodio. Obožavam kada neko na ovakav način dadne gol.

                        Mislim da svi neutralni navijači, što se tiče engleske lige, priželjkuju da LFC osvoji titulu zbog načina na koji se bore i igraju tokom cijele sezone. Ovo što je Rodžers uradio ove sezone je nevjerovatno u ovakvoj konkurencoiji. Vjerovao sam ja prije početka sezone da imate materijala za mjesto koje vodi u LŠ ali da imete šanse za titulu to nikako, iskreno da vam kažem.

                        Ja vam zaista želim sve najbolje u nastavku sezone.
                        Last edited by ognjen; 30-03-14, 23:32.

                        Comment


                        • Sa ovim timom ni na menadzeru ne mozes da se boris za titulu.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ovde ocene igraca ne igraju nikakvu ulogu Kako me samo ispostovase danas na kladzi, milina

                            Mada Liverpool ima problem, a to je broj zutih kartona Gerrarda. Jos jedan ako dobije bice 10-i, onda suspenzija od dva meca

                            Comment


                            • To vec znamo za Stivija, evo strepimo vec dva meca, ali izgleda da mu je BR rekao da ne forsira previse, otuda slab broj oduzetih lopti, jakog presinga, i inace ostre igre Kapitena protekla dva meca. Samo cuvaj prostor, samo "zonska odbrana".

                              Sumnjam da ce ga sada Brendo staviti na klupu za sledeci mec i tako ga sacuvati, jer bi to u ovom stadijumu sezone bilo bas ziheraski. Najgore sto su tekme sa Plavcima i Gradjanima tako blizu jedna izmedju druge, tako da ako dobije zuti, propusta sigurno jedan mec od ta dva, a bez njega sumnjam da se moze do pozitivnog rezultata.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • moze!

                                Comment

                                Working...
                                X