Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool and Southampton are likely to agree a £30M fee for Sadio Mane. (Echo) #lfc
    Liverpool are edging closer to a deal for Sadio Mane but no deal with be finalised until next week at the earliest. (Echo) #lfc
    Mane na odmoru, pa zbog toga verovatno. I Guardian inace javlja slicne vesti.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ma to je sigurica sada, juce svi mediji objavili tako da je to po meni done deal. Mozda formalnosti da se srede.
      sigpic

      Comment


      • Ben Smith ‏@BSmith 12h12 hours ago
        @alsmy100 getting closer. Mane to #LFC now appears a matter of when, not if
        E, sad sam ipak skroz uveren.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kutinjo-Firminjo-Mane
          Staridz

          Izgleda sasvim fino,ali ipak mislim da nije dovoljno za LS. Pogotovo ako se Staridz opet povredi (pu, pu da ne ureknem). Treba dovesti jos jednog dobrog napadaca za svaki slucaj. OK su Ings i Origi, ali su mi oni vise za dzokere sa klupe. I jos jedan bek umesto Morena i to je to.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Ne znam... Ne svidja mi se nesto Mane. Vreme ce pokazati. Nadam se da ce se isplatiti.

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Umesto da juri Lakazeta on dovodi Manea,po meni ništa specijalno. 30 milki za njega je previše,ali Liverpul je poznat kao kad šišaš ovcu.

                Comment


                • Bio sam skeptik po pitanju Bentekea,sad isto po pitanju Manea. Nadam se da nisam u pravu.

                  Comment


                  • Dovoljno je pogledati meč protiv nas poslednji, fizički presprespreman igrač, vrlo brz, koristi obe noge. Po meni veliki boost za ovu ekipu. Očajnički nam treba jedan igrač na CM.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ja sam vise za Iguaina ili Moratu uvek. Ali svakako da je bolje Mane nego Benteke za kog sam od prvog dana kad je dosao pisao da je spor i trom i da se nece lepo uklapati. Videcemo sta ce biti sa maneom, po meni je nepoznanica ali je sumnjiv dosta.

                      Comment


                      • Originally posted by nikola_bg View Post
                        Ja sam vise za Iguaina ili Moratu uvek. Ali svakako da je bolje Mane nego Benteke za kog sam od prvog dana kad je dosao pisao da je spor i trom i da se nece lepo uklapati. Videcemo sta ce biti sa maneom, po meni je nepoznanica ali je sumnjiv dosta.
                        Moratu nikad, dobar igrac koji vredi najvise 20 miliona, sve ostalo je preplaceno.
                        A Mane mozda ispasti pun pogodak ili pun promasaj, vidicemo.

                        Comment


                        • Zvučite kao da ste kupili mačku u džaku i to sa fantomkom na glavi. Ono, rekao bih po komentarima da vam je u rangu Zahe ili Bolasija? Da biste pre Lamelu ili tako nekog.

                          Fresh je pozitivan kao i Vladan i Eric, iznenadila me tolika skeptičnost.

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Zvučite kao da ste kupili mačku u džaku i to sa fantomkom na glavi. Ono, rekao bih po komentarima da vam je u rangu Zahe ili Bolasija? Da biste pre Lamelu ili tako nekog.

                            Fresh je pozitivan kao i Vladan i Eric, iznenadila me tolika skeptičnost.
                            Ma nemam ja sumnju da je on los, nego kako ce u LFC igrati. Kad je Benteke dolazio bio sam optimistican jer sjajno igrao u AV, jos je on poceo sa golovima, ali ipak vidis kako je zavrsio sezonu. Kad Lallana dolazio ja sam mislio da ce pokidati tu sezonu, jer je poslednju u SOTU pokidao bukvalno. Jedina mana kod Manea je to sto igra toplo hladno, ali mislim da se moze uklopiti kod Klopa.

                            Comment


                            • O ceni se moze diskutovati ali igracki nismo promasili. Speed merchant koji ima koliko-toliko mozga, moze da napreduje, pomaze u defanzivi i pritom je nesto sto nemas u ekipi i sto ti donosi novu dimenziju. Opste je poznato sta Klop, Buvac i Pete mogu da izvuku iz tako brzog igraca. Pritom vec naviknut na ligu i isporucuje golove i asistencije.

                              Ostace centralni vezni ponovo najveci problem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma realno, nismo bolje mogli na toj deficitarnoj poziciji, trebao nam je "speedster", brz igrac koji uz to ima disciplinu u defanzivnim rolama. Nije da sam nesto super odusevljen kao kad bi bio da dovodimo npr Dahouda, ali Mane je odlican igrac i nadam se da ce Klopp izvuci iz njega maksimum i da ce se momak uklopiti u tim. Mogli bi on i Sturridge cuda da prave uz brazilski dream duo.

                                Sad citam razne izvore, jedni govore 34m funti, drugi 30m funti, treci navode obe sume plus bonusi. Kapiram da Ben Smith najbolje zna, a on je odokativno rekao "oko 30m funti". Takodje je rekao da mozemo da biramo kome da verujemo, tako da ono, ja biram 30m.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X