Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lambert ce nositi broj 9 sledece sezone izgleda.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Lambert ce nositi broj 9 sledece sezone izgleda.
      Dobro je, po defaultu sam to dao u PES-u.
      sigpic

      Comment


      • The Liverpool team in full: B Jones, Kelly, Flanagan, Skrtel, Wisdom, Lucas, Allen, Can, Coutinho, Lambert, Borini.

        Substitutes: Ward, Smith, Enrique, Coady, Coates, Phillips, Robinson, Stewart, L Jones, Peterson, Suso, Rossiter, Ibe, Adorjan.

        Prvi nastup Can-a i Lambert-a.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ne znam sto Borini startuje. Ako se slucajno povredi propade transfer.

          Da se ozvanici to za njega i Asaidija i ovo leto smo zaradili 97 miliona(1 smo dobili za pozajmicu Alberta).
          sigpic

          Comment


          • Gubimo 1:0 na poluvremenu, Can se povredio i izasao

            btw. jeste prijateljska, ali preloša igra

            Comment



            • Kakva golcina Susa!

              Comment


              • kida mali Ibe

                Comment


                • @bjela jesi gledao tekmu, ako jesi kako su igrali Ricky, Suso i ostali ?
                  Last edited by Scouser; 19-07-14, 18:19.

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    @bjela jesi gledao tekmu, ako jesi kako su igrali Ricky, Suso i ostali ?
                    Ma onako, prosjek neki, nije se niko bas izdvajao, Suso bljesnuo i zabio gol, Ibe je pokidao, Rickia ono sto sam gledao nisam mogao da ocenim jer nismo ni napadali
                    Ovaj Petersen mi se svidja, a evo i pozvan je na turneju sa prvim timom

                    Comment


                    • Comment


                      • Задовољан сам досадашњим трансферима, иако морам признати да нисам нешто претерано оптимистичан у вези Марковића, али верујем да ће напредовати под Роџерсом, сад видећемо. Морам похвалити малог Ајба, заиста је врхунски потенцијал, а ту је и Сусо, баш ми је драго за њега надам се да ће имати мало већу минутажу ове године.
                        Од јутрос енглески медији пишу да смо наводно понудили 50 мил фунти за Марка Ројса. Не знам дал да верујем у то. Некако немогуће ми је да се нешто тако деси.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Mogao bi Ibe ove sezone dobiti mnogo prilike za igru. Vjerovatno će on biti taj "faktor iznenađenja" Rodgersa, kao Sterling prethodne sezone.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ovaj Suso je kidao u Primeri,ali mislim da se ne bi snasao on u Liverpulu nikako,prevelika je konkurencija,zato ili ga prodajte ili neka pozajmica opet,ima potencijala ali mora da se radi na njemu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Izgleda da smo se dogovorili sa Sautemptonom oko Lovrena, 16 miliona funti je cena. Navodno bi trebalo da potpise do utorka, ne znam nesto nisam siguran u vezi njega...

                              Procitao sam negde da smo se raspitivali oko cene za Di Mariju, 47 mil. trazi Real.

                              Comment


                              • Mnogo glupo se pare trose... dati za Lovrena 16 miliona funti

                                Comment

                                Working...
                                X