Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fabinho i Van Dijk su idealan stoperski par

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Doktorska partija!


      Comment


      • Evo idealnog tima, ja ovde ne vidim slabu tacku.

        Alisson
        Trent Fabinho VVD Robbo
        Keita Thiago Wijnaldum
        Mane Firmino Salah

        Minamino, Diogo, Henderson, Milner, Matip, Tsimikas, Adrian.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Tanki su u defanzivi Thiago i Keita, u derbijima mora Hendo da počinje, a Thiago gore.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Ja bas mislim suprotno, da ce sa Thiagom igrati u derbijima zato sto mu treba neko da kontrolise tempo i kreativniji je mnogo od Henda. A protiv slabijih je Trent kreativac dok ce Hendo moci da pokriva eventualne kontre.
            Ali koliko ce ovo prostora otvoriti Keiti i Wijnaldumu ofanzivno, pritom ne znas odakle ti preti veca opasnost i od cega se braniti. Keita je ja mislim jedini igrac koji je sposoban iz veznog reda da probije sa loptom kroz sredinu, dok je Gini opasan sa ubacivanjima iz drugog plana i on se jako dobro snalazi u sesnaestercu.
            Ako se Fabinho prekomanduje u stopera, resavas i tu stranu. Ali opet tu je Liverpul najranjiviji sa Trentove strane i to ce uvek biti bolna tacka ko god bude bio stoper.
            Cak me ne bi cudilo da se uskoro i Trent prebaci u vezni red.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Gledajući tvoje postove nosim se mišlju da te iskreno priupitam "imate li vi mana" ili ste već predodređeni za novu zvezdicu na vašem kontu.
              Šta učini jedna titula posle šurnajst godina da ne kažem decenija. Ako kojim slučajem opet prvi presečete šampionsku vrpcu ne vidim kako ćemo živeti i bitisati u narednom periodu.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ma daj... 4-5 navijaca LFC-a na forumu, a i nismo preterano aktivni. Sta bi bilo da nas je kao UTDovaca?

                Comment


                • Meni je drago što vas ima + apsolutno imate pravo da se busate u grudi posle stvarno nestvarne i teško ponovljive sezone. Malko peckam Van Strajka pošto po njemu Klopova mašina nema premca ni u engleskim a bogami niti u evropskim okvirima.

                  Comment


                  • Nadam se da si pripremljen na surnjast godina sta god to znacilo.
                    Kada kazem "Idealan tim", mislim od onoga sto trenutno imamo u ekipi. Probaj da citas izmedju redova ukljuci malo mozak, nisi robot iako tvoji postovi tako izgledaju, nema zdravog razuma u tvojim postovima na zalost zato mi i jesi na ignore od prvog momenta kada si dosao i spamovao sve zive teme samo da bi nesto pisao a nista nenapisao.
                    Uostalom kao sto vidis u prethodnom postu napomenuo sam gde je slabost ove ekipe. A da ova ekipa jeste jedna od najjacih trenutno u evropi ako ne i najjaca, i to su cinjenice svidelo se to tebi ili ne.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Drago mi je što sam na ignoru od nekog mnogo pametnog. Nekog kome je ko konju postavljen am pa ne vidi dalje od Enfilda i Liverpula. Treba vi puno toga da postignete da bi šurnajst godina vladali. Sorry što ne prepoznaješ reč "šurnajst" i njegovo značenje što me vrlo iznenađuje od jednog takvog intelektualca.
                      Ne znam kako si izvukao, po kom osnovu da je najjača u Evropi. Niste ni u Engleskoj No1 svidelo se tebi ili ne ipak je City za nijansu kvalitetniji. Pokazali su vam na Etihadu nedavno ko je gazda kad odmerite snage. A da, izvini, slavili ste tada titulu pa vam nije bilo do ozbiljnog fudbala.


                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 21-09-20, 19:55.

                      Comment


                      • Originally posted by Van Strike View Post
                        Fabinho i Van Dijk su idealan stoperski par

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Nek te čuje Jirgen Klop.
                        Eto zamene za Buvača.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Izgleda i Mane pozitivan na Koronu, ali nije jos sigurno.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Najbolji trenutak za koronu, ako ćemo realno. Samo neka je izgura kako treba.

                              Taman da preskoči rep pauzu.

                              Večeras Jota ili Origi u prvih 11? Ja bi pre Jotu levo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Allison van terena najmanje 4 sedmice. Verovatno će biti ipak 6.

                                Ja ne znam kako ćemo mi izgurati ove tekme sa Adrijanom. Everton, Ajax, Atalanta i Siti u gostima..

                                Ono što sam juče video, kao da sam gledao Karijusa. Samopouzdanje 0. Došlo je do toga da se plašim svakog mogućeg šuta..
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X