Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andy Hunter ‏@AHunterGuardian now
    Mario balotelli banned for one game and fined 25k for that super mario image.
    Uspesno menja Suareza.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Musker kaze, dolazi jedno pojacanje, i mozda dva. Dakle golman i mozda neki ofanzivni igrac, ako budemo imali love. Jay upucuje da bi taj ofanzivac trebao biti Shaqiri, bas smo zainteresovani za pozajmicu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #LFC have now confirmed to Sky Sports that Origi will not be coming to England in the winter transfer window
        Sam predsednik Lillea je rekao da nije bilo kontakta, ali da mozemo da ga povucemo, ako dodamo 7m. Nepotrebno.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Sam predsednik Lillea je rekao da nije bilo kontakta, ali da mozemo da ga povucemo, ako dodamo 7m. Nepotrebno.
          Nema potrebe vracati Origija i placati koji milion vise, nije on jos gotov igrac dobar jeste, ali je dosta varira.

          Last edited by Scouser; 20-12-14, 13:46.

          Comment


          • Opet iz drugog ugla ako gledaš, naša realnost su Riki i Super Mario, pa onda baš i nije tako statičan, zar ne !?
            Suarez nam se neće vratiti, tako da se moramo pomiriti sa činjenicom da skoro nećemo imati najboljeg napadača na svetu.
            U svakom slučaju bio bi srečniji nego sa Šaćirijem i nekim golmanom, oni nam nikakav napredak ne mogu u ovom trenutku doneti (osim ako ne maznemo nekog poput Čeha)
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Napadaca nam treba pod hitno, ali Higuain ? Ne znam ali uvek mi je delovao kao trom napadac, koji je dosta statican, a takav nama ne treba.
              Trom? Covek je definicija spica.

              sigpic

              Comment


              • I ja sam mišljenja da je Gonzalo precenjen, ali bolji je od cele garniture koju posedujete.

                Ma okreni obrni ova sezona za vas je opet, još jedna, od onih propalih.

                Comment


                • To je sekcija gossip, vest su preuzeli sa Daily Expressa, znaci smece u prevodu. Higuain u januaru svakako nije realan, i ne treba o njemu ni razmisljati.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Da li zna neko koji bi tim mogao Brendon poslati danas za utakmicu sa Arsenalom?
                    Moje misljenje je da treba poslati isti sastav kao i proslu utakmicu samo umjesto Lukasa da ubaci Cana ili Alena, naravno i Lovren da ostane na klupi.
                    Sve u svemu ocekujem utakmicu sa dosta golova jer je nasa odbrana suplja a i njihova nije nesto pretjerano bolja.

                    Comment


                    • Originally posted by SOMI View Post
                      Da li zna neko koji bi tim mogao Brendon poslati danas za utakmicu sa Arsenalom?
                      Moje misljenje je da treba poslati isti sastav kao i proslu utakmicu samo umjesto Lukasa da ubaci Cana ili Alena, naravno i Lovren da ostane na klupi.
                      Sve u svemu ocekujem utakmicu sa dosta golova jer je nasa odbrana suplja a i njihova nije nesto pretjerano bolja.
                      Jones
                      Toure Skrtel Sakho
                      Hendo Stevie Lucas Markovic
                      Cou Sterling Lallana
                      sigpic

                      Comment


                      • Drugar je otisao na mec i kaze da je proverena informacija da Markovic pocinje, kao i da verovatno nece biti Lovrena i Alena...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Jones
                          Toure Skrtel Sakho
                          Hendo Stevie Lucas Markovic
                          Cou Sterling Lallana
                          Jedina promjena je Sako-Lovren u odnosu na proslu. Trebao je staviti na gol Minjolea previse mu je ovo rizicno sa Jonsom

                          Comment


                          • Glupiranje je to, jeste pravio neke kikseve Simon ali nece povratiti formu i samopouzdanje na klupi, vec medju stativama

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Mingolet da vrati formu, koju formu?? Kad je on to bio u formi, protiv nas je svaki prekid kao penal, a za to je najvise zasluzan Mingolet. Podhitno naci ozbiljnog golmana ili cemo zavrsiti u sredini tabele.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X