Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to istina ja mislim, to je Duncan Castles koji nije pouzdan izvor. Taj komitet je teska glupost ali ne verujem da rade bas ovakve stvari. Ako je istina, onda nam trenerska komisija koju bi cinili Gvardiola, Mou, Cholo i Klopara ne moze pomoci.
    sigpic

    Comment


    • Sve je izvesnije da ce Ochoa biti nas, stvarno ne znam, cini mi se kao igrac Migs ima par bljeskova i to je to.

      Comment


      • Dosta je bolji Mignolet od njega
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Liverpool will undergo a complete review of their player recruitment strategy after struggling to implement a host of new signings this season.
          Nije da ce to nesto promeniti bitnije stvari.
          Nisam jos video jake i ozbiljne izvore, koji pricaju za Ochou. Ali s obzirom da nam pod hitno treba neka konkurencija tu, docice neki sigurno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ibe igra sasvim solidno protiv Celsija, treba racunati na njega ozbiljno u sledecoj sezoni. Nisam nikako srecan sto nas povezuju sa Ochoom, mislim da nama treba prvi golman, a ne konkurencija Simonu.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Kao konkurencija ce dobro doci, ali kao neki "upgrade", nikako. Ne moze Ochoa ponuditi nista vise od Minjolea.Mozda malo vecu sigurnost, i to je to.Nadam se da ce njegov dolazak poboljsati Minjole-a...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ibe prolazi pored Azpilicuete i Ivanovica kao brzi voz, ne mogu mu nista 😁
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Minjole je za Ocou licno Tibo Kurtoa.

                  Moley je spomenuo da zelimo Ceha i Lakazeta. Prvi ne verujem da ce doci, drugi je sasvim realan. Prodas jednu od 2 italijanske kante, dodas par miliona i nas je. Uklapa se i u FSG model i u Brendanov tip napadaca. Valjda ce se tu sloziti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad bi taj dvojac dosao, preokret u sezoni je mozda cak i moguc, i to sa povratkom Sturridgea, ali nema od toga nista.
                    I dalje verujem da ce doci golman za sicu, mozda neko za dzabaka, i to je to do kraja sezone.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ja prizeljkujem Lakazeta jos od pocetka sezone, jer dosta podseca na Studga, ali decko je izjavio da hoce da ostane u Lyonu do kraja sezone, jer hoce da se takmici sa Ibrom za zlatnu kopacku Lige 1.

                      Comment


                      • Bayern Munich have joined Real Madrid in the race to sign Liverpool's hottest property Raheem Sterling. (Source: BILD)
                        A da padne neki trade za Shaqirija.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          A da padne neki trade za Shaqirija.
                          Pa mislim da biste se opasni zeznuli sa tim, jer Rahim sigurno ima veci potencijal. Makar meni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma zajebavam se ja, valjda si skapirao smajli.
                            Niti ce on u Bayern, ili bilo gde, a tesko da i mi love za Shaqirija imamo, iako skoro pa nece ni biti konkurencije za njega. Mada, ko zna sta nas ceka u januaru.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Možda trampa Isco ili Benzema?

                              Comment


                              • Originally posted by Deni View Post
                                Možda trampa Isco ili Benzema?
                                trampa je najbolja stvar za Liverpul, jer tako mogu da dobiju kvalitetno pojacanje... Ako dobiju pare u ruke kupice neki fail od pojacanja
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X